reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A okres może przyjść, jeśli jeszcze beta nie spadła po poprzedniej ciąży?
Ja dostałam okres 21 dni od zabiegu łyżeczkowania, a 24od poronienia. Tydzień po okresie beta wynosiła ponad 8 a po kolejnym tyg coś koło 5-6 dalej nie badałam. Więc u mnie beta nie wynosiła zero, a okres miałam dość szybko. Kolejny cykl był prawidłowy z owulacją potwierdzoną przez ginekologa.
 
reklama
Chyba tez sprawdzę u siebie te betę, bo o ile poród miał miejsce w 5 dni temu (kończył się 17sty tydzień), tak zarodek przestał się rozwijać ok miesiac temu, dalej zastanawia mnie, jak moj organizm szedł w zaparte ponad 3 tygodnie, zero objawow, nawet plamienia nie było oO
 
Ostatnia edycja:
Tak, może. Nie dzieje się tak zawsze, ale jest to możliwe.
Dlatego mimo wszystko warto sprawdzić poziom bety czy spada do wartości poniżej 5.
Idę dziś do lekarza, brzuch boli nadal, a zero krwawienia. Sporadycznie pojawia się ciemniejszy śluz, a dzisiaj rano całkiem czysto :o dam znać, czy ten doktor będzie do polecenia, przez tel był bardzo miły.
 
Chyba tez sprawdzę u siebie te betę, bo o ile poród miał miejsce w 5 dni temu, tak zarodek przestał się rozwijać ok miesiac temu, dalej zastanawia mnie, jak moj organizm szedł w zaparte ponad 3 tygodnie, zero objawow, nawet plamienia nie było oO
U mnie było identycznie, też chodzilam z martwa ciąża 3 tyg bez żadnych objawów że coś jest nie tak. Czasem się tak po prostu zdarza
 
A okres może przyjść, jeśli jeszcze beta nie spadła po poprzedniej ciąży?
Może przyjść i może oczyścić to co ewentualnie tam pozostało. Mi niestety zostawił łożysko, które było ukrwione i nawet bardzo obfita miesiączka go nie wydaliła, chciciaz to dobrze bo podczas łyżeczkowania miałam krwotok, a w domu mogłoby się złe skończyć. A co do bólu to czułam takie jakby ciągniecie i skurcze przedmiesiączkowe z brązowym plemieniem...
 
reklama
@Porannelatte No to trzymam kciuki za wizytę!! Jak chcesz to na priv możemy się wymienić doświadczeniami z lekarzami z naszego rejonu :)

Ja miałam plamienie/brudzenie "kawa z mlekiem". I też ok miesiąca chodziłam z martwą ciążą... U mnie zapewne duphaston ją sztucznie podtrzymywał. I z racji tego czasu zaraz po wizycie, na której stwierdzono już pusty pęcherzyk, miałam łyżeczkowanie. Już lekarz nie chciał czekać na samoistne, by nie doszło do zapalenia.
 
Do góry