reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jeśli chodzi o antybiotyk, to bym się wstrzymała z jego przyjęciem do @.
Z lekiem wykrztuśnym też bym się wstrzymała.
Zrób sobie inhalacje z mgiełki solankowej Zabłockiej.
I zrób sobie test, nawet 3 dni przed @.

PS. A jest pewność, że choroba jest bakteryjna?
Błagam. Antybiotyk dostałam na podstawie teleporady bo jak w przychodni usłyszeli ze jestem chora to nie chcieli mnie umówić na wizytę :O
 
reklama
w zeszłym miesiącu byłam w takiej sytuacji, czekałam z antybiotykiem ile mogłam, upewniłam się że nie ma ciąży i wtedy go wzięłam, jakoś tydzień po przepisaniu mi go. Zrób bete, albo poczekaj te trzy dni, chociaż nie wiem czemu dostałaś, ja miałam zapalenie tchawicy. Już musisz zdecydować czy chcesz poczekać te 3 dni. Czemu dostałaś antybiotyki?
W środę w nocy wymiotowałam, od czwartku mnie rozłożyło. Kaszle i mam gluty :) klasyka gatunku
 
Błagam. Antybiotyk dostałam na podstawie teleporady bo jak w przychodni usłyszeli ze jestem chora to nie chcieli mnie umówić na wizytę :O
co za przychodnia, u mnie w przychodni to z rana miejsc już nie ma, dlatego jak coś mi jest idę na wieczorowa pomoc. Zero kolejek i nie muszę wisieć na tel żeby się umówić do lekarza 🙈🙈 jak można było rano przyjść I się zapisać do lekarza, to te wszystkie babcie od 5 już pod przychodnia w kolejce się ustawiały 🤣
 
Teleporada juz była teraz będzie leczenie przez internet😳 i to przez nielekarzy.
Nikt do brania leków nie zmusza, ale dla mnie czekanie do miesiączki to lekka przesada. @Aurorra jeśli tak jak piszesz "rozłożyło" Cię to przyjmuj leki zgodnie z zaleceniami. Myślę, że to najlepsze wyjście.
Poza tym gdyby leki były aż tak szkodliwe, to w okresie poowulacyjnym lekarz nie mógłby przepisać kobiecie żadnych leków? No bez sensu. Co innego jakby okres Ci się spóźniał tydzień. Ale Ty jesteś jeszcze przed, nie dajmy się zwariować.
Dywagacje podobne czy można iść na imprezę i pić alkohol 3 dni przed okresem...
 
Teleporada juz była teraz będzie leczenie przez internet😳 i to przez nielekarzy.
Nikt do brania leków nie zmusza, ale dla mnie czekanie do miesiączki to lekka przesada. @Aurorra jeśli tak jak piszesz "rozłożyło" Cię to przyjmuj leki zgodnie z zaleceniami. Myślę, że to najlepsze wyjście.
Poza tym gdyby leki były aż tak szkodliwe, to w okresie poowulacyjnym lekarz nie mógłby przepisać kobiecie żadnych leków? No bez sensu. Co innego jakby okres Ci się spóźniał tydzień. Ale Ty jesteś jeszcze przed, nie dajmy się zwariować.
Dywagacje podobne czy można iść na imprezę i pić alkohol 3 dni przed okresem...
Tez jestem tego zdania po każdej owulacji nie mogłybyśmy nic robić bo może akurat w tym cyklu wyszło takim sposobem to pol roku życia kobiety wycięte z życia. Rozumiem jak xiaza jest potwierdzona ale przed. Nie można popadać w skrajności trzeba żyć
 
reklama
Dobra zrobiłam betę. Wynik będzie popołudniu, wiec leki tez wezmę później. Dzięki za wszystkie komentarze.
Wiem, ze trzeba żyć, ale chyba nikt tak jak wy tutaj nie rozumie lepiej, ze świadomość ze w razie „w” mogłaś mieć negatywny wpływ na dziecko lub przebieg ciąży jest dobijająca. Kluczowe pytanie brzmiało nie czy mam się leczyć tylko czy jest sens wykonywać betę 3 dni przed okresem? Czy wynik będzie wiarygodny?
 
Do góry