reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A ja dalej czekam na @🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ robilam test 11.06 widziałam jakiś cien ciena ale wywaliłam bo nie ma co się przyglądać. Dziś zrobiłam test ten jak zwykły paskowy co przyszedł z testami owu, ale bialusienki...
Czekam dalej w poprzedniej ciąży pozytywny test wyszedł mi dopiero po tygodniu od terminu miesiączki, więc czekam dalej ale chciałabym już żeby było w jedną albo w drugą A nie takie oczekiwanie
To oczekiwanie zawsze jest najgorsze. Trzymam kciuki ✊✊ może zrób sobie betę z krwi jeśli mówisz że był jakiś cień cienia?
 
reklama
Może spotęgować krwawienie?
Teoretycznie tak. Nie jest powiedziane ze musi, ale może. Dlatego acard bym odstawiła :)

Jak długo po łyżeczkowaniu wychodził Wam pozytywny test? Ja jestem już 4 tygodnie równo dziś a test dziś wciąż pozytywny 😔
Zależy w którym tc miałaś poronienie i na jakim etapie była beta. Ja miałam prawie 38tys i spadała mi jakoś 5-6tygodni
 
Jak długo po łyżeczkowaniu wychodził Wam pozytywny test? Ja jestem już 4 tygodnie równo dziś a test dziś wciąż pozytywny 😔
Co prawda nie miałam łyżeczkowania ale po 4 tygodniach od poronienia zrobiłam betę żeby mieć pewność, że zeszło wszystko do 0. Test nie jest do końca dobrym wyznacznikiem bo nawet jeśli najczulszy okaże się negatywny to nigdy nie ma pewność czy beta się wyzerowała.
 
reklama
Co prawda nie miałam łyżeczkowania ale po 4 tygodniach od poronienia zrobiłam betę żeby mieć pewność, że zeszło wszystko do 0. Test nie jest do końca dobrym wyznacznikiem bo nawet jeśli najczulszy okaże się negatywny to nigdy nie ma pewność czy beta się wyzerowała.
Ale chce wiedzieć kiedy iść na betę. Póki testy są pozytywne to nie ma jeszcze sensu. Chce iść kilka dni po negatywnym żeby sprawdzić jak to wygląda. Ostatnio mi spadała 3 tygodnie ale miałam tylko 15tyś w dniu zabiegu.
 
Do góry