reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Przyłączam się!!!
Ja wczoraj skurcz dostałam dość mocno i poleciało trochę krwi a do teraz czysto, niby @ ma być w poniedziałek. Ostatnio kilka cykli właśnie zaczynało mi się plamieniami
Wiesz, mi tak się też zaczynało. To od kiedy działamy? Ja chyba dam sobie jeszcze 1-2 miesiące. Żeby fizycznie dojść do siebie ;)
 
reklama
@Magda_krk, ja również szczerze gratuluje 😊 Takie historie napawają optymizmem! 😊

Dziewczyny, powiedzcie, czy odstawialyscie witaminy i kwas foliowy przed badaniem ich poziomu? A jeżeli tak to na ile wcześniej, żeby wyników nie zafałszować? Chciałam zrobić badania w przyszłym tygodniu i zaczęłam się zastanawiac nad tym odstawieniem 🤯
Kurcze ja właśnie jestem po badaniu i nie odstawilam kwasu foliowego 😖 24h wcześniej brałam… nawet nie przyszlo
Mi to do głowy cholipka! Czytałam tylko o homocysteinie żeby nie jeść po 18:00 dnia poprzedniego.No nic czekam dziś na wyniki a potem do poniedziałku bo wtedy mam hematologa i chce z Nim skonsultować badania
 
Mam do Was pytanie, czy któraś z Was miala tak, że ginekolog do którego chodzicie był zły o robienie badań na własną rękę??? Ja sama zrobiłam wymaz z pochwy I ieszcze parę podstawowych badań, bez zlecenia tego przez mojego gin i mam wrażenie, że był zły i obrażony na mnie o to...
Skorzystałam kiedyś z akcji pobierania cytologii bezplatnie i potem gin się oburzył, że to położna pobierała, że może źle zrobiła, że to skąpstwo z mojej strony itd. A ten Twój lekarz to NFZ?
 
Mam do Was pytanie, czy któraś z Was miala tak, że ginekolog do którego chodzicie był zły o robienie badań na własną rękę??? Ja sama zrobiłam wymaz z pochwy I ieszcze parę podstawowych badań, bez zlecenia tego przez mojego gin i mam wrażenie, że był zły i obrażony na mnie o to...
Mój jeden był zły, że zrobiłam na trombofilie
 
Dziewczyny, dziś 10dpo i robiłam test. Widziałam najcieńszą i najlżejszą linię ever (nie wiem, czy sobie nie wmówiłam)... poszłam też na betę. Dziś mam wizytę u Jerzak i stwierdziłam, że jeśli beta będzie ciążowa, to od razu mi coś zaleci już na tym etapie..
Ehh... boję się kolejnego zawodu. Oczywiścię tę linię na teście to tylko ja widziałam oczami wyobraźni :D
 
Dziewczyny, dziś 10dpo i robiłam test. Widziałam najcieńszą i najlżejszą linię ever (nie wiem, czy sobie nie wmówiłam)... poszłam też na betę. Dziś mam wizytę u Jerzak i stwierdziłam, że jeśli beta będzie ciążowa, to od razu mi coś zaleci już na tym etapie..
Ehh... boję się kolejnego zawodu. Oczywiścię tę linię na teście to tylko ja widziałam oczami wyobraźni :D
Daj koniecznie znać ✊ a będziesz miała już wyniki do czasu wizyty ?
 
reklama
Do góry