reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja nie wiem, na razie biorę cały czas, 16 tc. Muszę zapytać gina na kolejnej wizycie. Ona mi nawet dupka cały czas wydłuża, teraz do 18 tc do kolejnej wizyty [emoji848]
Orientujecie się może jak długo w ciąży bierze się acard? Do końca czy może jakoś wcześniej lekarz wycofuje?
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Troche wybiegam jak zwykle w przyszłość, ale dzis mam 32 dc, liczac od ostatniego krwawienie z tej ciazy (plamienia tez dlugo trwaly i przed i po krwawnieniu). Niby jest czas jeszcze na @, ale co sie robi w razie gdyby ta miesiaczka nie przyszla? Stymulacja hormonami?
 
Lekarz da Ci pewnie duphaston na wywołanie okresu. Ja dostałam miesiączkę dopiero po 6 tyg od poronienia.
Hej Dziewczyny!
Troche wybiegam jak zwykle w przyszłość, ale dzis mam 32 dc, liczac od ostatniego krwawienie z tej ciazy (plamienia tez dlugo trwaly i przed i po krwawnieniu). Niby jest czas jeszcze na @, ale co sie robi w razie gdyby ta miesiaczka nie przyszla? Stymulacja hormonami?
 
Dziewczyny mam pytanie czy ma znaczenie na wyniki, to gdzie jest pobierana krew? Czy lepiej jechać do punktu, przy którym jest odrazu laboratorium czy taki zwykły punkt, gdzie ktoś przyjeżdża i zabiera próbki do laboratorium?
 
Hej Dziewczyny!
Troche wybiegam jak zwykle w przyszłość, ale dzis mam 32 dc, liczac od ostatniego krwawienie z tej ciazy (plamienia tez dlugo trwaly i przed i po krwawnieniu). Niby jest czas jeszcze na @, ale co sie robi w razie gdyby ta miesiaczka nie przyszla? Stymulacja hormonami?

Ja pierwsza dostałam 4 tyg po zabiegu a kolejny cykl trwał chyba 36 dni więc wydaje mi się, że póki co trzeba jeszcze chwilę poczekać później ewentualnie wywołanie.
 
Ja pierwsza dostałam 4 tyg po zabiegu a kolejny cykl trwał chyba 36 dni więc wydaje mi się, że póki co trzeba jeszcze chwilę poczekać później ewentualnie wywołanie.
No po lyzeczkowaniu z 1 ciazy, mialam okres rowno po miesiacu,czyli wlasnie po 4 tyg. A teraz jak samoistnie, to jakos sie to przedluza, dlatego troszke sie martwie, chociaz wiadomo, ze czas jeszcze jest. Zastanawialam sie wlasnie co sie stosuje w przypadku braku okresu.
 
No po lyzeczkowaniu z 1 ciazy, mialam okres rowno po miesiacu,czyli wlasnie po 4 tyg. A teraz jak samoistnie, to jakos sie to przedluza, dlatego troszke sie martwie, chociaz wiadomo, ze czas jeszcze jest. Zastanawialam sie wlasnie co sie stosuje w przypadku braku okresu.

Mi mówił lekarz, że jak po 6 tyg nie będzie to wywołamy 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry