reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No wlasnie mi tez, ale w sumie nie mowil jak :D
No dobra, trzeba czekac, jescze jest czas :) po prostu mnie to intrygowalo, dzieki tak, czy inaczej :)
Ja miałam dokładnie po 48 dniach, czyli prawie po 7 tygodniach po zabiegu. Ja mam dłuższe cykle ok. 35 dni, więc to też pewnie miało znaczenie, ale myślę, że spokojnie jeszcze masz czas, organizm musi dojść do siebie.
 
Ja miałam dokładnie po 48 dniach, czyli prawie po 7 tygodniach po zabiegu. Ja mam dłuższe cykle ok. 35 dni, więc to też pewnie miało znaczenie, ale myślę, że spokojnie jeszcze masz czas, organizm musi dojść do siebie.
Dziekuje bardzo ;) po zabiegu przyszla szybko, a tym razem czekam. Kurde, nie moge sie doczekac miesiaczki, to az dziwnie brzmi, ale wypatruje jej :D
 
Hej
Dziewczyny jestem wykończona psychicznie. Odeslali mnie do domu. Mój lekarz prowadzący robiąc usg zawołał drugiego i oni nie byli pewni czy żyją czy nie. Czy to mój puls czy dzieci. Masakra. Kazali zrobić betę hcg dziś i w środę
Jak to nie wiedzieli? Masakra z tą służbą zdrowia 🤦.
Kto ma wiedzieć jak nie lekarz... To się w głowie nie mieści.
Trzymaj się kochana ❤️. Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze ❤️
 
Jak to nie wiedzieli??? Przecież to widać na zarodkach pulsujący punkt i można nawet włączyć dźwięk żeby to usłyszeć [emoji2356] może znalazłabyś jakiegoś niezależnego lekarza żeby zrobić porządne usg?
A wielkościowo zarodki jak?
Hej
Dziewczyny jestem wykończona psychicznie. Odeslali mnie do domu. Mój lekarz prowadzący robiąc usg zawołał drugiego i oni nie byli pewni czy żyją czy nie. Czy to mój puls czy dzieci. Masakra. Kazali zrobić betę hcg dziś i w środę
 
Jak to nie wiedzieli??? Przecież to widać na zarodkach pulsujący punkt i można nawet włączyć dźwięk żeby to usłyszeć [emoji2356] może znalazłabyś jakiegoś niezależnego lekarza żeby zrobić porządne usg?
A wielkościowo zarodki jak?
Zrobiłam w czwarteku lekarza niezależnego i to on pokazał mi dopiero, że to bliźniaki i że brak akcji serca.
A oni nadal nie wiedzą. Wielkości młodsza o 2 tyg
 
reklama
Do góry