reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

A mam pytanko jeszcze o okres po poronieniu, na pewno był taki wątek ale nie znajdę chyba w tej ilości. Pierwszy miałam po 30 dniach ale drugi teraz pojawił się tydzień wcześniej, w 21 dc. Czy to jeszze hormony wariują? Nie jest bardzo obfity ale 5 dzień jeszcze jasna krew.
u mnie
Pojawił się tez 30 dni po zabiegu a potem już planowo co 26-28dni.
Wydaje mi się, że jeszcze Twój organizm dochodzi do siebie bo 21dni to mega krotko ;)
 
reklama
A mam pytanko jeszcze o okres po poronieniu, na pewno był taki wątek ale nie znajdę chyba w tej ilości. Pierwszy miałam po 30 dniach ale drugi teraz pojawił się tydzień wcześniej, w 21 dc. Czy to jeszze hormony wariują? Nie jest bardzo obfity ale 5 dzień jeszcze jasna krew.
Ja przed ciążą miałam cykle 32-35 dni. Po poronieniu przyszedł okres po 30 dniach. A drugi po 27 dniach. Miałam dużo wcześniej owulację niż zazwyczaj.
 
@KatJak spójrz co znalazłam. Może to pomoże. Dostałam to od Jerzak :)
Daj znać jak tam w szpitalu! Trzymam kciuki za Ciebie i synka!!!!
 

Załączniki

  • IMG_3982.jpg
    IMG_3982.jpg
    183,1 KB · Wyświetleń: 74
@KatJak spójrz co znalazłam. Może to pomoże. Dostałam to od Jerzak :)
Daj znać jak tam w szpitalu! Trzymam kciuki za Ciebie i synka!!!!
Oo dzięki :) jak od niej to znaczy że aktualne 😁 ale już nic mi nie pomoże hehe , najadłam się tyle ciasta że nawet nie chciałam mierzyc bo zawału bym dostała .
Dziś po 18 jadę... Trzymajcie kciuki 💙
 
Oo dzięki :) jak od niej to znaczy że aktualne 😁 ale już nic mi nie pomoże hehe , najadłam się tyle ciasta że nawet nie chciałam mierzyc bo zawału bym dostała .
Dziś po 18 jadę... Trzymajcie kciuki 💙

Trzymam kciuki! Może nie dziś, ale pewnie jutro zobaczysz już synka 💙

Edit. A w temacie jedzenia, wczoraj mi się wyświetliło zdjęcie jedzenia z jakiejś zagranicznej porodówki 😂

Screenshot_20211225-200239_Instagram.jpg
 
A mam pytanko jeszcze o okres po poronieniu, na pewno był taki wątek ale nie znajdę chyba w tej ilości. Pierwszy miałam po 30 dniach ale drugi teraz pojawił się tydzień wcześniej, w 21 dc. Czy to jeszze hormony wariują? Nie jest bardzo obfity ale 5 dzień jeszcze jasna krew.
Ja przed poronieniem cykle 28 dyniowe jak w zegarku. Po poronieniu różnie. Pierwszy po 6 tyg. Potem co 32 dni, a ten w którym zaszłam musiał być mega krótki bo owu gdzieś w 10 DC. Więc wszystko musi się unormować. Aha no i okresy tez mi się zmieniły. Mam bezbolesne i krótsze ale bardziej obfite

Katjak jak tam?
 
reklama
Do góry