reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Humhum
To ja chyba jako jedyna nie mialam. Mala byka przy mnie w dostawce. A teraz spi do połowy nocy tez w dostawce a potem ze mną w lozku. I jakos bardziej wybudza mnie jej zmiana pozycji w nocy i zespół niespokonych nóg niz mysl ze moze sie udusić 🤔🤔🤔 owszsm zrywałam się w nocy i do teg pory spraedzam czy oddycham najgorszy byl poerwzy miesiac jak na boku spala. Teraz mimo tego że ma 4 miesiace i sama obraca sie z plecow na btzuch przez obydwa ramiona to nie martwie sie ze zastane ja na brzuchu w nocy bo ona nihdy nienusyoiala na brzuchu. Sorki. Raz jedyny w wozku. A tak to spi na plecach. Odkrylam xudowne działanie kokonu. Zaluje ze nie kupilam go od poczatku. Ale fakt. Jak dzidcko spicw pokoju obok czy też w tym samym poloju ale w lozeczku to pewnie ten monitor bylbycdobrym pomysłem.
 
Ja monitor uważałam za zbędny wydatek, ale jak młody wylądował po zachłyśnięciu w szpitalu, to nie miałam już wątpliwości żeby go kupić. Zwłaszcza, że w RTG wyszedł przerost grasicy i w związku z tym większe ryzyko bezdechów. Kupiłam baby sensei, taki jak mieli w szpitalu. Gorąco polecam.
 
Cześć dziewczyny :* za nami kolejny tydzień z córeczka i od dwóch dni jest taki płacz że prawie całe dnie trwa... Wygląda to na bóle brzuszka i tak też mówi położna... Co się uspokoi to chwila i znów zrywa się z krzykiem.. Wczoraj w ciągu dnia przespała może z 1,5h w sumie aż po 20 padła i noc już była ładna.dajemy i kolzym i sab simplex i jeszcze probiotyk dicoflor bo po szpitalu kazali no i liczę na to że coś nam pomoże... Wczoraj chyba ciepła długa kompiel trochę też ulżyla... Jakieś macie pomysły co jeszcze można zrobić? Dodam że masujemy tez brzuszek, jest termofor, jest tulenie więc nie wiem czy cokolwiek pominęłam ;p mąż szukajac pomysłów wymyślił że może powinnam podgrzewam swoje mleko które śsciagam laktatorem bo tak się karmimy ale chyba nie ma takiej potrzeby ;p
 

Załączniki

  • IMG_20200914_154036.jpg
    IMG_20200914_154036.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 82
Cześć dziewczyny :* za nami kolejny tydzień z córeczka i od dwóch dni jest taki płacz że prawie całe dnie trwa... Wygląda to na bóle brzuszka i tak też mówi położna... Co się uspokoi to chwila i znów zrywa się z krzykiem.. Wczoraj w ciągu dnia przespała może z 1,5h w sumie aż po 20 padła i noc już była ładna.dajemy i kolzym i sab simplex i jeszcze probiotyk dicoflor bo po szpitalu kazali no i liczę na to że coś nam pomoże... Wczoraj chyba ciepła długa kompiel trochę też ulżyla... Jakieś macie pomysły co jeszcze można zrobić? Dodam że masujemy tez brzuszek, jest termofor, jest tulenie więc nie wiem czy cokolwiek pominęłam ;p mąż szukajac pomysłów wymyślił że może powinnam podgrzewam swoje mleko które śsciagam laktatorem bo tak się karmimy ale chyba nie ma takiej potrzeby ;p
Jaki cukiereczek! 🥰🥰🥰
Ja nie widzę potrzeby podgrzewania mleka. Raczej z poersi wychodzi w temperaturze pokojowej 👍 a z brzuszkiem ? Można próbować ulzyc ale ze swojego doświadczenia moge tylko powiedzieć że musi przejść. Trzeba czekać. Układ pokarmowy sie udoskonala i po prostu sa te bole. U nas kolek nie było. Ale Malutka sie zrywała w ciągu nocy z przerazoiwym krzykiem. Poszedl bak i uspokoilo sie. Pytalam roznych specjalistów wszyscy mowili to samo. Jak sie karmi piersia to można popracować nas uchwyceniem brodawki aby ssala efektywnie i aby powietrza nie lapala (u mnie tak bylo) jak z butelki to można kupić antykolkowa, powoetrza nie ma w jedzeniu i jest wolniejszy wyplyw. Moze za szybko je? Moze trzeba ja odbijać? Karmic w innej pozycji? Nie kapac zaraz po jedzeniu? Wiele opcji jest 🤔🤔super ze wszystko idzie w dobrym kierunku !
Ps. Malutka tak ciepło ubrana. Zimno u was? Na Śląsku to skwar. Na balkonie wczoraj było 38 stopji 😱😱
 
Ja tez nie mam monitora [emoji16]
Zespół niespokojnych nog .... skad ja to znam ... myslalam ze to tylko przypadłość ciążowa w moim przypadku, ale pierwsze 3 miesiace po porodzie mialam "chodzone" po domu (w nocy) z dzieckiem przy cycku na rekach, bo chodzenie mi pomagało, teraz mam nadal ale nie codziennie i nie tak dokuczliwe, ale wspomnienia sa okropne [emoji24]
@Humhum
To ja chyba jako jedyna nie mialam. Mala byka przy mnie w dostawce. A teraz spi do połowy nocy tez w dostawce a potem ze mną w lozku. I jakos bardziej wybudza mnie jej zmiana pozycji w nocy i zespół niespokonych nóg niz mysl ze moze sie udusić [emoji848][emoji848][emoji848] owszsm zrywałam się w nocy i do teg pory spraedzam czy oddycham najgorszy byl poerwzy miesiac jak na boku spala. Teraz mimo tego że ma 4 miesiace i sama obraca sie z plecow na btzuch przez obydwa ramiona to nie martwie sie ze zastane ja na brzuchu w nocy bo ona nihdy nienusyoiala na brzuchu. Sorki. Raz jedyny w wozku. A tak to spi na plecach. Odkrylam xudowne działanie kokonu. Zaluje ze nie kupilam go od poczatku. Ale fakt. Jak dzidcko spicw pokoju obok czy też w tym samym poloju ale w lozeczku to pewnie ten monitor bylbycdobrym pomysłem.
 
Cześć dziewczyny :* za nami kolejny tydzień z córeczka i od dwóch dni jest taki płacz że prawie całe dnie trwa... Wygląda to na bóle brzuszka i tak też mówi położna... Co się uspokoi to chwila i znów zrywa się z krzykiem.. Wczoraj w ciągu dnia przespała może z 1,5h w sumie aż po 20 padła i noc już była ładna.dajemy i kolzym i sab simplex i jeszcze probiotyk dicoflor bo po szpitalu kazali no i liczę na to że coś nam pomoże... Wczoraj chyba ciepła długa kompiel trochę też ulżyla... Jakieś macie pomysły co jeszcze można zrobić? Dodam że masujemy tez brzuszek, jest termofor, jest tulenie więc nie wiem czy cokolwiek pominęłam ;p mąż szukajac pomysłów wymyślił że może powinnam podgrzewam swoje mleko które śsciagam laktatorem bo tak się karmimy ale chyba nie ma takiej potrzeby ;p

Możesz spróbować jeszcze rowerek jeśli to faktycznie męczą ją bąki. Może być to też po prostu niedojrzalosc układu pokarmowego i też samo musi dojrzeć i nic nie można pomóc szybciej. Może być też teoretycznie jakaś alergia pokarmowa na coś co jesz, choć to bym chyba brała na końcu dopiero pod uwagę. Może być też tak, że niedojrzaly układ pokarmowy nie trawi dobrze laktozy - tak było u nas. Pediatra poleciał mi delicol - zawierał w sobie enzym który ułatwia trawienie laktozy i przed każdym karmienie dawalam. U nas pomogło to i espumisan. Musisz próbować, bo tak na prawdę przyczyn może być wiele.
A księżniczka jest prześliczna 😍😍 tylko też się zastanawiam gdzie tak zimno :p
 
reklama
Do góry