reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Aurorra Wynik zawsze jest wiarygodny na moment jego zrobienia 🤷‍♀️
To poczekaj do wyniku. Jak beta teraz będzie dodatnia, to nie będzie wątpliwości.

PS. Nie każda kobieta planuje ciążę i się stara w danym momencie o dziecko. A są znacznie bezpieczniejsze antybiotyki niż makrolidy.
 
Część dziewczyny :) może nie w temacie...
Chciałam tylko Wam polecic badanie kariotypow Waszych i partnerów.
Jestem po 4 ciążach biochemicznych i cały czas myślałam, że clexane i acard mi pomogą, suple i specjalne witaminy. A teraz się okazało, że mamy translokacje chromosomów, a to z koleii ma ścisły związek z poronieniami.
 
Część dziewczyny :) może nie w temacie...
Chciałam tylko Wam polecic badanie kariotypow Waszych i partnerów.
Jestem po 4 ciążach biochemicznych i cały czas myślałam, że clexane i acard mi pomogą, suple i specjalne witaminy. A teraz się okazało, że mamy translokacje chromosomów, a to z koleii ma ścisły związek z poronieniami.
Cześć, dzięki za podpowiedź ale rany, brzmi groźnie. Można temu zaradzić jakoś czy wspomóc lekami?
 
Część dziewczyny :) może nie w temacie...
Chciałam tylko Wam polecic badanie kariotypow Waszych i partnerów.
Jestem po 4 ciążach biochemicznych i cały czas myślałam, że clexane i acard mi pomogą, suple i specjalne witaminy. A teraz się okazało, że mamy translokacje chromosomów, a to z koleii ma ścisły związek z poronieniami.
Wow! Dzięki! Możesz po krótce wyjaśnić na czym to polega? Jaki jest koszt badania kariotypów?
 
@Aurorra Wynik zawsze jest wiarygodny na moment jego zrobienia 🤷‍♀️
To poczekaj do wyniku. Jak beta teraz będzie dodatnia, to nie będzie wątpliwości.

PS. Nie każda kobieta planuje ciążę i się stara w danym momencie o dziecko. A są znacznie bezpieczniejsze antybiotyki niż makrolidy.
Btw. Przy uczuleniu na penicyliny, makrolidy to pierwszy wybór u ciężarnej.
 
Cześć, dzięki za podpowiedź ale rany, brzmi groźnie. Można temu zaradzić jakoś czy wspomóc lekami?
Niestety z genami nie da się nic zrobic. Można się starać naturalnie, ronic po drodze wiele razy, aż uda się trafić ten zdrowy zarodek albo zostaje in vitro z diagnostyką preimplantacyjna zarodkow.
Napisałam o tym bo sporo czasu straciliśmy szukając badań, leczenia, a wystarczyło zrobić nasze kariotypy. Nam przez myśl by nie przeszło, że to będzie powód naszej niepłodności, że mamy coś nie tak z kariotypami, w rodzinach nie było chorych dzieci.
 
Wow! Dzięki! Możesz po krótce wyjaśnić na czym to polega? Jaki jest koszt badania kariotypów?
Zrobiliśmy za darmo. W Opolu, skąd pochodzę działa ośrodek diagnostyki i leczenia niepłodności i na NFZ zrobili nam masę badań. Po dwóch poronieniach tam u nas przyjmuja. Badanie krwi się robi, które określa czy w układzie chromosomów są jakieś nieprawidłowości.
 
reklama
Do góry