reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

mirka pisała do mnie ze jednak ją jeszcze zostawiaja...niby na obserwacji jest ale nic wiecej niz wiedziała wczoraj nie wie...odstawili jej zastrzyki ale nic nie dali w zamian...

kazała pozdrowic was wszystkie

padam na pyszczek ze zmeczenia wiec tylko wysyłam buziaki i juz mnie nie ma;-);-);-);-);-)
 
reklama
aga.....popłakałam sie ze smiechu...brzuchol skacze mi w góre jak szalony-mezus malo co z kanapy nie spadł jak mu przeczytalam...bossssskie!!
 
Aga świetne aż mnie brzuchol boli hahaah:-D:-D:-D
modroklejka pozdrów Mireczke może i dobrze ze troszke poleży na obserwacji zawsze to szpital a nie dom i pomoc na miejscu szkoda tylko ze jej zastrzyki odstawili ale lekarze chyba wiedza co robią:confused:
 
Aga świetna historia,aż mi się humor poprawił:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A ja weszłam zobaczyc czy Pixellka się odezwała po usg ale może już spi.No nic dobranoc wszystkim,snijcie cudowne sny.:-)
 
Czesc, mozecie mi napisac czy badania "po" robilyscie prywatnie czy przez NFZ? I czy na ten wymaz z pochwy to mozna isc do panstwowego lekarza czy do prywatnego? No i mam problem bo nie mam swojego gina, koleki w Wawie sa straszne i jak tu jeszcze trafic do dobrego? A zostal mi miesiac do staranek (tylko i az).Boje sie ze nie zdaze z badaniami.... Fundusze mam ograniczone....
 
Z tego co czytałam tu na forum to większość badań dziewczyny robiły za własne pieniążki. Ale wydaje mi się, że na te podstawowe jak się uprzesz to powinien ci lekarz wystawić skierowanie.
Ja dopiero jutro idę do gin na kontrolę po zabiegu więc niezbyt się orientuję. Ale jakby co to jutro dam znać...
 
reklama
Do góry