reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej, mam pytanie ponieważ dołączyłam niedawno, trochę poczytałam i nie mam nikogo wśród znajomych aby tak wnikliwie pytać... Na koniec marca miałam łyżeczkowanie w szpitalu i czy już się mogę starać? Pytam czy któraś po 2 mięs już się starala?? Lekarz mówił 1 mięs, położna 2 a na teleporadzie że można 3 poczekać😉
Ja się staram dwa miesiące po lyzeczkowani. Strata w 13 tyg

QUOTE="CleoPetra, post: 22610703, member: 211796"]
Hejka,
Chwila po poronieniu to ile to czasu? Bo lekarze każą czekać do okresu, dwóch 😉
[/QUOTE]
U mnie dwa miesiące po lyzeczkowaniu beta 4.5 więc jeszcze nie zeszła do zera

Hej my się może kojarzymy z grudniowych. A kiedy poroniilas. Ja miałam łyżeczkowanie 19 maja i też jeszcze nie robiłam poziomu bety muszę zrobić choć test ciążowy. Wysoko doszła Ci beta?
Zrób test chociaż byś miała orientację.
 
reklama
Dziewczyny jak ANA 1 wyszedł mi dodatni to jaki teraz zrobić dalej ANA4?
Formalnie chodzi o zrobienie ANA 2 (oznaczenie ilości przeciwciał i typu święcenia) i ANA 3 (tzw. profil, czyli rozróżnienie jakie to są przeciwciała). Ale w Diagnostyce na tę okoliczność jest badanie ANA4 - łączy w sobie ANA2 i ANA 3 i jest tańsze. Dlatego z całą pewnoscia w Diagnostyce polecam ANA4. Może w jakimś innym laboratorium oznaczają inaczej i mają innaczej skonstruowany cennik, wtedy trzeba się dowiedzieć o badanie miana i profilu przeciwcial
 
Formalnie chodzi o zrobienie ANA 2 (oznaczenie ilości przeciwciał i typu święcenia) i ANA 3 (tzw. profil, czyli rozróżnienie jakie to są przeciwciała). Ale w Diagnostyce na tę okoliczność jest badanie ANA4 - łączy w sobie ANA2 i ANA 3 i jest tańsze. Dlatego z całą pewnoscia w Diagnostyce polecam ANA4. Może w jakimś innym laboratorium oznaczają inaczej i mają innaczej skonstruowany cennik, wtedy trzeba się dowiedzieć o badanie miana i profilu przeciwcial
Dzięki. Mam z Diagnostyki i tam zrobię ANA 4. Do tej pory po ciąży mam dyskomfort stawów w 2 palcach prawej stopy i nie wiem co to🤔. Może się wyjaśni.
 
Dzięki. Mam z Diagnostyki i tam zrobię ANA 4. Do tej pory po ciąży mam dyskomfort stawów w 2 palcach prawej stopy i nie wiem co to🤔. Może się wyjaśni.
Zrób badanie i pewnie z wynikiem pójdziesz do reumatologa, wtedy będzie zbierał wywiad m.in. o stawach. Pewnie zleci też czynnik reumatoidalny i ASO, może jeszcze coś...
 
reklama
Dziewczyny co na te siniole po heparynie? Po obu stronach mam taki brzuch, nie ma się gdzie już wkłuwać 😢
maskara te siniaki. U mnie ani śladu zastrzyków. Nadal póki co na tyle zastrzyków tylko 2 siniaki były kiedyś tak a leci już 14 tc. A może spróbuj w udo ?
U nas zaś wylatuje przed wstrzyknienieciem ten plyn. Nie wypuszczamy powietrza ale przeważnie powietrze ma być na górze a u nas w strzykawce jest na dole czyli wchodziłoby jako pierwsze w brzuch czyli niespelnialoby swojego zadania. Więc mąż strzyka palcem w ta strzykawke i wtedy powietrze idzie na górę ale jak ściąga zawleczkę to kilka kropli wylatuje. Nie wiem czemu tak się dzieje 🤷 ale ciąża rozwija się prawidłowo więc nie zglebiamy tematu. Chyba że wy macie jakieś sugestie ?
Poniżej pępka też można? Bo póki co robiłam tylko powyżej, tak mi było wygodnie.
pewnie że można poniżej, nawet trzeba. Mnie powyżej bolalo jak cholera jak raz zrobiliśmy. A może dlatego te siniaki bo tam cieńsza skóra ?
 
Do góry