reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wg mnie ten test z 8.45 zapowiada owulację w ciągu 24 godzin. To jest peak. Na Twoim miejscu dziś poszła bym na całość.
Ja też tak myślę. Tu są moje z dziś. Od góry z południa, i te dwa niżej z wieczora. Wieczorem to już nawet ten z allegro okazał się pozytywny.
 

Załączniki

  • IMG_20210705_211848.jpg
    IMG_20210705_211848.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 50
Widzę że dyskusja o suplach. Powiem wam na swoim przykładzie- niestety każdy organizm inny i trzeba testować co na nas dobrze działa. Ja mam mthfr i zmieniając syntetyk na folian, homocysteina urosła z 6 do 8cos. Na mnie Dorze zadziałał prenatal, on ma dwie wersje kwasu foliowego. Prenatal brałam też w obu ciążach i przy kp. Także coś co na jedna działa super, na inną może nie działa wcale albo wręcz negatywnie wpływać...
U mnie popodobnie. Tez musze brać mieszanke bo na samych metalach mam gorsze wyniki.
 
Ja się chyba wykończe 🤦w nocy złapał mnie taki ból macicy, aż czułam w krzyżu....wzięłam 500 apapu...obudził mnie po pół godziny i dopiero 1000 apapu pomogło 🤦 często mam takie bóle miesiączkowe w 1 dzień @ jak zacznę krwawić...boli kilka godzin i mija 🤷 wstaje pewna @ a tu nic 🤦🤦🤦 jeszcze trochę i powiem macicy, żeby się wyprowadziła, bo doprowadza mnie do szewskiej pasji
 
Cześć dziewczyny. W maju zaszliśmy z mężem w ciążę, test pozytywny, lekarz potwierdził. Jednak parę dni później zaczęłam plamić, następnie dostalam bardzo mocnego i bolesnego krwawienia. Lekarz nic nie mógł zrobić. Powiedział jedynie, że tak mogło się stać po covidzie, którego mieliśmy z mężem i bardzo ciężko go przeszłam..
Od poronienia moj organizm dziwnie się zachowuje, połowę miesiąca mialam ciągnący się śluz, jakby płodny, z tym, że był taki mlecznawy.. owulacji raczej nie było, nie czułambjajników, ponad to w terminie, kiedy powinna wystąpić mialam dziwne stawianie się macicy, jakby drętwienie tam na dole.. no i tam też jakbym mniej była czuła na pieszczoty, dochodzę tylko z mężem :O
2 dni temu dostałam @ , jest taka jak zwykle, pobolewa, ale tak jak do tej pory.
Lekarz daje zielone światło na starania, ale ja strasznie się boję. A co jeżeli znowu coś pójdzie nie tak?
Jak zająć głowę czymś innym? Nie ukrywam, że trochę nas czas goni, ponieważ mam 35 lat..
 
Ja się chyba wykończe 🤦w nocy złapał mnie taki ból macicy, aż czułam w krzyżu....wzięłam 500 apapu...obudził mnie po pół godziny i dopiero 1000 apapu pomogło 🤦 często mam takie bóle miesiączkowe w 1 dzień @ jak zacznę krwawić...boli kilka godzin i mija 🤷 wstaje pewna @ a tu nic 🤦🤦🤦 jeszcze trochę i powiem macicy, żeby się wyprowadziła, bo doprowadza mnie do szewskiej pasji
A nie bierzesz pod uwagi ciąży?
U mnie dokładnie pierwszym objawem był taki ciągnący ból jak na @ Cały czas go odczuwam i boję się, że @ przyjdzie. Wczoraj był termin i nie przyszła, a testy codziennie ciemniejsze 🙃 Dzisiaj się odważę już i na betę idę 😁
Może test zrób?
 
Cześć dziewczyny. W maju zaszliśmy z mężem w ciążę, test pozytywny, lekarz potwierdził. Jednak parę dni później zaczęłam plamić, następnie dostalam bardzo mocnego i bolesnego krwawienia. Lekarz nic nie mógł zrobić. Powiedział jedynie, że tak mogło się stać po covidzie, którego mieliśmy z mężem i bardzo ciężko go przeszłam..
Od poronienia moj organizm dziwnie się zachowuje, połowę miesiąca mialam ciągnący się śluz, jakby płodny, z tym, że był taki mlecznawy.. owulacji raczej nie było, nie czułambjajników, ponad to w terminie, kiedy powinna wystąpić mialam dziwne stawianie się macicy, jakby drętwienie tam na dole.. no i tam też jakbym mniej była czuła na pieszczoty, dochodzę tylko z mężem :O
2 dni temu dostałam @ , jest taka jak zwykle, pobolewa, ale tak jak do tej pory.
Lekarz daje zielone światło na starania, ale ja strasznie się boję. A co jeżeli znowu coś pójdzie nie tak?
Jak zająć głowę czymś innym? Nie ukrywam, że trochę nas czas goni, ponieważ mam 35 lat..
A czy znacie przyczynę poronienia?
Wiesz jak to jest jak nie spróbujesz będziesz żałować, jeśli lekarz pozwolił a wy czujecie, że chcecie to próbuj
 
reklama
Cześć dziewczyny. W maju zaszliśmy z mężem w ciążę, test pozytywny, lekarz potwierdził. Jednak parę dni później zaczęłam plamić, następnie dostalam bardzo mocnego i bolesnego krwawienia. Lekarz nic nie mógł zrobić. Powiedział jedynie, że tak mogło się stać po covidzie, którego mieliśmy z mężem i bardzo ciężko go przeszłam..
Od poronienia moj organizm dziwnie się zachowuje, połowę miesiąca mialam ciągnący się śluz, jakby płodny, z tym, że był taki mlecznawy.. owulacji raczej nie było, nie czułambjajników, ponad to w terminie, kiedy powinna wystąpić mialam dziwne stawianie się macicy, jakby drętwienie tam na dole.. no i tam też jakbym mniej była czuła na pieszczoty, dochodzę tylko z mężem :O
2 dni temu dostałam @ , jest taka jak zwykle, pobolewa, ale tak jak do tej pory.
Lekarz daje zielone światło na starania, ale ja strasznie się boję. A co jeżeli znowu coś pójdzie nie tak?
Jak zająć głowę czymś innym? Nie ukrywam, że trochę nas czas goni, ponieważ mam 35 lat..
A robiłaś jakieś badania po poronieniu? Może warto zrobić nawet podstawowe hormony? Wtedy jak wyjdzie ok to przynajmniej będziesz miała spokojna głowę, że w tym przypadku jest wszystko dobrze.
Starania zacznij kiedy będziesz gotowa, a co do strachu to on chyba już niestety zawsze będzie. Wydaje mi się, że my po stracie zawsze będziemy mieć większy niepokój niż osoby które tego nie doświadczyły
 
Do góry