reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie, na razie tylko letrox i witaminy :) ale ja nie robiłam żadnych badań ;)

Mój chciał Gniewko...chyba będzie Kazimierz, Mieczysław, Sławomir 😜 ale zgody nie ma

Dziękuję ❤️ dobrze

Miała być Zosia 🙈

Brawo 😘 a który tydzień u Ciebie?

❤️❤️❤️ U nas mąż chce Gniewko 🙈 ja bym chciała Jana, ale...
U nas dzisiaj stuka 20 tydzień plus 6 dni 😉

❤️❤️❤️❤️
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
reklama
Witajcie , ja 9.04 tego roku przeżyłam martwy poród w 35 TC , brak przyczyn , dzidzia była malutka , normalnie rozwinięta ale maleńka - 41 cm i 1.5 kg 👼🏻 (w lutym/marcu chorowałam na COVID ) ale lekarz nie powiedział ze to było przyczyna tej okropnej sytuacja , aktualnie wyglada na to ze jestem w ciąży , bardzo się cieszę ale i się stresuje, wizyta u gin dopiero w piątek wiec wtedy będę wiedziała czy wszystko w porządku i czy faktycznie tak szybko nam się udało ❤️
Dziewczyny czy któraś z Was przeżyła martwy poród w tak zaawansowanej ciąży i kolejna ciąża przebiegła bez problemu ?

Pozdrawiam ☺️
 
Do góry