reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Roki_1991 ty brałaś urinal intensiv w ciąży prawda? Bo ja go właśnie z twojego polecenia biorę i chyba nie ma konieczności odstawiania go teraz prawda?
 
Dziewczyny dziś rano zrobiłam test bo powinnam dostać dziś okres a jutro wybieram się na dużą imprezę imieninowa do mamy i chciałabym wiedzieć na co mogę sobie pozwolić. Moze zdjęcia tego nie oddają ale no jest ewidentnie druga bardzo słaba ale jest.
To 24dc, owu była między 10dc a 13dc ( tak podejrzewam ). Cieszę się strasznie ale i boje się cholernieee. Jutro mamy 7 rocznicę ślubu, nie miałam prezentu dla męża...chyba już mam
Bardzo się cieszę, gratulacje!😁
 
Dziewczyny jestem taka skołowana. Beta wciąż rośnie. Wtorek 51tys, czwartek 56, a dziś 69 tys. Akcji serca brak a Beta rośnie. Nie mam pojecia dlaczego tak się dzieje i najwyraźniej nie doczekam się akcji w zaciszu domowym tylko będę musiała pójść do szpitala. Lekarz który mnie badał boi się tego ze Beta rośnie bo najwyraźniej boi się oskarżeń o aborcje. Chore.
 
Dziewczyny jestem taka skołowana. Beta wciąż rośnie. Wtorek 51tys, czwartek 56, a dziś 69 tys. Akcji serca brak a Beta rośnie. Nie mam pojecia dlaczego tak się dzieje i najwyraźniej nie doczekam się akcji w zaciszu domowym tylko będę musiała pójść do szpitala. Lekarz który mnie badał boi się tego ze Beta rośnie bo najwyraźniej boi się oskarżeń o aborcje. Chore.
Myślę że powinnaś iść do innego lekarza albo zeczywiscie do szpitala , zobacz co się dzieje ,jak leżałam w szpitalu to była właśnie dziewczyna w podobnej sytuacji na obserwacji
 
Dziewczyny jestem taka skołowana. Beta wciąż rośnie. Wtorek 51tys, czwartek 56, a dziś 69 tys. Akcji serca brak a Beta rośnie. Nie mam pojecia dlaczego tak się dzieje i najwyraźniej nie doczekam się akcji w zaciszu domowym tylko będę musiała pójść do szpitala. Lekarz który mnie badał boi się tego ze Beta rośnie bo najwyraźniej boi się oskarżeń o aborcje. Chore.
A jest zarys zarodka czy wygląda na puste jajo?
 
Dziewczyny ile powinno dni się krwawić po łyżeczkowaniu, ja od poniedziałku krwawie. Mama mówi że strasznie blada jestem. Dzisiaj jest 6 dzień, pojawiły się skrzepy i sluz w krwi. Trochę mi słabło. W poniedziałek chce iść do mojej lekarki
 
reklama
Do góry