reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jasne, zdaje sobie sprawę, ale w Polsce w takiej sytuacji szukałabym kogoś innego, do skutku, oczywiście prywatnie. Tutaj wszyscy trzymają się rekomendacji z góry, więc mogę drżeć nad fasolką ile chce, ale to nic nie da :) Do 13 tygodnia aborcja bez powodu jest mozliwa, bo przeciez "to nie ciąża". Później jakieś nieprawidłowości czy problemy nigdy nie kończą się luteiną, acardem, badaniami - to mnie dobija, dopóki nie wejdzie 26 tydzien, nie robią nic. Jak widzisz podejścia są skrajnie inne, pytanie które lepsze.

A w jakim kraju mieszkasz? Ja mieszkam w Niemczech i ginekolodzy potrafią fajnie opiekować się ciąża i mają super podejście, czasem to dla mnie aż za mili. Ale jak pojawia się jakiś problem to niestety od razu rozkładają ręce. A progesteron nie jest dupuszczony w Niemczech jako lek dla kobiet w ciąży. Zabroniony! Ha ha ha ale absurd!

Jesteś twarda, trzymam kciuki aby udało się od razu!!!

Trzymam kciuki!!!!

Dziękuję bardzo! Cieszę się, że mogę w końcu jechac do polski, wprawdzie rodzinę mam dalej, ale chociaż sobie do biedry pójdę [emoji23]. Nie byłam od 2019 roku z powodu pandemii.
 
reklama
Jest coś nie tak. Przedwczoraj miałam betę 6,21, dzisiaj jest 6,42. Błąd? Stara beta? Ciąża pozamaciczna? Brzuch mnie boli z lewej strony od tygodnia, myślałam że to wyrostek.
 
A w jakim kraju mieszkasz? Ja mieszkam w Niemczech i ginekolodzy potrafią fajnie opiekować się ciąża i mają super podejście, czasem to dla mnie aż za mili. Ale jak pojawia się jakiś problem to niestety od razu rozkładają ręce. A progesteron nie jest dupuszczony w Niemczech jako lek dla kobiet w ciąży. Zabroniony! Ha ha ha ale absurd!



Dziękuję bardzo! Cieszę się, że mogę w końcu jechac do polski, wprawdzie rodzinę mam dalej, ale chociaż sobie do biedry pójdę [emoji23]. Nie byłam od 2019 roku z powodu pandemii.
Mieszkam niedaleko Niemiec, w CH. Lekarze owszem, są mili - widać, ze służba zdrowia prywatna, że traktują mnie jak klienta, ktory zawsze może lekarza zmienić, ale z drugiej strony tych ginekologów czy pediatrów bardzo brakuje, większość to właśnie lekarze z Niemiec, bo Szwajcaria nie jest w stanie sobie wykształcić według zapotrzebowania lekarzy:/ No ale poza byciem miłym okrutnie lecą według rekomendacji, liczą się tylko liczby i badania na całej populacji, nie jednostka, więc jesli np heparyna wg badań pomaga 15% kobiet z mutacją genów krzepliwości, to jest to za mało, zeby to rekomendować, co przekłada się na nieużywanie tego prawie w ogóle. Mój plan to zrobic badania gdzieś za granicą, w sumie wszystkie, o których pomyśle, a potem liczyc, ze tutaj ktoś się nimi przejmie i zaleci mi cokolwiek...
 
@Porannelatte Moim zdaniem to nie może być stara beta. Z poziomu 20 przez miesiąc spadłoby do 0. Kiedy masz/miałaś termin @? Ja bym jeszcze raz powtórzyła badanie. Może ciąża biochemiczna? Ja bym umówiła się do gina? A tak BTW - w końcu ktoś lokalny na forum - do którego gina chodzisz - jeśli to nie tajemnica?
 
@Porannelatte Moim zdaniem to nie może być stara beta. Z poziomu 20 przez miesiąc spadłoby do 0. Kiedy masz/miałaś termin @? Ja bym jeszcze raz powtórzyła badanie. Może ciąża biochemiczna? Ja bym umówiła się do gina? A tak BTW - w końcu ktoś lokalny na forum - do którego gina chodzisz - jeśli to nie tajemnica?
Spodziewałam się okresu dzisiaj. Chodziłam do Macieja Urbana
 
reklama
Do góry