reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ach Ci lekarze szkoda gadać...Jacy oni wszyscy delikatni...Ale mam nadzieję , że ten do , którego idę jutro będzie inny i jakoś mną pokieruje tak,żebym mogła jak najszybciej podjąć staranka...
 
Powodzonka! Ja jak pewnie wiekszosc nie znam przyczyny. Sama czasem sie zastanawiam czy wogole chce a z drugiej strony to TAAAK bardzo! Napisz jutro co i jak.
 
dzień dobry dziewczyny !!!!!!!!!!
syla ja robiłam i taxo i CMV i w taxo wyszło ze w dzieciństwie miałam wirusa ale teraz jest ok ale musze ja powturzyć nie wiem jak z różyczka bo nie chorowałam a co do wymazu to musze go zrobić bo wcześniej miałam czesto infekcje.....:-(
witam nowe dziewczyny
 
a jesli chodzi o opowieść agnieszki to na prawde super poprawiłam sobie chumor z samego rana!!!!!!!!!!!:-D
 
Witam...
A ja dziś od rana miałam w domu istny dom wariatów... najpierw Kacper wpadł w histerię ze nie chce się ubrać i nie idzie do przedszkola a później dla odmiany ze on już musi iść do przedszkola... ostatnio zdarzają mu się takie zachowania a ja nie bardzo wiem co z tym zrobić...
Pixellka co z tobą... oj nie ładnie tak zostawiać ciężarne koleżanki w stresie ....
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Dziewczynki jestem:-) wczoraj taka zmęczona, ze padłam przed 21...

Ktosik sie pojawił:-), ma 7,6mm i bije mu serduszko 121u/min ...na razie siedzi jeszcze z pecherzykiem żółtkowym....owu miałam z lewego jajnika bo mam w nim pozostałosci po pęcherzyku...naprawde sie wzruszylismy z m, jak zobaczylismy to małe pulsujące serduszko...wgom to był 6t4dc a wg pomiarów 6t2dc...i tego wam równiez oczywiscie z całego serca zyczę

buziaki
 
reklama
Do góry