reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziekuje bardzo ;) po zabiegu przyszla szybko, a tym razem czekam. Kurde, nie moge sie doczekac miesiaczki, to az dziwnie brzmi, ale wypatruje jej :D
To normalne po poronieniu. Każda czeka jak glupia na 1 @ :p

Hej
Dziewczyny jestem wykończona psychicznie. Odeslali mnie do domu. Mój lekarz prowadzący robiąc usg zawołał drugiego i oni nie byli pewni czy żyją czy nie. Czy to mój puls czy dzieci. Masakra. Kazali zrobić betę hcg dziś i w środę
Co za konowaly, no masakra! Jak mogą ie wiedzieć czy dzieci żyją, nosz kur.... przecież to się aż w głowie nie mieści! Beta nic Ci nie powie raczej na takim etapie już... I znowu masz czekać??? Paranoja jakaś... normalnie temat dla telewizji
 
Dziewczynki, jestem po prenatalnych i z maluchem wszystko dobrze ❤❤ nie wiem jeszcze kto tam mieszka w brzuszku, lekarz twierdzi że dla niego za wczas, no cóż. W ogóle był malomowny, ale najważniejsze że wszytko Oki. Nt 1.7, kość Kosowa.obecna, serduszko 169/minutę ;) także dalej mogę żyć nadzieją że bedziee chłopak :p
 
Dziewczynki, jestem po prenatalnych i z maluchem wszystko dobrze ❤❤ nie wiem jeszcze kto tam mieszka w brzuszku, lekarz twierdzi że dla niego za wczas, no cóż. W ogóle był malomowny, ale najważniejsze że wszytko Oki. Nt 1.7, kość Kosowa.obecna, serduszko 169/minutę ;) także dalej mogę żyć nadzieją że bedziee chłopak :p
Super gratuluję wieści 😘😘😘
 
To dzisiejsze usg
IMG_20201221_150049.jpg
 
Dziewczynki, jestem po prenatalnych i z maluchem wszystko dobrze [emoji173][emoji173] nie wiem jeszcze kto tam mieszka w brzuszku, lekarz twierdzi że dla niego za wczas, no cóż. W ogóle był malomowny, ale najważniejsze że wszytko Oki. Nt 1.7, kość Kosowa.obecna, serduszko 169/minutę ;) także dalej mogę żyć nadzieją że bedziee chłopak :p

Jeeej super [emoji3590]
Na tym etapie to raczej lekarze zgadują bardziej [emoji23] Zawsze 50% szansy że trafi [emoji16]
 
Dziewczynki, jestem po prenatalnych i z maluchem wszystko dobrze [emoji173][emoji173] nie wiem jeszcze kto tam mieszka w brzuszku, lekarz twierdzi że dla niego za wczas, no cóż. W ogóle był malomowny, ale najważniejsze że wszytko Oki. Nt 1.7, kość Kosowa.obecna, serduszko 169/minutę ;) także dalej mogę żyć nadzieją że bedziee chłopak :p
Super [emoji176]
 
Dziewczynki, jestem po prenatalnych i z maluchem wszystko dobrze ❤❤ nie wiem jeszcze kto tam mieszka w brzuszku, lekarz twierdzi że dla niego za wczas, no cóż. W ogóle był malomowny, ale najważniejsze że wszytko Oki. Nt 1.7, kość Kosowa.obecna, serduszko 169/minutę ;) także dalej mogę żyć nadzieją że bedziee chłopak :p
Cudnie! Gratki! <3
 
reklama
Do góry