reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mój tyle samo, a nastawienie do życia jakby był połowę młodszy i nieśmiertelny :) ja panikuję, że mam już 25 i z roku na rok pewnie będzie coraz trudniej o ciążę, a on pyta czym ja się martwię skoro jesteśmy przecież młodzi i mamy jeszcze tyyyyle czasu
Mój mowi, że on jest młody Bóg 😅 Ja mam 29 i też się stresuje, że będzie mi co raz trudniej (schizuje). A zawsze chciałam mieć pierwsze dziecko przed 30. @foks1234 trzymaj się! @Bibi89 , a Ty jak się czujesz?
 
@aspekt a czy nadkrzepliwośc u Ciebie objawiała się już w podstawowych badaniach (INR, czas/wskaźnik protrombinowy, APTT) czy dopiero po dokładniejszej diagnostyce się o tym dowiedziałaś? Pytam, bo chciałabym wziąć możliwie jak najwięcej rzeczy pod uwagę, a nie wiem czy w ogóle iść z diagnozą w tę stronę, skoro powyższe badania i morfologię mam w normie
Nic mi nie wychodziło źle w tych badaniach, dlatego mam dawkę profilaktyczna i tylko w ciąży.
 
Mój mowi, że on jest młody Bóg 😅 Ja mam 29 i też się stresuje, że będzie mi co raz trudniej (schizuje). A zawsze chciałam mieć pierwsze dziecko przed 30. @foks1234 trzymaj się! @Bibi89 , a Ty jak się czujesz?
Czuje się źle. Brzuch boli, znośnie ale boli. Psychicznie jest slabo i żeby było mało to chyba przyplątała mi się rwa kulszowa 😭😭😭 i ten ból zasłania mi wszystko...
 
Dziewczyny wracam od gina. Jestem w ciąży. Wszystko jest ok ja ten moment. Dostałam neoparin bez acardu póki co i mam przyjść za 3 tyg. I wtedy będziemy książeczkę ciąży zakładać. Myślałam że się uspokoję po wizycie ale mój lekarz obchodził się ze mną jak z jajkiem i jeszcze z tekstem że jakby jakieś plamienie czy coś było to mam dzwonić o każdej porze. I tak mi to jakoś popsuło humor jakby on zakładał że coś nie tak będzie
Super wieści, myślę że lekarz przejmuje się twoją ciąża i w końcu chce doprowadzić ją do końca!!!! 😘
 
reklama
Do góry