reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Fakt, nawet robiąc te testy prawidłowo, ciężko jakos się odnieść, może po kilku cyklach na tych samych testach, miałabym jakieś wnioski. Teraz robię bardziej dla sportu i z ciekawości, mierzę też temperaturę, ale tutaj też bez szału, wczoraj 36.71, dziś 36.24, zazwyczaj 36.5, zero wniosków :D Może mój organizm jest jakiś dziwny, przed poronieniem nigdy nie używałam ani testów owu ani nie mierzyłam temperatury, cykle regularne, więc nie wiem czy mój organizm dalej świruje, czy to nie są metody dla mnie :D Aaa, pamiętam, że śluz miałam piękny, szczególnie w cyklu, w którym zaszłam, ale teraz prawie susza od kilku tygodni.
Może ten cykl będzie jeszcze dłuższy bo dochodzi do siebie po poronieniu, mi z 28 wydłużył się na 35 i stopniowo skracał. Może owu jeszcze przed Tobą, moim zdaniem ciemnieją i lada dzień powinien być peak :) To mój peak w zeszłym cyklu. Teraz czekam na owu i są dużo jaśniejsze.
 

Załączniki

  • IMG_20210720_150636.jpg
    IMG_20210720_150636.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 60
Hej Dziewczyy, dziś 1dc, muszę dzownic do szpitala i się umówić na laparoskopię. Kurde boje się jakoś...powiedzcie coś dobrego
Kochanka będzie dobrze, strach ma wielkie oczy. Trzymam kciuki
Dziewczyny, czy któraś z Was używała może testów owulacyjnych Facelle z Rossmanna? Robię od jakiegos czasu w ramach czekania na owulacje i pierwszy okres ale wychodzą mi dziwne wyniki. U mnie zawsze są dwie kreski, od kilku dni takie dość dobrze widoczne, nie sam ślad. Według apki wartości rosną, ale patrząc na żywo, to one się różnią bardzo mało. Moje główne pytanie, to czy widzialyscie kiedyś ten dokładnie test, z grubą kreską pozytywną? Czy pozytyw u Was tez był cieńszy niż kreska testowa (znalazłam w necie kilka takich wątków…)
Najbardziej martwi mnie, ze mam przez tak długi czas w cyklu podwyższone LH, okresu ofc dalej nie ma na horyzoncie.
Wrzucam testy z ostatnich dni plus oryginalne zdjęcie tego z dziś (ostatni na liście).
Ja ci powiem tak 😁 mi testy owu zawsze wychodziły pozytywne w okresie okoloowulacyjnym tzn. pokrywały mi się z temperaturą, śluzem i apka. Dzień przed owu temp. Spadala do 36.5 po owu rosła do 36,9. A cykl w którym zaszłam cały czas po owu temp. Trzymała się w granicach 37,1.
Teraz po poronieniu wszystko się pokielbasilo. Pierwsze cykle 28 dniowe jak zawsze ale temperatura cały cykl 36,2 max. , Testy owulacyjne negatywne( robiłam od 8 DC do 22dc). Progesteron w 21 DC bardzo wysoki, śluz płodny mega obfity...Zgłupiałam
2 miesiące testy owu wychodziły negatywne. Poszłam do gina: wyszystko ok, mam kupić lepsze testy owu jakby przez 3 miesiące nic nie pokzywaly to przyjść da mi coś na wywołanie owu. Kupiłam testy z domowego laboratorium w rossmanie bo wcześniej miałam jakieś z allegro. I tego samego dnia zrobiłam i wszedl mi pozytywny zarówno ten droższy z Rossmana jak i ten tańszy z allegro. Także stwierdzam że mogło byc tak że te pierwsze cykle po poronieniu były bezowulacyjne. Choc dziwne mam te cykle po poronieniu. Teraz miałam już w 10 DC owulację teoretycznie bo pewności nigdy nie mamy. Jutro powinnam dostać okres ale cisza, temp. 37 stopni...zobaczymy
Co do ciemności kreski, tak ja miałam wyraźna kreskę dużo dużo grubsza i ciemniejsza. Przez 3 dni testowania.
Ty też jesteś świeżo po poronieniu prawda? Też miałaś późne poronienia tak jak ja więc może to wszystko jeszcze jest rozregulowane
 
Ja ci powiem tak 😁 mi testy owu zawsze wychodziły pozytywne w okresie okoloowulacyjnym tzn. pokrywały mi się z temperaturą, śluzem i apka. Dzień przed owu temp. Spadala do 36.5 po owu rosła do 36,9. A cykl w którym zaszłam cały czas po owu temp. Trzymała się w granicach 37,1.
Teraz po poronieniu wszystko się pokielbasilo. Pierwsze cykle 28 dniowe jak zawsze ale temperatura cały cykl 36,2 max. , Testy owulacyjne negatywne( robiłam od 8 DC do 22dc). Progesteron w 21 DC bardzo wysoki, śluz płodny mega obfity...Zgłupiałam
2 miesiące testy owu wychodziły negatywne. Poszłam do gina: wyszystko ok, mam kupić lepsze testy owu jakby przez 3 miesiące nic nie pokzywaly to przyjść da mi coś na wywołanie owu. Kupiłam testy z domowego laboratorium w rossmanie bo wcześniej miałam jakieś z allegro. I tego samego dnia zrobiłam i wszedl mi pozytywny zarówno ten droższy z Rossmana jak i ten tańszy z allegro. Także stwierdzam że mogło byc tak że te pierwsze cykle po poronieniu były bezowulacyjne. Choc dziwne mam te cykle po poronieniu. Teraz miałam już w 10 DC owulację teoretycznie bo pewności nigdy nie mamy. Jutro powinnam dostać okres ale cisza, temp. 37 stopni...zobaczymy
Co do ciemności kreski, tak ja miałam wyraźna kreskę dużo dużo grubsza i ciemniejsza. Przez 3 dni testowania.
Ty też jesteś świeżo po poronieniu prawda? Też miałaś późne poronienia tak jak ja więc może to wszystko jeszcze jest rozregulowane
Ja też juz zgłupiałam z tym wszystkim :D Chyba porzucam polowanie na owulacje/@ zupełnie, bo po prostu nie da się znaleźć zależności obecnie. Po poronieniu jestem faktycznie dość świeżo - tzn nie jestem nawet pewna, czy miałam okres (ok miesiąc po poronieniu), czy to było plamienie i wróciło z tym specyficznym bólem brzucha. W ten weekend minie 8 tygodni od poronienia/porodu, a 6 tyg od łyżeczkowania. Niecierpliwie się nawet nie tyle w kwestii starań, co chciałabym już dojść do jakiejś działającej formy sprzed tego wszystkiego : o
 
Może ten cykl będzie jeszcze dłuższy bo dochodzi do siebie po poronieniu, mi z 28 wydłużył się na 35 i stopniowo skracał. Może owu jeszcze przed Tobą, moim zdaniem ciemnieją i lada dzień powinien być peak :) To mój peak w zeszłym cyklu. Teraz czekam na owu i są dużo jaśniejsze.
O to ja tak mam, dokładnie takie kreski
 
Szybko nie pójdzie póki beta przyrasta :(. U mnie doszło do 120tys i też rosła zaraz przed zabiegiem jeszcze. Lekarz mi powiedział że jak się jajeczko dobrze zagniezdza to tak jest nawet jak zarodek obumieta to beta lubi rosnac jeszcze chwile :/
Tym bardziej jest mi smutno ze dobrze się zagnieździło i Beta ładnie przyrastała. Nic nie wskazywało na to ze skończy się brakiem akcji serca :(
 
Dziewczyny dziś rano zrobiłam test bo powinnam dostać dziś okres a jutro wybieram się na dużą imprezę imieninowa do mamy i chciałabym wiedzieć na co mogę sobie pozwolić. Moze zdjęcia tego nie oddają ale no jest ewidentnie druga bardzo słaba ale jest.
To 24dc, owu była między 10dc a 13dc ( tak podejrzewam ). Cieszę się strasznie ale i boje się cholernieee. Jutro mamy 7 rocznicę ślubu, nie miałam prezentu dla męża...chyba już mam
 

Załączniki

  • IMG_20210814_070839.jpg
    IMG_20210814_070839.jpg
    793,3 KB · Wyświetleń: 95
  • IMG_20210814_070851.jpg
    IMG_20210814_070851.jpg
    904,2 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Wow!! Gratulacje!! [emoji178] Cudnie!! Wszystkie kciuki u rąk i nóg zaciskam! Wiem,że strach pomieszany ze szczęściem... Ale teraz tylko pozytywne nastawienie i do przodu (brzuch) ;-) ściskam!
Dziewczyny dziś rano zrobiłam test bo powinnam dostać dziś okres a jutro wybieram się na dużą imprezę imieninowa do mamy i chciałabym wiedzieć na co mogę sobie pozwolić. Moze zdjęcia tego nie oddają ale no jest ewidentnie druga bardzo słaba ale jest.
To 24dc, owu była między 10dc a 13dc ( tak podejrzewam ). Cieszę się strasznie ale i boje się cholernieee. Jutro mamy 7 rocznicę ślubu, nie miałam prezentu dla męża...chyba już mam
 
Do góry