reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję i mi również przykro, że Ciebie spotkało to dwa razy 😔 a znałaś przyczynę? I udało się w końcu? Mi lekarz nie powiedział czy to było przez krwiaka, bardziej obstawiał wadę zarodka,ale przecież beta przyrastała prawidłowo a zarodek był idealny jak na wiek z OM.. to mi nie daje największego spokoju, dlaczego tak się stało 😔
Za pierwszym razem zasniad także typowa loteria 😥 za drugim razem za to ciąża słaba od samego początku, młodsza o 3tyg, rosła o pół tyg zamiast o tydz i było od początku widać ze ciężko ale nadzieja była do ostatniej chwili, ciąża obumarła w 6tc a dowiedzieliśmy sie w 10tc. Na ta chwile mam rosnąca betę, przyrost 190% wychodzi to na 4t6d, dziś robiłam wyniki i wizyta popołudniu bo lekarz tym razem chciał mnie szybciej widzieć także zobaczymy, jestem dobrej myśli ale mimo to stres mam ogromny 🙈
 

Załączniki

  • 2DAE1869-61C4-4B6C-9D4A-55F55FC02573.jpeg
    2DAE1869-61C4-4B6C-9D4A-55F55FC02573.jpeg
    109,8 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Dziewczyny wracam od gina. Jestem w ciąży. Wszystko jest ok ja ten moment. Dostałam neoparin bez acardu póki co i mam przyjść za 3 tyg. I wtedy będziemy książeczkę ciąży zakładać. Myślałam że się uspokoję po wizycie ale mój lekarz obchodził się ze mną jak z jajkiem i jeszcze z tekstem że jakby jakieś plamienie czy coś było to mam dzwonić o każdej porze. I tak mi to jakoś popsuło humor jakby on zakładał że coś nie tak będzie
 
Dziękuję, Ty też nie masz łatwo 😔 myślę, że jak Twój mąż bierze suplementy to się w końcu zgodzi i trzymam kciuki żeby się Wam udało. A jeśli mogę zapytać to czy macie już dzieci i dopiero wyszedł problem teraz? Dobrze, że jest to forum, bo jakoś raźniej się rozmawia z osobami, które wiedzą jak to jest.
Mamy jedno dziecko, po 3,5 roku zdecydowaliśmy się na drugie i to jest porażka za porażką. Najpierw poronienie w 18 tygodniu później w 6 tygodniu i nie wiem dlaczego... a mój mąż mówi że jest już za stary na dzieci i że nasz czas już minął...
 
Minął miesiąc i powiedz mi czy jest już lepiej? Ja tych scen nigdy nie zapomnę, ale może z czasem będzie wszystko bledło.. taką mam nadzieję.
ja odrazu po poronieniu wiedziałam, że chce kolejnej próby. A samopoczucie się tak zmienia. Chwile jest Ok… a za chwile mam dość wszystkiego.
Nie rozumiem zupełnie dlaczego tak się stało.
Szczerze liczę, że szybko zajdę w ciąże. Bardzo boje się, że nie będzie się udawać, albo ze znów poronię…

Mam jeszcze jedno zmartwienie.
Nie wiem jak odbiorą moja ciąże w pracy. Staram się o tym nie myśleć.

Za dużo ostatnio na mnie spada.
 
Dziewczyny wracam od gina. Jestem w ciąży. Wszystko jest ok ja ten moment. Dostałam neoparin bez acardu póki co i mam przyjść za 3 tyg. I wtedy będziemy książeczkę ciąży zakładać. Myślałam że się uspokoję po wizycie ale mój lekarz obchodził się ze mną jak z jajkiem i jeszcze z tekstem że jakby jakieś plamienie czy coś było to mam dzwonić o każdej porze. I tak mi to jakoś popsuło humor jakby on zakładał że coś nie tak będzie
Myśle, ze lekarz chciał, żebyś wiedziała ze Tobie kibicuje i bedzie się starał ile tylko może Tobie pomoc ❤️ Żebyś czuła się bezpiecznie ❤️ Tez chciałabym mieć takiego lekarza 🥰
 
@marsi89 Myślę, że to tylko z troski o Ciebie. Po prostu się martwi, bo czuje, że jemu ufasz i nie chciałby Ciebie zawieść. Widziałaś już pęcherzyk?
Tak widziałam pęcherzyk. Ładnie mi to lekarz pokazał i opowiedział co i jak. Powiedział że ciąża bardzo młoda. No według miesiączki to 5 tydzień. Posprawdzal jajniki, zobaczył szyjkę...wszystko na ta chwile idealnie. Neoparin mam 0,4, po 16 ciocia przyjdzie mi zrobić zastrzyk. I miałam to neoparin za darmo także chyba dał mi z kodem ciążowym.
Myśle, ze lekarz chciał, żebyś wiedziała ze Tobie kibicuje i bedzie się starał ile tylko może Tobie pomoc ❤️ Żebyś czuła się bezpiecznie ❤️ Tez chciałabym mieć takiego lekarza 🥰
Pewnie jest tak jak piszecie, bo widać było że mega przejęty jest. Tyle ze mną przeszedł.


Dziewczyny a przypomnijcie heparyna czy acard może powodować plamienia ?
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie, a może są tu osoby które miały robiony kariotyp przed stronę testdna. Dzisiaj przyszedł wynik męża, na szczęście prawidłowy, natomiast mojego wyniku jeszcze nie ma. Wprawdzie termin realizacji jest dopiero na 13.04, ale ja już się stresuję, że skoro mój jest później to będzie nieprawidłowy. Miałyście tak, że badania przychodziły w odstępie czasu i oba wyniki były prawidłowe?
 
reklama
@marsi89 Przy acardzie mogą pojawiać się plamienia, przy heparynie nie powinny.
O super dzięki, miałam pytac lekarza ale zapomniałam. I o ten acard też nie zapytałam. Bo kiedyś mi mówił że od pozytywnego acard i heparyna a teraz powiedział że acard póki co nie, że heparyna jest najważniejsza. Chyba zacznę sobie pytania na kartce pisać
 
Do góry