reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kiedyś to nawet nie wiedzialam co to endometrium, progesteron, itd. W pierwszej ciazy to nawet nie badalam bety. A teraz ...

Jesli chodzi o testy ciążowe to mi tez w dniu @ nigdy nie wychodzily pozytywne. Dipiero po 4-5 dniach pojawiały sie dwie kreski. Moze jeszcze u ciebie nic straconego 😊
Kurde teraz mam takie brazowe brudzenie, nigdy tak przed okresem nie miałam. Jak mi się rozkręca okres to jakos bardzo dziwnie i bardzo wolno
@marsi89 jestem juz po wizycie u ginekolożki. Wiec moje endo w 10dc niestety ma tylko 3-4mm. Wiec cieniutkie. Przepisala mi na recepte Lanzetto jedną dawkę dziennie. To jest spray ktory sie podaje na przedramie. Zawiera estradiol. Poza tym przepisala mi recepturkę na jakies apteczne globulki. Mam je aplikowac dopochwowo trzy razy dziennie. Niestety beda gotowe w aptece dopiero jutro po 19.00. Na usg bylo widac dwa ładne pęcherzyki w prawym jajniku. Kazala mi sie zapisac na piątek ale niestety nie bylo juz terminów i zapisałam sie na wtorek. Ciekawe czy endo po tym zgrubieje. 🧐
Ale dobrze że coś przepisała, raz dwa i Endo zgrubieje 😊
 
reklama
Dziewczyny jakie macie doświadczenia z testydna?
Ja muszę niestety wysłać kolejna próbkę do labo testydna, ponieważ za mało materiału genetycznego 🤷‍♀️ 3h zero pokarmów, płynów itd... teraz po 3tyg wiadomość, ze jednak nie udało się pobrać. Najpierw zwlekali, ze 5 dni opóźnienia teraz, ze za mało materiału...
Jestem rozgoryczona powiem szczerze. Patyczkami z minutę krążyłam po policzku. Stosowałam się do ulotki 100%

Robiłam u nich i było ok.
 
Współczuje takiego długiego oczekiwania, mówili Ci, ile nominalnie masz czekać na wynik? W sumie na stronie nie widzę informacji. Ja dopiero kilka dni temu wysłałam próbkę, przy czym ja nie stosowalam się w 100% do zaleceń, chyba coś piłam trochę wcześniej :D A w Polsce nie będę dłuugo, ups.
Tak, jak dzwoniłam pani mówiła, ze 10dni roboczych. Także ja po 14 dniach zadzwoniłam i okazało się 5dni roboczych opóźnienia. Daje 3tyg.
Cóż rozumiem, próbki są za darmo. Czekam na kuriera 😊 zdarza sie, ale nerwy się obudziły we mnie
 
Ja ostatnio robilam na trombofilie wlasnie z testdna. Dostalam odpowiedz po tygodniu. U mnie obyło się bez powtarzania. Mam jeden nieprawidlowy gen PAI-1 G4 uklad heterozygota.
Wczesniej w laboratorium testdna badalismy plec plodu po obumarciu. Tez bez problemow.
A widzisz czyli poprostu jestem w tym jednym z niewielu przypadków. Powtórzę i jutro mam nadzieje kurier przyniesie mi paczkę. A powiedz mi czym charakteryzuje się gen Pai-1 g4?
 
Aha rozumiem. A dostałaś coś na to zwiększenie grubości Endo? Jest coś w ogóle na to ? Prócz naturalnych metod ?
Ja odpowiem bo mialam 6mm jakieś 3dni po owu i dostałam duphaston, w tym samym cyklu zaszlam w ciążę (Niestety obumarła, ale zagniezdzenie było wzorowe, beta pięknie rosła cały czas więc ewidentnie progesteron dał rade).
 
Ja odpowiem bo mialam 6mm jakieś 3dni po owu i dostałam duphaston, w tym samym cyklu zaszlam w ciążę (Niestety obumarła, ale zagniezdzenie było wzorowe, beta pięknie rosła cały czas więc ewidentnie progesteron dał rade).
No to ja miałam 6mm Endo 2 albo 3 dni przed owu i powiedział że wynik ok, a przed okresem zaraz miałam 13 mm. I teraz się zastanawiam czy to moje Endo jest ok bo mi kiedyś gin właśnie przepisal duphaston i w tym cyklu co brałam to zaszłam
 
reklama
Kurde teraz mam takie brazowe brudzenie, nigdy tak przed okresem nie miałam. Jak mi się rozkręca okres to jakos bardzo dziwnie i bardzo wolno

Ale dobrze że coś przepisała, raz dwa i Endo zgrubieje 😊
Ja poprzednią @ też miałam dziwna 🤷 cały dzień trochę różowego śluzu...i dopiero dzień później trochę brązu i później krew 🤦
 
Do góry