reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja poprzednią @ też miałam dziwna 🤷 cały dzień trochę różowego śluzu...i dopiero dzień później trochę brązu i później krew 🤦
Ja wczoraj trochę różowego śluzu potem czysto i dużo mlecznego śluzu i dziś trochę brązowego i teraz zaś sucho. Ale test wczoraj negatyw więc może przez te upały taki dziwnie rozkręcający się ten okres.
 
Czekam na wyniki na trombofilie. Dziewczyny help
Jeśli wyjdzie za 5dni pozytyw to czy może mi rodzinny wypisać na 100% heparynę?
Na wyniki będę czekać z testydna do przyszłego tygodnia d
Ja miałam pobierany wymaz przez laborantke w punkcie partnerskim TestDNA i było to króciutkie, wcale nie długie "pedzlowanie" buzi. Ale od razu mi powiedzieli, żebym przyszła rano bez mycia zębów, popijania, jedzenia. A co do heparyny na ryczałt, to internista nie wypisze bez kwita od lekarza specjalisty. A pełnopłatnie też może nie chcieć. Prędzej ginekologa znajdziesz, który wypisze Ci pełnopłatnie.
 
Ja miałam pobierany wymaz przez laborantke w punkcie partnerskim TestDNA i było to króciutkie, wcale nie długie "pedzlowanie" buzi. Ale od razu mi powiedzieli, żebym przyszła rano bez mycia zębów, popijania, jedzenia. A co do heparyny na ryczałt, to internista nie wypisze bez kwita od lekarza specjalisty. A pełnopłatnie też może nie chcieć. Prędzej ginekologa znajdziesz, który wypisze Ci pełnopłatnie.
Ja miałam pobierany wymaz przez laborantke w punkcie partnerskim TestDNA i było to króciutkie, wcale nie długie "pedzlowanie" buzi. Ale od razu mi powiedzieli, żebym przyszła rano bez mycia zębów, popijania, jedzenia. A co do heparyny na ryczałt, to internista nie wypisze bez kwita od lekarza specjalisty. A pełnopłatnie też może nie chcieć. Prędzej ginekologa znajdziesz, który wypisze Ci pełnopłatnie.
Tylko hematolog wystawia ,,kwit” odnośnie heparyny?
 
Czekam na wyniki na trombofilie. Dziewczyny help
Jeśli wyjdzie za 5dni pozytyw to czy może mi rodzinny wypisać na 100% heparynę?
Na wyniki będę czekać z testydna do przyszłego tygodnia d
Mnie heparynę wypisywał zawsze rodzinny. W sumie to on wyczaił, że coś nie tak u mnie z krzepliwością.. po badaniach się potwierdziło. Z tym, że ja miałam heparyne ze zniżką, odpłatne chyba 30%, nie pamiętam już, ale płaciłam dużo mniej niż normalna cena.
Trzymam kciuki, żeby było ok u Ciebie.
 
Tylko hematolog wystawia ,,kwit” odnośnie heparyny?
Myślę, że nie, bo przepisują to tez chirurdzy, kardiolodzy, ortopedzi itd. Ale jak się ma tylko mutacje i poronienie w historii, to lekarz nie wypisze, że daje na nogę w gipsie ;) Wydaje mi się, że ktoś tu kiedyś pisał, że ma refundacje wypisana od genetyka albo immunologa. Są też "odważni" ginekolodzy. Naprawdę wszystko zależy od lekarza, czy boi się kontroli z NFZ. Jest tu forumka, która ma mutacje czynnika V Leiden i kilku specjalistów jej powiedziało, że jej się nie należy heparyna. Przecież Ty sama jesteś zbywana - jakbyś miała lekarza, który chce Ci to przepisać, to już Twój wynik na APS by mu wystarczył.


@MamaLama To masz super internistę (albo ewidentnie złe wyniki krwi).
 
reklama
Mnie heparynę wypisywał zawsze rodzinny. W sumie to on wyczaił, że coś nie tak u mnie z krzepliwością.. po badaniach się potwierdziło. Z tym, że ja miałam heparyne ze zniżką, odpłatne chyba 30%, nie pamiętam już, ale płaciłam dużo mniej niż normalna cena.
Trzymam kciuki, żeby było ok u Ciebie.
Zaniosłas rodzinnemu badania na trombofilie ten pakiet dna i na tej podstawie wypisywał heparynę?
 
Do góry