reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A crp jakie Ci wyszło? Niestety ta beta i progesteron nie za bardzo dają nadzieję. Najlepiej by było, gdyby przyszło krwawienie. A byłaś z tym bólem brzucha w szpitalu, w którym byłaś z poronieniem?
No właśnie nie. Bo ja miałam 13 czerwca wysoką gorączkę, biegunkę i zaraz pojawił się ten ból. Diagnozowalam się raczej pod kątem wyrostka, ale lekarze wykluczyli. Crp wyszło 1,33.
 
reklama
[emoji4] Butelkę to zawsze zalapie także spokojnie [emoji2960]

Mi jakoś koło 10 tyg. Zmienił na luteinę dopochwowa i kazał brać cały czas, ale jak trafiłam do szpitala to lekarze w szoku po pierwsze czemu biorę luteinę skoro nic się nie dzieje i nie działo a dwa że już dawno powinnam jak odstawić bo po 14 tyg. Łożysko przejmuje te funkcje.
Słyszałam że niektóre dziewczyny biorą aż do 36 tyg. Niby że zapobiega przedwczesnemu porodowi . Jeśli się myle to proszę mnie poprawić
Nie zawsze złapie butelkę.. [emoji85]
U nas córka od początku załapała butelkę i przez pierwsze trzy miesiące jak potrzebowałam wyjść to jadla moje mleko z butelki a potem nagle z dnia na dzień odrzuciła. Próbowaliśmy różnych butelek, smoczków itp. nic nie pomogło. Aktualnie tylko cyc
U nas podobnie. Jak była mniejsza to piła z butli jak byla taka potrzeba. Teraz Próbuję czasami dawać butelkę.. Czasem zlapie czasem nie.. [emoji2368]
 
Boli mnie w tym boku, ale teraz bardziej całe podbrzusze jak na okres. Stan podgorączkowy się utrzymuje:( jestem skołowana tym wszystkim.
No dziwne to bardzo. Może być że na okres ale skąd ten stan podgorączkowy w taki razie. Crp masz ok więc stanu zapalnego nie ma. Musi cię gin zobaczyć...normalny gin a nie idiota
 
A okres może przyjść, jeśli jeszcze beta nie spadła po poprzedniej ciąży?
Nie mam pojęcia. Najlepiej skonsultować to z ginem albo innym lekarzem.
Kurde może to też te zmiany pogody powodują że człowiek czuje się tak a nie inaczej. Mnie przez kilka dni tak nogi bolały od kolan w dół że myślałam że zwariuje, popadał deszcz i jak ręką odjął. Mimo że okres przyszedł temperatura mi nie spadła, wciąż utrzymuje się na poziomie 37,3. Organizm wariuje 🤷
 
reklama
Do góry