reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Przypomnisz kiedy miałaś termin miesiaczki?
Jest opcja ze w końcu zacznie spadać i sama dostaniesz "okres". Natomiast niestety nie ma pewności ze tak będzie. Nie zawsze organizm to ogarnia.
Nie wiem co Ci doradzić z wizytą, Środa to dość wcześnie a z drugiej strony pamiętam ze jak mialam podejrzenie pozamacicznej to oglądali mi bardzo dokładnie jajniki bo mówili że czasem zanim widac pecherzyk gdzieś, to tworzy się w rzucie jajników jakas typowa torbiel, ale to nie jest częste, wiec nie wiem sama czy taka wizyta jest w stanie rozwiać Twoje jakiekolwiek wątpliwości.
Bardzo mi przykro ze to przeżywasz i sama pamiętam to uczucie ze bardzo chciałam zeby wszystko się już skończyło 😔
Przepraszam, teraz zauwazylam Twoj post. Termin OM byl 8 czerwca
 
reklama
Hej dziewczyny robiłam ANA na własną rękę po poronieniu czy któraś jest w stanie pomóc mi zinterpretować wynik. Jutro idę do gina ale chciała bym coś już wiedzieć. Czy świecenie ziarnisty i miano 320 to bardzo źle?
 

Załączniki

  • IMG_20220613_215041.jpg
    IMG_20220613_215041.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 30
  • IMG20220613214830.jpg
    IMG20220613214830.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 33
Hej dziewczyny robiłam ANA na własną rękę po poronieniu czy któraś jest w stanie pomóc mi zinterpretować wynik. Jutro idę do gina ale chciała bym coś już wiedzieć. Czy świecenie ziarnisty i miano 320 to bardzo źle?
miano jest niskie (łagodne), nie ma żadnych przeciwciał z udowodnionym złym działaniem na ciążę, wyszło tylko dsf70, które przez wielu lekarzy jest traktowane jako fałszywie pozytywne, za którym nie stoi zadba choroba. Jak z takim wynikiem zaszłam w zdrowa ciążę i nie brałam żadnych leków. Czy nie masz chorób tarczycy np. Hashimoto?
 
miano jest niskie (łagodne), nie ma żadnych przeciwciał z udowodnionym złym działaniem na ciążę, wyszło tylko dsf70, które przez wielu lekarzy jest traktowane jako fałszywie pozytywne, za którym nie stoi zadba choroba. Jak z takim wynikiem zaszłam w zdrowa ciążę i nie brałam żadnych leków. Czy nie masz chorób tarczycy np. Hashimoto?
Na tą chwilę wyniki tarczycy miałam ok ale moja mama ma wycięta a siostra ma Hashimoto.
Dzięki za odpowiedź. Ja w sumie w tej ciąży robiłam TSH ftr i ft4 były ok a przed ciążą TSH i anty tpo. Dawno nie robiłam anty tg .
 
A jeśli mogę zapytać byłaś u reumatologa? Diagnozował Cie dalej?
A alergia? Ja chodzę do reumatologa i miałam dodatkowe badania, ale pierwszy raz byłam, gdy mi miano wystrzeliło ana do 2560, pojawił się antykoagulant toczniowy i zaczęłam mieć dziwne objawy w życiu codziennym. Wtedy nawet podjelam leczenie osłaniające ciążę (ale nie zaszłam). Są dziewczyny na forum, które na taki wynik jak Twój biorą leki, żeby być zabezpieczone.
 
A alergia? Ja chodzę do reumatologa i miałam dodatkowe badania, ale pierwszy raz byłam, gdy mi miano wystrzeliło ana do 2560, pojawił się antykoagulant toczniowy i zaczęłam mieć dziwne objawy w życiu codziennym. Wtedy nawet podjelam leczenie osłaniające ciążę (ale nie zaszłam). Są dziewczyny na forum, które na taki wynik jak Twój biorą leki, żeby być zabezpieczone.
Dzięki. Cieszę się że poświęciłam mi tyle czasu.
 
reklama
Ja też mam ANA 320 i brak przeciwciał w szczegółowej rozpisce.
Konsultowała z kimś. Ja mam jeszcze przy wynikach tabelke. Niby wszystko ujemne ale są jakies wartości przy niektórych a zwłaszcza przy AMA ale chyba się tym nie będę przejmować. Zapytam gina co on na to. Zobaczymy czy wogole się wypowie bo nie zlecał badań.
 

Załączniki

  • IMG20220613223545.jpg
    IMG20220613223545.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 30
Do góry