reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

A ja się tak zastanawiam czy i ja kiedyś już nie miałam jakiś problemów, bo moje dzieci za to małe się rodziły.
I obecnie to chyba tej hipotrofii bym się bardziej obawiała niż tego, że dziecko jest duże. Bo już bym w głowie miała złe przepływy.
Już mi do głowy przychodziło, że większe dziecko nie zmieściłoby się, dlatego przy określonej wadze już się rodziły ;-)
 
reklama
Mój syn 4900...CC. nie miałam cukrzycy, nie pilnowałam diety, ale strasznie puchłam. W 40 tyg plus parę dni łożysko super, przepływy super. Nie wiadomo dlaczego. Ale moja bratowa urodziła duże dzieci, moja mama tez jak na tamte czasy.

Dziewczyny, dostałam okres i ...sorry za bezpośredniość zalewa mnie :( ten ostatni miesiąc jakiś do kitu. Połowa to walka o jakie takie samopoczucie :(
Mój okres po poronieniu za to był bardzo skąpy...martwiłam się, że źle się oczyściłam, ale ginekolog w środę powiedział, że ładnie się oczyściło i zbliża się owulacja, widział juz pęcherzyk dominujący ;) nie wiem właśnie od czego to zależy,że jedna ma tak silne krwawienia a druga prawie w ogóle.
 
Mój syn 4900...CC. nie miałam cukrzycy, nie pilnowałam diety, ale strasznie puchłam. W 40 tyg plus parę dni łożysko super, przepływy super. Nie wiadomo dlaczego. Ale moja bratowa urodziła duże dzieci, moja mama tez jak na tamte czasy.

Dziewczyny, dostałam okres i ...sorry za bezpośredniość zalewa mnie :( ten ostatni miesiąc jakiś do kitu. Połowa to walka o jakie takie samopoczucie :(
Ja też dziś dostałam okres, od trzech dni plamilam a dziś już normalna krew.
 
@Magda_krk, ja również szczerze gratuluje [emoji4] Takie historie napawają optymizmem! [emoji4]

Dziewczyny, powiedzcie, czy odstawialyscie witaminy i kwas foliowy przed badaniem ich poziomu? A jeżeli tak to na ile wcześniej, żeby wyników nie zafałszować? Chciałam zrobić badania w przyszłym tygodniu i zaczęłam się zastanawiac nad tym odstawieniem [emoji2962]
Ja tylko w dniu badania nie biorę.
 
Mój okres po poronieniu za to był bardzo skąpy...martwiłam się, że źle się oczyściłam, ale ginekolog w środę powiedział, że ładnie się oczyściło i zbliża się owulacja, widział juz pęcherzyk dominujący ;) nie wiem właśnie od czego to zależy,że jedna ma tak silne krwawienia a druga prawie w ogóle.
Myślę, ze to zależy od endometrium i skłonności - ja zawsze miałam raczej obfite @, potem brałam długo anty po stwierdzonej endometriozie na uregulowanie i było lepiej, po odstawieniu anty nie było źle, po poronieniu przez pierwsze 2 dni sporo ze mnie leciało a potem tylko plamienie. Lekarz powiedział, że jest ładnie ale czekam teraz na drugą @ po poronieniu jaka będzie🤔
 
@Magda_krk, ja również szczerze gratuluje 😊 Takie historie napawają optymizmem! 😊

Dziewczyny, powiedzcie, czy odstawialyscie witaminy i kwas foliowy przed badaniem ich poziomu? A jeżeli tak to na ile wcześniej, żeby wyników nie zafałszować? Chciałam zrobić badania w przyszłym tygodniu i zaczęłam się zastanawiac nad tym odstawieniem 🤯
Mi kiedyś ktoś mówił że 48h przed badaniem a w ciąży tylko w dniu badania nie brać.
No tak jak też sobie dużo rzeczy bzduram 🤣
Jedzenie tu nie ma nic do rzeczy, ja jadłam w ciąży jak głupia a mała była malutka, zawsze 2 tyg. Mniejsza wychodziła.
A będziesz rodzić naturalnie tak?
Planuje naturalnie dlatego chcą wywoływać jak samo nie pójdzie żeby już nie rósł 🙈
Ogólnie moja gin mam wrażenie że jest przeciwniczką CC, na prawdę musi być wskazanie żeby zrobiła. Więc woli mi szybciej wywołać niż poczekać i zrobić CC
 
Mam do Was pytanie, czy któraś z Was miala tak, że ginekolog do którego chodzicie był zły o robienie badań na własną rękę??? Ja sama zrobiłam wymaz z pochwy I ieszcze parę podstawowych badań, bez zlecenia tego przez mojego gin i mam wrażenie, że był zły i obrażony na mnie o to...
 
reklama
Do góry