reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czuję wewnętrznie, że ta beta jutrzejsza mnie rozczaruje, piersi mam wrażenie, że „zmiękły”. Jakoś tak czuję, że albo mały przyrost będzie, albo w ogóle w dół…
Rozumiem Twoje obawy, ale nie ma co się nastawiać (w żadną stronę). Badanie trzeba zrobić. Jaki by nie był wynik, to coś Ci powie.
 
reklama
Mi pomag
@aspekt trzymam kciuki! I gratuluję!

@ewitka32 musi być dobrze!

Dziewczyny, przeziębiłem się. Jestem po owulacji, nie mam gorączki, tylko katar. Domowe sposoby czy coś znacie?

Mi pomaga wit c w dużych dawkach, najlepiej taka w proszku ale jeśli nie masz może być rozpuszczalna lub w tabletkach. Nie przedawkujesz tego bo nie kumuluje się w organizmie, objawem nadmiernej ilosci jest rozwolnienie ewentualnie, chociaż nie zdarzyło mi się. Plus dużo płynów i wygrzewać się w domu jeśli możesz. Do nosa sprej i tabletki sinupret.
 
Na razie słabo się odnajduje , znaczy radzę sobie ale boje się sama z małym zostać, przeraża mnie to że zacznie się krztusić, zachłysnąć, jestem tym przerażona. Ale bardzo zakochana 😍 jest całym naszym światem.
Szymek ma problemy z brzuszkiem, mala anemię i podejrzenie alergii pokarmowych. No ale mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy.
Ja też tak miałam na początku, mój mąż jest masażysta , rehabilitantem i ma trochę wiedzy medyczne i pamiętam że pokazywał mi co robić jak mala by się krztusila, nawet nauczył mnie sztucznego oddychania u niemowlaka. Ale mimo wszystko byłam przerażona. Najbardziej bałam się że jak będzie spać w nocy to coś się stanie, mimo że miałam monitor oddechu to stałam nad łóżeczkiem i słuchałam czy oddycha. Pamiętam jak mąż kiedys wyszedl z psem a mała już raczkowała i uderzyła się w róg stoku, zaraz jej taka bula wyskoczyła na czole jak w bajkach te guzy rosną jak się ktoś uderzy. Ja wtedy zamiast jej coś zimnego przyłożyć, tak jak stałam w samych majtkach i koszulce poleciałam do sąsiadki bo z tej paniki nie wiedziałam gdzie telefon zostawiłam. Także no tak chyba każdy ma na początku
teraz wizyty kosztują 500 zł… jakiś dramat jak na to ze nie robi usg ani nie bada. Także ja teraz chodzę do innej polecanej mi pani Doktor, która jest bardzo skrupulatna i bardzo empatyczna. Na razie jestem zadowolona.
Co do dzidzi to nic się nie stresuj! W swoim czasie poczujesz pewność siebie i będziesz z nim mogła sama zostawać bez obaw. On jest przecież nadal mega malutki wiec rozumiem Twoje obawy
Matko boska jaka cena, czy ona zwariowała ? 😱 Skąd na to brać pieniądze?
Czuję wewnętrznie, że ta beta jutrzejsza mnie rozczaruje, piersi mam wrażenie, że „zmiękły”. Jakoś tak czuję, że albo mały przyrost będzie, albo w ogóle w dół…
Przestań, będzie dobrze. Musisz się uspokoić bo jeszcze coś niedobrego stanie się przez ten twój stres.
Mam kwit sprzed 2 lat, że acard mam brać na stałe. Teraz ten sam lekarz uważa, że acard jednak jest beee. Do tego gin się nie zgadza na acard ze względu na historię z krwawieniami w ciąży spod kosmówki. No i teraz tak naprawdę ciąża zaczęła się krwawieniem. Fajnie, że od kilku dni nic świeżego nie leci, ale za chwilę kosmówka zacznie się rozrastać... Gdyby nie to, że ja się nie za dobrze czuje zdrowotnie od dłuższego czasu, to bym się uparla, że nie będę brać tej heparyny. Ale wyraźnie coś mi się popsuło w organizmie, więc niech już im będzie, skoro są zgodni. Aha, mam jeszcze wysoko dodatnie ANA i gin uwaza, że to jest też przesłanka do heparyny, ale nie wiem, czy ogarnia temat. Bo hematolog i reumatolog twierdza, że ANA nijak się ma do heparyny. Mam nadzieję, że będzie mi wypisywać recepty z kodem ciążowym, bo wprost nie zapytałam o to :/ Na razie 1 paczkę miałam na ryczałt od hematologa.
A jak to cenowo wygląda bez ryczałtu a jak z ryczałtem ?
 
reklama
Dziewczyny, a mogłabym spytać czy przy mutacji hetero Mthfr i nic poza tym przyjmujecie przy staraniach Acard? Jakie są zalecenia Waszych ginekologów? I jeśli tak, to 75 czy 150?
 
Do góry