reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

O rany. Przykro mi, że nie dało rady zrobić tego od razu. Daj znać, jak będziesz po zabiegu!
Dziękuję! Czuję się ok, poza kilkoma dolegliwościami. Jakaś cząstka mnie się bardzo cieszy, ale podchodzę do tego bardzo na chłodno, bo nie chce się nastawiać. Wizytę serduszkową mam w przyszły czwartek i cały czas się boję, że coś będzie nie tak, ale tego już nie przeskoczę.
O dziwo podchodze do tego pozytywnie🙂 Przegroda była spora i nie chcieli tego spitolić. Jedyny minus że muszę poczekać ze staraniami a czas leci i do 40stki coraz bliżej.

Rozumiem Cię całkowicie ja przy moich 6ciu ciążach bardzo sie cieszyłam serce się radowało a jednocześnie głowa mnie stopowala dziewczyno będzie jak zawsze. Masz rację teraz nie masz na nic wpływu ale trzeba myśleć pozytywnie. Trzymam za Ciebie kciuki ✊ Powodzenia ❤️
 
reklama
O dziwo podchodze do tego pozytywnie🙂 Przegroda była spora i nie chcieli tego spitolić. Jedyny minus że muszę poczekać ze staraniami a czas leci i do 40stki coraz bliżej.

Rozumiem Cię całkowicie ja przy moich 6ciu ciążach bardzo sie cieszyłam serce się radowało a jednocześnie głowa mnie stopowala dziewczyno będzie jak zawsze. Masz rację teraz nie masz na nic wpływu ale trzeba myśleć pozytywnie. Trzymam za Ciebie kciuki ✊ Powodzenia ❤️
Dobrze, że masz takie nastawienie, bo głowa dużo robi. A długo musisz poczekać?
Dziękuję bardzo! 😊
 
nie działa na mnie. Kiedyś mój mąż miał na nodze brodawkę i właśnie brodacidem smarował przez chyba tydzień i mu zeszła, a mi wtedy nie pomogło mimo 3 tyg. Stosowania. Jeszcze większą urosła. I dopiero ten watrix pomógł mi. Ale szkubie ta brodawkę, może do korzenia się dokopie i go usunę. Albo cały kciuk odpadnie 🤣 jak nie urok to sraczka
@marsi89 Mam pytanie kompletnie off top: ten brodacid zostawia na skórze taka biała skorupkę. Ta skorupka nam kompletnie nie zmywa się nawet przy moczeniu stop kilkanaście minut, muszę to skubać paznokciem i zdzierać (robię to w rękawiczkach, leczy się dziecko) przed nałożeniem kolejnej dawki. Może to trzeba olać i następna dawke aplikować na to białe?
 
@marsi89 Mam pytanie kompletnie off top: ten brodacid zostawia na skórze taka biała skorupkę. Ta skorupka nam kompletnie nie zmywa się nawet przy moczeniu stop kilkanaście minut, muszę to skubać paznokciem i zdzierać (robię to w rękawiczkach, leczy się dziecko) przed nałożeniem kolejnej dawki. Może to trzeba olać i następna dawke aplikować na to białe?
Przepraszam, ze się tak wtrącę, ale ja bym tego nie skubala tylko nakładała kolejna warstwę na to. To pewnie działa zasuszajaco i z biegiem czasu odpadnie razem z korzeniem.
U mojego męża doskonale sprawdziła się skórka od cytryny w occie. Zlikwidował tym wszystkie brodawki. Ale po tej cytrynie normalnie brodawka robiła się czarna, taka odparzona i po czasie odpadała razem z korzeniem.
 
Przepraszam, ze się tak wtrącę, ale ja bym tego nie skubala tylko nakładała kolejna warstwę na to. To pewnie działa zasuszajaco i z biegiem czasu odpadnie razem z korzeniem.
U mojego męża doskonale sprawdziła się skórka od cytryny w occie. Zlikwidował tym wszystkie brodawki. Ale po tej cytrynie normalnie brodawka robiła się czarna, taka odparzona i po czasie odpadała razem z korzeniem.
dzięki za wtrącenie się :) No właśnie w ulotce to jest tak głupio napisane, że należy nakładać na czystą i suchą skórę. O białej warstwie też jest mowa, bo ona jest pożądana - po aplikacji czeka się aż wyschnie i zrobi się ta biała "błonka".
 
@marsi89 Mam pytanie kompletnie off top: ten brodacid zostawia na skórze taka biała skorupkę. Ta skorupka nam kompletnie nie zmywa się nawet przy moczeniu stop kilkanaście minut, muszę to skubać paznokciem i zdzierać (robię to w rękawiczkach, leczy się dziecko) przed nałożeniem kolejnej dawki. Może to trzeba olać i następna dawke aplikować na to białe?
a mi ta skorupka sama odpadała po kilku godzinach więc ja dawałam już na wyczyszczona skórę. Ale mi nie pomógł ten brodacid. Dopiero jak poszłam w drugim trymestrze do dermatologa to mi zamroziła i mam spokój. A czemu nie spróbujesz zrobić tym watrixem ?
 
a mi ta skorupka sama odpadała po kilku godzinach więc ja dawałam już na wyczyszczona skórę. Ale mi nie pomógł ten brodacid. Dopiero jak poszłam w drugim trymestrze do dermatologa to mi zamroziła i mam spokój. A czemu nie spróbujesz zrobić tym watrixem ?
Lekarka mi odradziła mrożenie ze względu na wyjazd nad morze. Z drugiej strony, dizecko tak przeżywa to smarowanie (ja nie jadę z nim), że watpie w utrzymanie terapii... Wygooglalam o tej bialej błonce i nie jesteśmy jedyni, coś tam dermatolodzy i podolodzy radzą (że można zrywać albo smarować na to).
 
@witch84 @KatJak @marsi89 i jeden nick mi tutaj niestety sie nie pojawia, albo może zapomniałam nazwy 😒 katrianka? Poprawcie mnie, jeśli się mylę. Dziewczyny witam się z Wami po bardzo długiej przerwie, zaglądałam tu czasami ale rzadko. Jeśli mnie wywoływałyscie, to wybaczcie milczenie ale nie pojawiają mi sie od dawna żadne powiadomienia. Kochane, co u Was? Liczę na same dobre wiadomości 🥰 a za pozostałe dziewczyny trzymam mocno kciuki i gratuluję wszystkim dwóm kreseczkom ❤️
Witaj ❤️
U mnie wszystko super. Synek ma już 7 miesięcy, nie wiem jak ten czas szybko leci ... Jestem przeszczęśliwa i mam nadzieję że każda z nas tego doświadczy :) a co u Ciebie Kochana ?
Ja też bardzo rzadko zaglądam, powiadomień też nie mam :(
 
reklama
Witaj ❤️
U mnie wszystko super. Synek ma już 7 miesięcy, nie wiem jak ten czas szybko leci ... Jestem przeszczęśliwa i mam nadzieję że każda z nas tego doświadczy :) a co u Ciebie Kochana ?
Ja też bardzo rzadko zaglądam, powiadomień też nie mam :(
już 7 miesięcy ma mały? Jak? Kiedy to zleciało? 😱 Przed chwilą rodziłas.
 
Do góry