reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć ciocie,
Prawie 250 gr chłopaka ❤️

Propozycje imion 🙈 bo to miała być Zosia 🙈

Gratulacje! Chłopaki są super. Ja liczę teraz na chłopca (poza tym że najbardziej liczę na bliźnięta :p )

U nas imiona, które nam pasują to: Stanisław, Aleksander, Antoni, Witold, Franciszek, Fryderyk, Ludwik, Jan, Leon, Ignacy :)
Ale pytanie co lubisz bo jak widzisz, ja lubię te modne stare :)
 
Ale super! Gratuluję 😊 Jak się czujesz? A z imion dla chłopaka, to sama miała bym problem, ale mi się podoba Tymek, Aleksander i to by było na tyle 😁 Wypiszcie obydwoje swoje typy i jak Wam się któreś powtórzy, to wybierzcie to 😉

Jak wybieraliśmy imię dla córki to nie udało nam się wybrać wspólnego typu, do momentu siedzenia w urzędzie i czekana na swoją kolej do rejestracji :D
 
Jak wybieraliśmy imię dla córki to nie udało nam się wybrać wspólnego typu, do momentu siedzenia w urzędzie i czekana na swoją kolej do rejestracji :D
To przez presję czasu i nie mieliście już wyjścia 😅 My akurat co do imienia dla dziewczynki się zgadzamy w sensie, że to co proponuję, to mojemu się podoba więc z tym raczej nie będzie problemu. A jakie daliście imię? Bo z tego, co kojarzę masz 2 dzieci?
 
To przez presję czasu i nie mieliście już wyjścia 😅 My akurat co do imienia dla dziewczynki się zgadzamy w sensie, że to co proponuję, to mojemu się podoba więc z tym raczej nie będzie problemu. A jakie daliście imię? Bo z tego, co kojarzę masz 2 dzieci?

Tak. Z synkiem w sumie nie było problemu - Jaś
A z córką było źle bo to co podobało się mi, nie podobało się mężowi - on bardzo chciał Weronika, a ja Jadwiga :p no i nie szło. W końcu w tym urzędzie zaczęłam wymieniać imiona, które dla mnie są okej i on musi wybrać które - no i mamy Basię :)
 
Cześć ciocie,
Prawie 250 gr chłopaka ❤️

Propozycje imion 🙈 bo to miała być Zosia 🙈
Suuper 😍 gratuluję ❤️ rośnijcie zdrowo!

Co do imion to mi się podobają takie zwykłe jak Filip, Kacper, Mateusz, Tymek 😁

My z mężem zrobiliśmy tak, że jak okazało się, że jest dziewczynka to oboje spisaliśmy imiona, które się nam podobają. Później z biegiem czasu redukowaliśmy swoje listy aż w końcu została moja Eliza i jego Emilka. Oba imiona się nam w sumie podobnie podobały, ale w grudniu z okazji urodzin męża powiedziałam żeby sam zdecydował o imieniu i stanęło na Emilce 😜
 
reklama
O tak dzięki nim polubiłam miodek 🥰🥰🥰

Wooow, pięknie, cudowne foto 🙂 Oj z imieniem nie pomogę, a sama miałam być Michałem😊
Jak się czujesz? Bierzesz leki na podtrzymanie?
Nie, na razie tylko letrox i witaminy :) ale ja nie robiłam żadnych badań ;)
Gratulacje! Chłopaki są super. Ja liczę teraz na chłopca (poza tym że najbardziej liczę na bliźnięta :p )

U nas imiona, które nam pasują to: Stanisław, Aleksander, Antoni, Witold, Franciszek, Fryderyk, Ludwik, Jan, Leon, Ignacy :)
Ale pytanie co lubisz bo jak widzisz, ja lubię te modne stare :)
Mój chciał Gniewko...chyba będzie Kazimierz, Mieczysław, Sławomir 😜 ale zgody nie ma
Ale super! Gratuluję 😊 Jak się czujesz? A z imion dla chłopaka, to sama miała bym problem, ale mi się podoba Tymek, Aleksander i to by było na tyle 😁 Wypiszcie obydwoje swoje typy i jak Wam się któreś powtórzy, to wybierzcie to 😉
Dziękuję ❤️ dobrze
oj sama miałabym dylemat teraz przy chłopcu, dla dziewczynki mam w głowie kilka pomysłów :) mojemu m. podoba się Ryszard.
Miała być Zosia 🙈
Gratulacje!
Nie pomogę jeśli chodzi o imie dla chłopca.

A u nas pani doktor wczoraj powiedziała że dziewczynka ❤️❤️❤️ zobaczymy jak będzie dalej.
Najpierw miał być chłopiec a później przez dwa razy dziewczynka 🤪❤️
Wiec czekamy na 100 % pewności.
Brawo 😘 a który tydzień u Ciebie?
Suuper 😍 gratuluję ❤️ rośnijcie zdrowo!

Co do imion to mi się podobają takie zwykłe jak Filip, Kacper, Mateusz, Tymek 😁

My z mężem zrobiliśmy tak, że jak okazało się, że jest dziewczynka to oboje spisaliśmy imiona, które się nam podobają. Później z biegiem czasu redukowaliśmy swoje listy aż w końcu została moja Eliza i jego Emilka. Oba imiona się nam w sumie podobnie podobały, ale w grudniu z okazji urodzin męża powiedziałam żeby sam zdecydował o imieniu i stanęło na Emilce 😜
❤️❤️❤️ U nas mąż chce Gniewko 🙈 ja bym chciała Jana, ale...
 
Do góry