reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej ponownie. Dzisiaj ciąża potwierdzona. Widoczny pęcherzyk w macicy :D <3 5 tydzień! Troche mnie zmartwiło, że kazał odstawić acard i zostać tylko przy Clexane 0.4... Martwie się, że to może być za mało.
Gratulacje ♥️♥️♥️ oby teraz bylo już nudno aż do szczęśliwego rozwiązania 🥀

@Lunka85 @Cdn21 u mnie tak samo porazkowo z okresem. Od 23.06 do 26.06 miałam lekko różowy śluz, 27.06 chlupnęło i do 02.07 mnie trzymało, 03.07 dzień przerwy, od 04.07 śluz z czerwonym zabarwieniem... 🤦 Zaraz będzie 14 dni tej historii. To teoretycznie powinnam mieć zaraz owu, ale przy takich historiach nawet nie zaryzykuję starań. Jestem wściekła, jest mi smutno.
Może @marsi89 pamiętasz jeszcze moje przeboje z bólem brzucha, jak martwiłam się o wyrostek. Nadal boli! Jak mnie chwyci ucisk w okolicy pępka, to aż oddychać nie mogę. W sobotę mam gastrologa i USG.
Ciężko mi się pogodzić z tym wszystkim, bo szczerze mówiąc do covidu byłam okazem zdrowia. Czasem jakieś infekcje pęcherza, ale poza tym wzorowo. Teraz się sypię :/
 
U mnie oficjalnie beta potwierdzona dzisiaj - 121 więc chyba całkiem nieźle jak na 13dp owulacji, zobaczę jak będzie teraz przyrastać 😉
Progesteron 23, więc też narzekać nie mogę
Jedynie homocysteina 8 i tutaj mam do was pytanie, zbijać ją? Czy da się z taką wartością żyć w ciąży?
 
Ostatnia edycja:
Heja! Gratuluję dzisiejszych ciąż mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😁😁😁 . No cóż ja jutro wizyta 13:30 10 dc plamienie mniejsze ale jest . Co lekarz powie jutro sie dowiem . Dziwne to wszystko. Może jeszcze się oczyszczam cholera wie. Jajniki czuje coś tam się dzieje.. wczoraj dziwny bol macicy moj organizm dalej szaleje 🙈🙈
 
No wlasnie bo u mnie to jakaś cienizna. Noe pozostaje mi nic innego jak czekać. W nastepnym cyklu pojde 10dc i niech sprawdza na usg co i jak. Bedzie cienizna to niech mi zaordynuje co nie co na tą przypadłość 🤪
Ma endometrium dobrze działają migdały i czerwone wino ;)

U mnie oficjalnie beta potwierdzona dzisiaj - 121 więc chyba całkiem nieźle jak na 13dp owulacji, zobaczę jak będzie teraz przyrastać 😉
Progesteron 23, więc też narzekać nie mogę
Jedynie homocysteina 8 i tutaj mam do was pytanie, zbijać ją? Czy da się z taką wartością żyć w ciąży?
Tez taka miałam w 1 ciąży ;) córka ma ponad 2 lata :)
 
reklama
Gratulacje ♥️♥️♥️ oby teraz bylo już nudno aż do szczęśliwego rozwiązania 🥀

@Lunka85 @Cdn21 u mnie tak samo porazkowo z okresem. Od 23.06 do 26.06 miałam lekko różowy śluz, 27.06 chlupnęło i do 02.07 mnie trzymało, 03.07 dzień przerwy, od 04.07 śluz z czerwonym zabarwieniem... 🤦 Zaraz będzie 14 dni tej historii. To teoretycznie powinnam mieć zaraz owu, ale przy takich historiach nawet nie zaryzykuję starań. Jestem wściekła, jest mi smutno.
Może @marsi89 pamiętasz jeszcze moje przeboje z bólem brzucha, jak martwiłam się o wyrostek. Nadal boli! Jak mnie chwyci ucisk w okolicy pępka, to aż oddychać nie mogę. W sobotę mam gastrologa i USG.
Ciężko mi się pogodzić z tym wszystkim, bo szczerze mówiąc do covidu byłam okazem zdrowia. Czasem jakieś infekcje pęcherza, ale poza tym wzorowo. Teraz się sypię :/
Pewnie że pamiętam. Kurde dalej boli? Masakra. Ale moze gastrolog coś zaradzi.
Mojej koleżance po covidzie (mimo że go lekko przeszła ) zaczęło nawalać serce. Inna ma bardzo bolesne okresy, zaczęły jej się taki po covidzie. Niby nie powinno mieć związku w jednak coś w tym jest.
 
Do góry