reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Humhum tak spala moja coreczka
IMG_20191107_050707401.jpeg
 
reklama
@Destino @witch84 @Agnieszka_1988
U nas ma takie objawy jak płacze i jest zła. Wtedy właśnie pręży się i jest bardzo wyprostowana plus te nieszczęsne wyginanie w literę C do tyłu. Jak jest spokojna to wszystko jest ok. Pisałam do położnej zobaczę co odpisze i będę dzwonić do pediatry może nas przyjmą...
A czy ktoś tutaj nie polecal neurologa i fizjoterapeuty na Śląsku? Nie była to @Charlotte21 czy @roki_1991 ?
 
@Destino @witch84 @Agnieszka_1988
U nas ma takie objawy jak płacze i jest zła. Wtedy właśnie pręży się i jest bardzo wyprostowana plus te nieszczęsne wyginanie w literę C do tyłu. Jak jest spokojna to wszystko jest ok. Pisałam do położnej zobaczę co odpisze i będę dzwonić do pediatry może nas przyjmą...
A czy ktoś tutaj nie polecal neurologa i fizjoterapeuty na Śląsku? Nie była to @Charlotte21 czy @roki_1991 ?
Jeśli neurolog to polecam dr Kazek w Katowicach. Najlepiej wydane pieniądze i warta drogi. Gdyby od początku prowadziła moje dzieci byłyby zupełnie w innym miejscu rozwojowo. A wiem co mówię, bo wielu lekarzy spotkalam

Głową, całe ciało tak wyginala
 
Niestety bez dobrego lekarza nikt nie zgadnie. My mieliśmy to szczęście trafić na specjalistę rehabilitacji medycznej ze specjalizacją z pediatrii. No i jeszcze neurolog też dobrze by dziecko obejrzał - ale tu nie trafiłam na nic godnego polecenia.
 
Jeśli neurolog to polecam dr Kazek w Katowicach. Najlepiej wydane pieniądze i warta drogi. Gdyby od początku prowadziła moje dzieci byłyby zupełnie w innym miejscu rozwojowo. A wiem co mówię, bo wielu lekarzy spotkalam

Głową, całe ciało tak wyginala
A co masz na myśli prawidłową pielęgnacja?
Skonsultuje sprawę ze swoim pediatra i będę działać. Dzięki za polecenie. Do Katowic mam blisko więc mogę podjechać i skonsultować.
Zawsze coś musi wyjść...
 
Niestety bez dobrego lekarza nikt nie zgadnie. My mieliśmy to szczęście trafić na specjalistę rehabilitacji medycznej ze specjalizacją z pediatrii. No i jeszcze neurolog też dobrze by dziecko obejrzał - ale tu nie trafiłam na nic godnego polecenia.

Mam nadzieję, że pediatra mi kogoś dobrego poleci...
Wszyscy się męczymy i szkoda mi patrzeć jak ona się wygina.
 
@Destino @witch84 @Agnieszka_1988
U nas ma takie objawy jak płacze i jest zła. Wtedy właśnie pręży się i jest bardzo wyprostowana plus te nieszczęsne wyginanie w literę C do tyłu. Jak jest spokojna to wszystko jest ok. Pisałam do położnej zobaczę co odpisze i będę dzwonić do pediatry może nas przyjmą...
A czy ktoś tutaj nie polecal neurologa i fizjoterapeuty na Śląsku? Nie była to @Charlotte21 czy @roki_1991 ?
Ja byłam z wiki u Paprockiej w Katowicach i wydaje mi się okej. Ale to tylko jedna wizyta więc ciężko mi więcej powiedzieć ;)
 
A co masz na myśli prawidłową pielęgnacja?
Skonsultuje sprawę ze swoim pediatra i będę działać. Dzięki za polecenie. Do Katowic mam blisko więc mogę podjechać i skonsultować.
Zawsze coś musi wyjść...
Ona przyjmuje w Persevere. Teraz kiedy Helenka ma padaczkę, to wreszcie mamy dobrego lekarza. Lekarza rehabilitacji świetnego też znam, ale to w Krakowie niestety.
Prawidłowa pielęgnacja, to podnoszenie z pozycji leżącej, odkładanie, odbijanie, ubieranie, przewijanie. Kiedy robisz to prawidłowo maluch się nie boi, nie stosuje kompensacji i nie wzmaga napięcia mięśniowego. Tego wszystkiego nauczyłam się przy Helence, choć przy synku też próbowałam. Ale ona bardzo tego potrzebowala
 
reklama
Do góry