reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja byłam na usg w sobotę, wszystko jest ok. Kluska waży 1400 g. ulozona nadal miednicowo ale ma jeszcze chwilę na obrót [emoji846]

Moja starsza ułożyła się miednicowo między 25a 29tc i tak już została do końca [emoji2368] Ale fakt ja nic z tym nie robiłam bo w sumie perspektywa cc mnie nawet cieszyła [emoji85]
 
reklama
U mnie mimo ćwiczeń od początku do końca miała położenie miednicowe. Kiedyś lekarz do mnie z tekstem, że tylko nietoperze wiszą głową w dół, bo mają tak ewolucyjnie ;p Także skończyło się na cc...
 
Ja byłam na usg w sobotę, wszystko jest ok. Kluska waży 1400 g. ulozona nadal miednicowo ale ma jeszcze chwilę na obrót [emoji846]
Właśnie moja kluska 2 tygodnie temu miała prawie 1500g więc się boję pomyslec co będzie teraz :) ale tez inny lekarz i inny sprzęt. Trzy tygodnie temu była ułożona główką w dół, tydzień później miednicowe i zobaczymy jak teraz będzie. Lekarz mi mowil jak byłam na echu, że ma jeszcze czas 4-6 tygodni na to.
Ja też bym wolała sn rodzić ale wszystko się okaże, jeszcze 10 tygodni. Chociaż chciałabym wcześniej :)
Imię już wybrane?
 
Właśnie moja kluska 2 tygodnie temu miała prawie 1500g więc się boję pomyslec co będzie teraz :) ale tez inny lekarz i inny sprzęt. Trzy tygodnie temu była ułożona główką w dół, tydzień później miednicowe i zobaczymy jak teraz będzie. Lekarz mi mowil jak byłam na echu, że ma jeszcze czas 4-6 tygodni na to.
Ja też bym wolała sn rodzić ale wszystko się okaże, jeszcze 10 tygodni. Chociaż chciałabym wcześniej :)
Imię już wybrane?
Tak, Julia [emoji846]
 
reklama
Do góry