reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczyny, w styczniu po pierwszym cyklu starań wyszły dwie kreski, niestety 29.01 byłam już po łyżeczkowaniu (puste jajo płodowe). Mój lekarz powiedział żeby ze staraniami odczekać 3 miesiączki. 1 miesiączka idealnie po 30 dniach, na kontroli USG wyszło dobrze. Kolejna miesiączka 32dni, trzecia (ostatnia) po 42 dniach.. w tym momencie chcieliśmy zacząć starania a mój cykl oszalał. Sięgnęłam po testy owulacyjne i w 12 DC negatywny od 14 DC druga kreska całkiem widoczna, pik określiłam w 16 DC. Testy wykonuje dalej, chciałam sprawdzić jak funkcjonuje mój cykl i trochę się zmieszalam, bo 17,18,19 DC kreski były słabsze natomiast 20, 22 mocniejsze prawie jak w 16dc. Czy któraś z Was miała podobny przypadek ?
 

Załączniki

  • IMG_20220601_172101.jpg
    IMG_20220601_172101.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 41
Hej my się może kojarzymy z grudniowych. A kiedy poroniilas. Ja miałam łyżeczkowanie 19 maja i też jeszcze nie robiłam poziomu bety muszę zrobić choć test ciążowy. Wysoko doszła Ci beta?
Ja też z grudniowych, 19 maja dowiedziałam się że ciąża obumarła, zabieg dwa dni później.
Obyśmy się szybko w zdrowych ciążach na nowej grupie spotkały.

Dziewczyny robiliście w diagnostyce kariotyp? Ile czekaliście ?
 
Cześć dziewczyny, w styczniu po pierwszym cyklu starań wyszły dwie kreski, niestety 29.01 byłam już po łyżeczkowaniu (puste jajo płodowe). Mój lekarz powiedział żeby ze staraniami odczekać 3 miesiączki. 1 miesiączka idealnie po 30 dniach, na kontroli USG wyszło dobrze. Kolejna miesiączka 32dni, trzecia (ostatnia) po 42 dniach.. w tym momencie chcieliśmy zacząć starania a mój cykl oszalał. Sięgnęłam po testy owulacyjne i w 12 DC negatywny od 14 DC druga kreska całkiem widoczna, pik określiłam w 16 DC. Testy wykonuje dalej, chciałam sprawdzić jak funkcjonuje mój cykl i trochę się zmieszalam, bo 17,18,19 DC kreski były słabsze natomiast 20, 22 mocniejsze prawie jak w 16dc. Czy któraś z Was miała podobny przypadek ?
Pod koniec cyklu LH może już szaleć dlatego nie warto sprawdzać po jednym ewidentnym pozytywie
 
Cześć dziewczyny, w styczniu po pierwszym cyklu starań wyszły dwie kreski, niestety 29.01 byłam już po łyżeczkowaniu (puste jajo płodowe). Mój lekarz powiedział żeby ze staraniami odczekać 3 miesiączki. 1 miesiączka idealnie po 30 dniach, na kontroli USG wyszło dobrze. Kolejna miesiączka 32dni, trzecia (ostatnia) po 42 dniach.. w tym momencie chcieliśmy zacząć starania a mój cykl oszalał. Sięgnęłam po testy owulacyjne i w 12 DC negatywny od 14 DC druga kreska całkiem widoczna, pik określiłam w 16 DC. Testy wykonuje dalej, chciałam sprawdzić jak funkcjonuje mój cykl i trochę się zmieszalam, bo 17,18,19 DC kreski były słabsze natomiast 20, 22 mocniejsze prawie jak w 16dc. Czy któraś z Was miała podobny przypadek ?
Wiesz, ja miałam taką sytuację, że w 4 cyklu po poronieniu bardzo późna owulacja - po 20 dc. Aktualnie zaczynam drugi trymestr :)
 
Ja też z grudniowych, 19 maja dowiedziałam się że ciąża obumarła, zabieg dwa dni później.
Obyśmy się szybko w zdrowych ciążach na nowej grupie spotkały.

Dziewczyny robiliście w diagnostyce kariotyp? Ile czekaliście ?
Hej przykro mi czytałam Twoje posty. Ja robiłam tylko część badań które Ty robiłaś. Nie robimy kariotypow więc nie pomogę. Ja zrobiłam zespół antyfosfolipidowy po, w ciąży TSH ft3 i ftr przed ciążą krzywa glukozowa i insulinowa wszystko ok. Teraz czekam na trombofilie i ANA. A u Ciebie wszystkie wyszły ok i czekacie tylko na kariotyp?
 
Ja też z grudniowych, 19 maja dowiedziałam się że ciąża obumarła, zabieg dwa dni później.
Obyśmy się szybko w zdrowych ciążach na nowej grupie spotkały.

Dziewczyny robiliście w diagnostyce kariotyp? Ile czekaliście ?
Obyśmy się spotkały na grupie ciążowej w zdrowych bezproblemowych ciążach.
 
Ja też z grudniowych, 19 maja dowiedziałam się że ciąża obumarła, zabieg dwa dni później.
Obyśmy się szybko w zdrowych ciążach na nowej grupie spotkały.

Dziewczyny robiliście w diagnostyce kariotyp? Ile czekaliście ?
My na wizytę u genetyka czekaliśmy dwa miesiące a następnie miesiąc na wyniki.
 
reklama
Hej przykro mi czytałam Twoje posty. Ja robiłam tylko część badań które Ty robiłaś. Nie robimy kariotypow więc nie pomogę. Ja zrobiłam zespół antyfosfolipidowy po, w ciąży TSH ft3 i ftr przed ciążą krzywa glukozowa i insulinowa wszystko ok. Teraz czekam na trombofilie i ANA. A u Ciebie wszystkie wyszły ok i czekacie tylko na kariotyp?
Na kariotyp i test limfocytotoksyczny a jak to wyjdzie dobrze to pójdziemy jeszcze trochę głębiej w immunologie
 
Do góry