reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie, jestem w ciąży … 10 tydzień się zaczyna, ale mam głupie myślenie … jestem po wizycie u gin. która odbyła się w 7 tygodniu ciąży, kolejna 05.08 a ja się ciagle zastanawiam czy jeszcze jestem w ciąży …. Czy się wszystko utrzymało , co powie lekarz …. Sama się nakręcam bo naczytałam się tyle o wczesnych poronieniach, biochemicznych ciążach, braku tętna …itd , sama donosiłam pierwsza ciąże do 35 tygodnia ale niestety był martwy poród ….
 
reklama
Witajcie, jestem w ciąży … 10 tydzień się zaczyna, ale mam głupie myślenie … jestem po wizycie u gin. która odbyła się w 7 tygodniu ciąży, kolejna 05.08 a ja się ciagle zastanawiam czy jeszcze jestem w ciąży …. Czy się wszystko utrzymało , co powie lekarz …. Sama się nakręcam bo naczytałam się tyle o wczesnych poronieniach, biochemicznych ciążach, braku tętna …itd , sama donosiłam pierwsza ciąże do 35 tygodnia ale niestety był martwy poród ….
Dostałaś acard lub heparynę? Nie wiem co było przyczyną śmierci Twojego maleństwa, ale czasami prewencyjnie podaje się albo oba te leki albo jeden z nich.
Strach niestety będzie Ci towarzyszył przez całą ciążę. Ten strach może zrozumieć tylko druga kobieta, która także straciła swoje maleństwo.
Trzymam za Was kciuki 😘
 
Dostałaś acard lub heparynę? Nie wiem co było przyczyną śmierci Twojego maleństwa, ale czasami prewencyjnie podaje się albo oba te leki albo jeden z nich.
Strach niestety będzie Ci towarzyszył przez całą ciążę. Ten strach może zrozumieć tylko druga kobieta, która także straciła swoje maleństwo.
Trzymam za Was kciuki 😘

Od ginekologa zalecenie na branie kwasu foliowego (co jest dla mnie jasna sprawa) byłam w klinice hemostaziologii na badaniach - profilaktycznie dostałam aspirynę na rozrzedzenie krwi (wyników jeszcze nie mam) chciałam dodać ze mieszkam w Niemczech i wyglada to troszke inaczej niż w Polsce
 
Przyjdziesz i na Ciebie czas❤️ ja zaszłam w ciążę w cyklu, który miał być już stracony 🙈 więc trzymam kciuki za wakacyjne przygody ❤️❤️❤️

Trzymam za Was kciuki ❤️

Dostałam super ofertę pracy która wyklucza ciąże na kilka dobrych lat. Co prawda jeszcze nie podjęłam decyzji, ale :p miałam nadzieję, że okres lub jego brak podejmie za mnie tę decyzję ale chyba niestety nie ;)
 
reklama
Dostałam super ofertę pracy która wyklucza ciąże na kilka dobrych lat. Co prawda jeszcze nie podjęłam decyzji, ale :p miałam nadzieję, że okres lub jego brak podejmie za mnie tę decyzję ale chyba niestety nie ;)
O rany, miałabym ciężki dylemat. Chociaż u mnie to też kwestia tego, że nie mam jeszcze dzieci i naprawdę nie wiem, co bym zrobiła.
 
Do góry