reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dopiero wczoraj wieczorem okazało się że beta delikatnie spadła. Dzisiaj przed chwilą był obchód to zapytałam i ustaliliśmy z lekarzem że odstawiam te leki. Mówi że dziś nic nie zrobią. Jutro rano zrobią znowu betę ale mówił coś o tym że może to być poronienie trąbkowe ale nie wiadomo. Nie wiem tylko za bardzo co to jest.
Właśnie jak mój organizm usunął to ciążę pozamaciczna to mówili że to poronienie trabkowe
 
Rozumiem. No narazie chcą właśnie obserwować tą betę. Tylko w internecie czytała że poronienie trąbkowe rzadko występuje bez krwawienia. A ja nie krwawię hmm
Jeśli bierzesz progesteron to może nic się nie wydarzyć,bo podtrzymuje ciążę, nawet nieprawidłowa.
Z twoich opowiadań wynika, że jesteś w dobrych rękach!
 
Jeśli bierzesz progesteron to może nic się nie wydarzyć,bo podtrzymuje ciążę, nawet nieprawidłowa.
Z twoich opowiadań wynika, że jesteś w dobrych rękach!

No już nie biorę. Wczoraj wieczorem jak się dowiedziałam że beta spadła to już nie wzięłam na własną rękę. Dziś dopytałam lekarza i okazało się że dobrze zrobiłam.


Ja bym brała, ale nic złego się nie stanie, jeśli odpuścisz sobie na jakiś krótki czas. Ja po pierwszym poronieniu odpuściłam i to mi dobrze zrobiło, po drugim brałam nadal, bo chciałam się od razu starac.

No ja też planuję się starac. Chodziło mi bardziej o to czy te leki mogą podrzymywać i przedłużać ten etap poronienia. Pewnie nie ale wole zapytać.
 
reklama
A ja dalej czekam na @🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ robilam test 11.06 widziałam jakiś cien ciena ale wywaliłam bo nie ma co się przyglądać. Dziś zrobiłam test ten jak zwykły paskowy co przyszedł z testami owu, ale bialusienki...
Czekam dalej w poprzedniej ciąży pozytywny test wyszedł mi dopiero po tygodniu od terminu miesiączki, więc czekam dalej ale chciałabym już żeby było w jedną albo w drugą A nie takie oczekiwanie
 
Do góry