reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej ! Tak teraz przeczytałam was i się zastanawiam o tą bhcg mi nie kazali sprawdzić . Gdzieś doczytałam że póki nie spadnie to nie ma owulacji A ni okresu to prawda ? Ja byłam w 10 tydz i dzidziuś zatrzymał się 9 i4 nie robiłam bhcg. Dziś 13 dzien po powinnam sprawdzić czy po prostu czekać?
 
reklama
Hej ! Tak teraz przeczytałam was i się zastanawiam o tą bhcg mi nie kazali sprawdzić . Gdzieś doczytałam że póki nie spadnie to nie ma owulacji A ni okresu to prawda ? Ja byłam w 10 tydz i dzidziuś zatrzymał się 9 i4 nie robiłam bhcg. Dziś 13 dzien po powinnam sprawdzić czy po prostu czekać?
A miałaś zabieg łyżeczkowania? Mi też nie kazali badać. Ja miałam zabieg i zbadałam sporo po czasie, jak badałam progesteron w kolejnym cyklu by sprawdzić czy była owu, progesteron wysoki, beta 0.
 
Nie miałam zabiegu , poronienie wywołane tabletkami
A miałaś jakąś wizytę kontrolną? Masz jeszcze jakieś plamienie? Im wyższe zaawansowanie, tym zwykle wyższa beta, a tym samym może dłużej spadać. Tak jak dziewczyny wyżej pisały że sporo czasu utrzymywała im się beta.
 
Hej ! Tak teraz przeczytałam was i się zastanawiam o tą bhcg mi nie kazali sprawdzić . Gdzieś doczytałam że póki nie spadnie to nie ma owulacji A ni okresu to prawda ? Ja byłam w 10 tydz i dzidziuś zatrzymał się 9 i4 nie robiłam bhcg. Dziś 13 dzien po powinnam sprawdzić czy po prostu czekać?
Mi kazali sprawdzić czy spadnie do 0 dzięki temu byłam pewna że wszystko jest Ok. Beta spadała mi 4 tygodnie ale wychodziłam od bardzo niskich wartości. Oczywiście zaliczyłam też wizytę kontrolną. Wydaje mi się że okres dostałam właśnie po spadku bety ( dosłownie kilka dni później).
 
A z tego co ja pamiętam to u mnie beta spadała jeszcze po okresie. Nie pamiętam wartości ale miałam poronienie zatrzymane i wywoływali mi wtedy tabletkami. Też co chwilę latałam na betę i wiem że po 1 okresie miałam jeszcze jakieś resztki w środku i dostałam do domu znowu tabletki kolejne.
 
Mi kazali sprawdzić czy spadnie do 0 dzięki temu byłam pewna że wszystko jest Ok. Beta spadała mi 4 tygodnie ale wychodziłam od bardzo niskich wartości. Oczywiście zaliczyłam też wizytę kontrolną. Wydaje mi się że okres dostałam właśnie po spadku bety ( dosłownie kilka dni później).
Miałam wizytę po 3 dniach usg . Teraz mam przyjść po okresie
 
A z tego co ja pamiętam to u mnie beta spadała jeszcze po okresie. Nie pamiętam wartości ale miałam poronienie zatrzymane i wywoływali mi wtedy tabletkami. Też co chwilę latałam na betę i wiem że po 1 okresie miałam jeszcze jakieś resztki w środku i dostałam do domu znowu tabletki kolejne.
No ja po tym usgn kontrolnym też jeszcze dostałam prochy .
 
reklama
Hej, dziewczyny dopadl mnie straszny ból kręgosłupa. Czy mogę wziąść ibuprom, który jest przeciwzapalny i nasmarowac się maścią? Jestem tydzień po owulacji.
 
Do góry