reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Auguska A teraz te wyniki robiłaś?? Bo jak Ci po ciąży wyszło ujemne, to moim zdaniem nie trzeba powtarzać.
Ja bym się skupiła w Twoim przypadku na immunologii. Porozmawiaj z reumatologiem. Zbadaj komórki NK. Być może Twój organizm atakuje ciążę.
 
reklama
Robiłam je w pierwszej ciąży, kilka mcy temu. Reumatologicznje właśnie sytuacja jest niby ok. Przyjmuje sulfasalazin, nie mam obecnie wysokiego crp. Ale nadal coś nie działa 😪 trochę się załamałam
 
Dziewczyny, chciałam Wam życzyć pięknych, spokojnych i radosnych Świąt🎄⭐☃️ Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek, relaks i dbanie o siebie. Mam nadzieje ze przez te kilka dni uda Wam się nie myśleć o problemach i wierze, że dla każdej z Nas Nowy Rok przyniesie dużo dobrego 🎊myśle, że nie ma sie co smucić w Święta, że Wasze rodziny sie nie powiększyły tylko być wdzięcznym za to co macie i kto Was otacza i że wszystkie najbliższe Wam osoby nadal są z Wami. Ściskam ❤️
 
Dzień dobry mam wielką prośbę, okazuje się że drugi raz w tym roku spotkało mnie poronienie. Brak tętna zarodka około 7 - 8 tygodnia. Choruje na rzs. Robiłam badania zespołu antyfosfolipidowy go (wynik w załączeniu). Mój lekarz twierdzi że wynik jest w porządku ale czy mogłabym Was prosić o zerknięcie? Czytałam tu na forum że czasami wynik trzeba powtórzyć. Bardzo dziękuję 😪
Trzymaj się - ja tez dwa razy w tym roku - dziwne te święta ale dobrze ze już się kończy ten rok i można zacząć planować badać się na nowo 🤗
 
reklama
A mam pytanko jeszcze o okres po poronieniu, na pewno był taki wątek ale nie znajdę chyba w tej ilości. Pierwszy miałam po 30 dniach ale drugi teraz pojawił się tydzień wcześniej, w 21 dc. Czy to jeszze hormony wariują? Nie jest bardzo obfity ale 5 dzień jeszcze jasna krew.
 
Do góry