reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To naprawdę jestem w szoku od pierwszego usg do drugiego miałaś przerwę aż 6 tygodni.
Skoro pierwsze miałaś w 6 tygodniu a następne w 12.
Dziwna praktyka i lekarz na NFZ ?
Też mnie to dziwiło, że taka przerwa ale to była moja pierwsza ciąża więc pomyślałam, że tak musi być. Teraz jestem troszkę mądrzejsza w temacie.
 
reklama
Byłam w szpitalu, bo znów walnęła mi temperatura, dreszcze mnie potrzepały i zaś pawie z flegmy 🙄 Ale w końcu dali mi antybiotyk. Covid negatywny, przy okazji zbadała mnie ginka na fotelu, szyja zamknięta, wydzielina ok, dolegliwości bólowych nie było więc ręce rozłożyła i wysłała na konsultację z internistą. Tam nadszedł upragniony ratunek. Także mam amotaks i wielką nadzieję, że nie będzie po nim żadnych niespodzianek w postaci wysypek, biegunek czy infekcji.
Boże biedna. Co ty się nastresujesz i najezdzisz po tych lekarzach
Jakbym męża slyszala on zawsze pozytywnie nastawiony i dla mnie to on jest jak mój osobisty terapeuta ❤
Zawsze potrafi mnie uspokoić i powiedzieć dobre słowo ❤ gdyby nie on to chyba bym zwariowała.
Ja też ostatnio mam często zdarzało się że co tydzień pokrywały się wizyty ale teraz mam co dwa tygodnie.
Wole mieć tak często bo chyba bym zwariowała jakbym miała co miesiąc.
Wczoraj mówiłam pani doktor że mogę mieć nawet co tydzień ale zaśmiała się i powiedziała że nie ma takiej potrzeby wystarczy że wizyty mam co dwa tygodnie.
ja też chciałam co 2 tyg. ale mój lekarz powiedział że co miesiąc starczy i nie będzie ze mnie zdzierał kasy tak często jak nie ma potrzeby. Jak coś mam dzwonić o każdej porze dnia i nocy bo mam jego prywatny numer(i faktycznie odbiera zawsze). Albo po prostu mam podjechać na pogotowie, on jest tak odrydnatorem i zawsze mnie na NFZ weźmie. Ale to już aż tak nie mam potrzeby panikowac. W poniedziałek byłam n wizycie i było idealnie wszystko. Teraz 24 maja mam prentalne a potem 13 czerwca do mojego gina. A potem już może ruchy będę czuła to będę spokojniejsza. Chciałam detektor tętna płodu kupić ale mój gin mi odradził bo powiedział że jak nie nie znajdę serca a Często się to zdarza to dostanę zawału a on razem ze mną 🙊
Cześć, jestem po wizycie u mojego gina wczoraj wieczorem i szczerze jestem trochę zawiedziona 😟 na początek zapytał po co w ogóle przyszłam jeżeli ciążę potwierdziłam tydzień wcześniej u innego lekarza, nie zrobił w ogóle USG żadnego badania i nawet nie zapytał jak się czuje. 🙄
Dał mi skierowanie na badania krwi, jest to jednak połowa badań jakie miałam w pierwszej straconej ciąży i wizyta dopiero 8 czerwca a to będzie już 10 tydzień. Karty ciąży też brak. Myślałam, że po stracie jakoś bardziej się przyłoży a tu szok. Rozważam zmianę lekarza 🤷
mi książeczkę ciąży założył dopiero w 11 tyg. I wtedy też skierował na prenatalne. Mi to.odpowiadalo bo wcześniej straciłam ciążę i przykro mi było odmawiać tych prenatalnych. Ale jeśli czujesz się źle zaopiekowania to zmień lekarza. Teraz to ty jesteś najważniejsz
a.
 
No właśnie nie bardzo a jestem jego pacjentka już od ładnych kilku lat i do tej pory jakoś było ok. Widocznie trzeba się zastanowić nad zmianą, może do tej pani doktor która teraz potwierdziła ciążę.
Właśnie miałam się zapytać jakie wrażenie zrobiła na Ciebie ta pani doktor co potwierdziła ciąże? To juz musi być Twoja decyzja ale ja bym się zastanowiła nad zmianą.
 
Szczerze nie mam pojęcia.
Musisz zadzwonić i się dopytać.
Ja tak jak mówiłam byłam u pani doktor 2 maja ona prosiła mnie żebym się zgłosiła za tydzień do niej do szpitala da mi skierowanie ale już w tedy powiedziała że zaklepała mi termin na 12 bodjaze maja jedynie nie pamiętała godziny i powiedziała że mi poda jak będę już u niej po to skierowanie.
Ja byłam na usg prenatalne pierwszego trymestru w 13 tyg plus 3 dni.
Dzięki, zadzwonię to się dowiem i jak będzie możliwość zapisze się od razu.
 
Boże biedna. Co ty się nastresujesz i najezdzisz po tych lekarzach
ja też chciałam co 2 tyg. ale mój lekarz powiedział że co miesiąc starczy i nie będzie ze mnie zdzierał kasy tak często jak nie ma potrzeby. Jak coś mam dzwonić o każdej porze dnia i nocy bo mam jego prywatny numer(i faktycznie odbiera zawsze). Albo po prostu mam podjechać na pogotowie, on jest tak odrydnatorem i zawsze mnie na NFZ weźmie. Ale to już aż tak nie mam potrzeby panikowac. W poniedziałek byłam n wizycie i było idealnie wszystko. Teraz 24 maja mam prentalne a potem 13 czerwca do mojego gina. A potem już może ruchy będę czuła to będę spokojniejsza. Chciałam detektor tętna płodu kupić ale mój gin mi odradził bo powiedział że jak nie nie znajdę serca a Często się to zdarza to dostanę zawału a on razem ze mną 🙊
mi książeczkę ciąży założył dopiero w 11 tyg. I wtedy też skierował na prenatalne. Mi to.odpowiadalo bo wcześniej straciłam ciążę i przykro mi było odmawiać tych prenatalnych. Ale jeśli czujesz się źle zaopiekowania to zmień lekarza. Teraz to ty jesteś najważniejsz
a.
Taki lekarz jak Twój to lekarz na medal!
Moja pani doktor tak samo jak nie może odebrać to napisze sms czy zwyczajnie oddzwoni później.
Mam do niej numer ale ja się czuje komfortowo bo chodzę prywatnie i wiem że w razie problemu zawsze pomoże oczywiście na ile będzie mogła.
 
Właśnie miałam się zapytać jakie wrażenie zrobiła na Ciebie ta pani doktor co potwierdziła ciąże? To juz musi być Twoja decyzja ale ja bym się zastanowiła nad zmianą.
Szczerze mam dobre wrażenie po wizycie u niej, przypomniała mi o wizycie u stomatologa i okulisty. Dała skierowane na badania prenatalne. Podczas USG pokazała całą jamę macicy, zarodek, serduszko, pęcherzyk żółtkowy i całą resztę . Rozmawiałam ze znajoma i ona słyszała o niej ,że ma dobre opinie.
 
Dzięki, zadzwonię to się dowiem i jak będzie możliwość zapisze się od razu.
Podpytaj się dziewczyn tutaj na forum może one coś więcej pomogą w tym temacie.
Ja gdyby nie doktorka to pewnie umówiłabym się gdzieś bliżej na to usg prenatalne ale ze poleciła mi ta Warszawę to pojechaliśmy ale na połówkowe się tam nir wybieram za daleka droga ona mi zrobi to badanie.
 
Szczerze mam dobre wrażenie po wizycie u niej, przypomniała mi o wizycie u stomatologa i okulisty. Dała skierowane na badania prenatalne. Podczas USG pokazała całą jamę macicy, zarodek, serduszko, pęcherzyk żółtkowy i całą resztę . Rozmawiałam ze znajoma i ona słyszała o niej ,że ma dobre opinie.
To musisz przemyśleć temat nad zmianą lekarza.
 
reklama
Boże biedna. Co ty się nastresujesz i najezdzisz po tych lekarzach
ja też chciałam co 2 tyg. ale mój lekarz powiedział że co miesiąc starczy i nie będzie ze mnie zdzierał kasy tak często jak nie ma potrzeby. Jak coś mam dzwonić o każdej porze dnia i nocy bo mam jego prywatny numer(i faktycznie odbiera zawsze). Albo po prostu mam podjechać na pogotowie, on jest tak odrydnatorem i zawsze mnie na NFZ weźmie. Ale to już aż tak nie mam potrzeby panikowac. W poniedziałek byłam n wizycie i było idealnie wszystko. Teraz 24 maja mam prentalne a potem 13 czerwca do mojego gina. A potem już może ruchy będę czuła to będę spokojniejsza. Chciałam detektor tętna płodu kupić ale mój gin mi odradził bo powiedział że jak nie nie znajdę serca a Często się to zdarza to dostanę zawału a on razem ze mną 🙊
mi książeczkę ciąży założył dopiero w 11 tyg. I wtedy też skierował na prenatalne. Mi to.odpowiadalo bo wcześniej straciłam ciążę i przykro mi było odmawiać tych prenatalnych. Ale jeśli czujesz się źle zaopiekowania to zmień lekarza. Teraz to ty jesteś najważniejsz
a.
Obecny lekarz słowem nie wspomniał o nr tel, że może podać w razie gdyby coś się działo. Byłam u niego w marcu żeby sprawdził czy wszystko w porządku i mówiłam o tych krótkich miesiączkach to powiedział żebym nie szukała dziury w całym i starała się dalej. 🤷
 
Do góry