reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
U mnie też mąż bierze jakoś od września fertilman plus, ale nie wiem czy to coś daje bo nie badaliśmy nasienia i generalnie nie sądzę, by z jego strony był jakiś problem. Raczej z mojej
 
Są tańsze (ale nadal nie tanie) i nawet wg etykiety o bogatszym składzie, ale nie mam zaufania, czy one mają w sobie to co jest napisane. A to niby lekarze z klinik polecają, że się sprawdza. Ale czy to nie jest komercja...?
Otóż to. Sama nie mam przekonania do tego wszystkiego. Teraz mój miał nucleox ale nie mogę powiedzieć czy działają bo brał na raty jak mu się przypomniało. A ten profertil kazał mi kupic mój gin jak przejrzał jego wyniki.
 
Otóż to. Sama nie mam przekonania do tego wszystkiego. Teraz mój miał nucleox ale nie mogę powiedzieć czy działają bo brał na raty jak mu się przypomniało. A ten profertil kazał mi kupic mój gin jak przejrzał jego wyniki.
Mnie właśnie najbardziej zniechęca podtykanie... Nie sztuka wydać kilkaset złotych. Trzeba jeszcze codziennie zażywać.
 
Gorzej jak z dzieckiem....
Tak to jest z tymi chłopami. Ja mojemu też kupiłam witaminki (choć nie było wskazań do ich brania) i brał przez kilka miesięcy przed staraniami i w trakcie i jak się wkurzył i odstawil to zaszliśmy w ciążę. Myślę że zbieg okoliczności ale usłyszałam od niego: widzisz i nic te witaminki nie dały, tylko odstawiłem i zaszliśmy.
Myślę że dużo robi też zdrowa dieta, brak używek. Mój popalał i lubi sobie wypić piwko. Jak odstawil całkowicie używki, wziął się za sport, zaczal zdrowiej odżywić to już mu te witaminki nie były potrzebne
 
reklama
Do góry