reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wstrzymam się miesiąc. Mam w tym czasie kontrolę u gina, immunologa. Zrobię badania i będą wyniki. Może się okaże że przed zajściem coś należy jeszcze włączyć albo zrobić inaczej. Miesiąc mnie nie zbawi (choć wiadomo że chciałabym już znów się starać) a jednak może trochę zmienić gdy wszystko będzie już jasne [emoji4]
A jeszcze jak lekarz da Ci zielone światło do starań to ja bym się starała. I tak masz leki,ale to już Twoja decyzja musisz być pewna. Powodzenia!
 
Cześć. Strasznie Ci współczuję, poronienia nawykowe to ciężka sprawa. Skoro poszłas do kliniki leczenia niepłodności, to pewnie proponowali Ci już in vitro. Może właśnie ta opcja byłaby dla Ciebie dobra?
 
Cześć. Strasznie Ci współczuję, poronienia nawykowe to ciężka sprawa. Skoro poszłas do kliniki leczenia niepłodności, to pewnie proponowali Ci już in vitro. Może właśnie ta opcja byłaby dla Ciebie dobra?
Po co in vitro skoro zachodzi w ciążę ? Jak dla mnie takie rozwiązanie to ostateczność, nie eliminuje ono problemu utraty ciąż.
 
Cześć. Strasznie Ci współczuję, poronienia nawykowe to ciężka sprawa. Skoro poszłas do kliniki leczenia niepłodności, to pewnie proponowali Ci już in vitro. Może właśnie ta opcja byłaby dla Ciebie dobra?
A czy to o mnie mowa? Chodze do tej kliniki,bo tam sa dobrze specjalisci i chodzili tam moi znajomi tez. O in vitro nawet slowem nikt mi tam nie wspomnial. Inseminacji tez nie mialam. Nie moglam zajsc, a tam mialam monitoring i stymulacje owulacji. Poza tym tez nikt nie mowil w moim przypadku o poronieniach nawykowych. I moj gin i ja podejrzewamy, ze teraz to covid mogl zalatwic mi ta 2 ciaze, bo beta juz byla wysoka. Poza tym moj lekarz, kazal sie nie martwic, bo tu wszytsko ok wyglada. Ja dziekuje za takie porady, jakbym tak myslala, to bym sie dawno zalamala.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dobrze że jesteś w rękach specjalistów i że wszystko wygląda obiecująco [emoji173] Trzymam kciuki za pozytywny wynik testu gdy już będziesz chciała [emoji4]
A czy to o mnie mowa? Chodze do tej kliniki,bo tam sa dobrze specjalisci i chodzili tam moi znajomi tez. O in vitro nawet slowem nikt mi tam nie wspomnial. Inseminacji tez nie mialam. Nie moglam zajsc, a tam mialam monitoring i stymulacje owulacji. Poza tym tez nikt nie mowil w moim przypadku o poronieniach nawykowych. I moj gin i ja podejrzewamy, ze teraz to covid mogl zalatwic mi ta 2 ciaze, bo beta juz byla wysoka. Poza tym moj lekarz, kazal sie nie martwic, bo tu wszytsko ok wyglada. Ja dziekuje za takie porady, jakbym tak myslala, to bym sie dawno zalamala.
 
Bardzo dobrze że jesteś w rękach specjalistów i że wszystko wygląda obiecująco [emoji173] Trzymam kciuki za pozytywny wynik testu gdy już będziesz chciała [emoji4]
Własnie dzownil do mnie ten moj gin i zaraz jeszcze bedzie dzownic, bo meza wciaga w badanie kliniczne i bedzie mial rozszerozne badania nasienia, po to zeby sprawdzic czy fragmentacja plemnikow sie po covidzie pogorszyla. Bo jeslli tak, to mowi ze trzebbay jakies suplementy dla meza jeszcze, zeby odbudowac plemniki. To badania kosztuje 700-800 zl, a moj maz bedzie mial za darmo w ramach tego badania na covidzie. Fakt , ze to korzysc dla moje lekarza, bo prowadzi badania i jest idealnym pacjentem, ale dla nas rowniez. Poza tym ja sama pracuje w badaniach klinicznych i tez troche kumam. On bedzie mial wyniki badan, a my wiedze jak te plemniki wygladaja i czy warto to poprawic. Nie wiem po co Wam o tym pisze, ale kurcze no jakos mnie dotknelo tak ten post o tym in vitro i poczulam sie ze u mnie to juz tak zle jest, ze nie ma szans.
 
Własnie dzownil do mnie ten moj gin i zaraz jeszcze bedzie dzownic, bo meza wciaga w badanie kliniczne i bedzie mial rozszerozne badania nasienia, po to zeby sprawdzic czy fragmentacja plemnikow sie po covidzie pogorszyla. Bo jeslli tak, to mowi ze trzebbay jakies suplementy dla meza jeszcze, zeby odbudowac plemniki. To badania kosztuje 700-800 zl, a moj maz bedzie mial za darmo w ramach tego badania na covidzie. Fakt , ze to korzysc dla moje lekarza, bo prowadzi badania i jest idealnym pacjentem, ale dla nas rowniez. Poza tym ja sama pracuje w badaniach klinicznych i tez troche kumam. On bedzie mial wyniki badan, a my wiedze jak te plemniki wygladaja i czy warto to poprawic. Nie wiem po co Wam o tym pisze, ale kurcze no jakos mnie dotknelo tak ten post o tym in vitro i poczulam sie ze u mnie to juz tak zle jest, ze nie ma szans.
A moim zdaniem super jest to że macie możliwość wziąć udział w tych badaniach i dzięki temu po pierwsze przysluzyc się nauce (jednak to nowy wirus i bardzo mało o nim wiadomo) A z drugiej strony mega drogie badanie będziecie mieć za darmo, tylko musicie się zgodzić żeby brali je w tych badaniach. I dla mnie to super opcja :)
 
Własnie dzownil do mnie ten moj gin i zaraz jeszcze bedzie dzownic, bo meza wciaga w badanie kliniczne i bedzie mial rozszerozne badania nasienia, po to zeby sprawdzic czy fragmentacja plemnikow sie po covidzie pogorszyla. Bo jeslli tak, to mowi ze trzebbay jakies suplementy dla meza jeszcze, zeby odbudowac plemniki. To badania kosztuje 700-800 zl, a moj maz bedzie mial za darmo w ramach tego badania na covidzie. Fakt , ze to korzysc dla moje lekarza, bo prowadzi badania i jest idealnym pacjentem, ale dla nas rowniez. Poza tym ja sama pracuje w badaniach klinicznych i tez troche kumam. On bedzie mial wyniki badan, a my wiedze jak te plemniki wygladaja i czy warto to poprawic. Nie wiem po co Wam o tym pisze, ale kurcze no jakos mnie dotknelo tak ten post o tym in vitro i poczulam sie ze u mnie to juz tak zle jest, ze nie ma szans.
Przestań, jakie źle. Zachodzisz w ciążę, więc nie myśl o in vitro, tylko znajdziesz z ginem diagnozę, obstawisz się lekami i będzie dobrze !!
Masz super lekarza ,który drąży, to naprawdę rzadkość, więc ciesz się z wiele z nas musi się prosić o najzwyklejsza morfologię, nie mówiąc o bardziej skomplikowanych badaniach.
 
reklama
@agaaataaaa A ja powiem inaczej - zmień myślenie. In vitro jest tylko jedną z dróg do upragnionego szczęścia. To jest droga, która daje szanse. Owszem - są inne drogi po drodze dające inne możliwości, ale to też nie jest koniec świata. Dzięki metodzie wiele par mogło wogóle mieć dzieci. In vitro pozwala wybrać najlepsze komórki i plemniki. Nie powinna wogóle Ciebie boleć wizja invitro.
 
Do góry