reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Możesz powiedzieć do jakiego lekarza chodziłaś? Warto wiedzieć kogo unikać.
To nie do końca tak działa. Z lekarzem trzeba się zgrac. Ten, co jednym pomaga do innych może być nie fajny. To kwestia osobowosci. Milewicz wydaje się gburowaty i mało kto umie u niego walczyć o dziecko. Może jest szorstki i realista, ale dba o kobietę i o maluchy. Ma ogromne serce i niesamowita wiedze. Wszyscy szukają ciepłych wspolczujacych. Moim zdaniem lekarz ma być skuteczny. Pamiętaj, że dobry lekarz, to ten, który ci pomoże.
 
reklama
Kiry już badałam, brakuje mi 4 implantacyjnych, accofil miałam ale tylko 3 zastrzyki. Na krzepliwość robiłam też większość badań, oprócz tego pai, ale i tak miałam heparyne i acard, więc to na pewno nie to..
Dodałabym od siebie profil limfocytarny, tam są też komórki nk. Do tego badanie KIR. Na to masz accofil. Mi brakuje 2/3 kirów implantacyjnych, mam zalecenia od transferu do 12 tc co dwa dni 13 mln jednostek. Ponadto accofil dziala też immunosupresyjnie.
Na komórki nk działają też wlewy z intralipidu. W klinikach leczenia niepłodności robią takie wlewy, ale są drogie.
Poczytaj też o szczepieniach limfocytami partnera (ja osobiście bym się nie zdecydowała), albo wlewach z immunoglobulin przy problemach immunologicznych.
 
Cześć Dziewczyny. Czy któraś z Was przeszła poronienie trąbkowe i mogłaby mnie poratować informacją? :(

Ciąża u mnie zatrzymała się na becie 71. Później kolejne dni 70, 65. Lekarz zauważył drobna przestrzeń z krwią w macicy i ciałko żółte po stronie mojego niedroznego jajowodu i powiedział ze prawdopodobnie ciąża ulokowała się w jajowodzie a jajowod krwawi do macicy, ale ponieważ beta spada a ja nie mam żadnych dolegliwości mogę czekać na poronienie w domu badając cały czas betę i przesyłając mu wyniki czy spada. Jestem mocno zaniepokojona czy to możliwe ze poronie ciąże pozamaciczna w domu? I czy to bezpieczne? Nadal nie dostałam zadnego krwawienia, a beta spada tak powoli od czwartku. To czekanie wykańcza. Boje się tego co mnie czeka.
 
Cześć Dziewczyny. Czy któraś z Was przeszła poronienie trąbkowe i mogłaby mnie poratować informacją? :(

Ciąża u mnie zatrzymała się na becie 71. Później kolejne dni 70, 65. Lekarz zauważył drobna przestrzeń z krwią w macicy i ciałko żółte po stronie mojego niedroznego jajowodu i powiedział ze prawdopodobnie ciąża ulokowała się w jajowodzie a jajowod krwawi do macicy, ale ponieważ beta spada a ja nie mam żadnych dolegliwości mogę czekać na poronienie w domu badając cały czas betę i przesyłając mu wyniki czy spada. Jestem mocno zaniepokojona czy to możliwe ze poronie ciąże pozamaciczna w domu? I czy to bezpieczne? Nadal nie dostałam zadnego krwawienia, a beta spada tak powoli od czwartku. To czekanie wykańcza. Boje się tego co mnie czeka.
Bardzo mi przykro :(
Ja przeszłam poronienie trabkowe w domu. Beta spadała i po prostu dostałam dość silnego krwawienia. Ale silne było tylko przez jeden dzień. Kolejne jak normalny okres. Do tego uderzenia gorąca i ogólne osłabienie .
Z racji tego że beta spadała to miałam ją tylko kontrolować i w razie silnych bólów do szpitala. Ale nie miałam żadnych bólów. Moi pęcherzyk w jajowodzie miał 1.5 cm.
Bądź po prostu czujna... Silny ból czy gorączka są sygnałem żeby zgłosić się do szpitala.
 
Bardzo mi przykro :(
Ja przeszłam poronienie trabkowe w domu. Beta spadała i po prostu dostałam dość silnego krwawienia. Ale silne było tylko przez jeden dzień. Kolejne jak normalny okres. Do tego uderzenia gorąca i ogólne osłabienie .
Z racji tego że beta spadała to miałam ją tylko kontrolować i w razie silnych bólów do szpitala. Ale nie miałam żadnych bólów. Moi pęcherzyk w jajowodzie miał 1.5 cm.
Bądź po prostu czujna... Silny ból czy gorączka są sygnałem żeby zgłosić się do szpitala.
Dziękuje, odpowiedziałam Ci tez prywatnie. Ściskam Cię mocno i życzę Ci dużo zdrowia i samych szczęśliwych zakończeń w przyszłości 😘
 
Guzki lepiej skontrolować, tak jak piszesz, chociaz się zastanawiałam nad ta biopsja.
Daj znac jak będziesz miała wyniki w testydna
Jak Twoje USG tarczycy? Wiesz ile będziesz czekać na wynik biopsji? Ja odesłałam niedawno próbki do test dna, w piątek mam mieć wyniki.
 
reklama
Do góry