reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Bardzo ładne. Moja siostra już ma Julie więc u mnie odpada :)
My już się tak przyzwyczailiśmy że stary gada do brzucha po imieniu [emoji28]
Jescze Zosia, Zuzia jest ładne ale w rodzinie u nas już są. My od początku mówiliśmy że będzie Julia albo Kacper [emoji846]
Czy któraś z Was używała monitora oddechu? Warto kupić na początek? Jaki polecacie?
Ja nie kupuje, przynajmniej na chwilę obecną..
 
Czy któraś z Was używała monitora oddechu? Warto kupić na początek? Jaki polecacie?
Ja kupiłam i polecam z całego serca. Wiedziałam że będę mieć schizy i co chwilę nasluchiwać zy mała oddycha, więc koszt monitora w zamian za spokój ducha był niewielki. Pamiętam noc, gdzie Wiki tak się zamówiła płaczem i w momencie przestała, jak się nachylilam to nie słyszałam że oddycha, dopiero praktycznie kładąc policzek na jej ustach wyczuwam oddech. Monitor wtedy pozwolił mi spokojnie spać ;) A mąż jak usłyszał że kupuje to marudził że wydaje bezsensownie kasę, po czym po tygodniu powiedział że to był najlepszy zakup i nie wyobraża sobie funkcjonować bez niego 🤣 teraz Wiki ma rok i 5 miesięcy A używamy cały czas. Mamy babysense 7 i super się sprawdza
 
Kochane odebrałam dziś wynik po poronieniu histopatologiczny , wizyta dopoeto za tydzień , a łaciny nie znam , pomożecie co to oznacza ?

RESIDUA DECIDUAE ET CHORII

z góry dziękuje 😘
 
Kochane odebrałam dziś wynik po poronieniu histopatologiczny , wizyta dopoeto za tydzień , a łaciny nie znam , pomożecie co to oznacza ?

RESIDUA DECIDUAE ET CHORII

z góry dziękuje 😘

Z tego co mówi Google to resztki doczesnej i kosmki łożyskowe,czyli normalny obraz po poronieniu. Moim zdaniem nic groźnego, nie.ma zasniadu A to najważniejsze. Także spokojnie poczekaj na wizytę u lekarza
 
Czy któraś z Was używała monitora oddechu? Warto kupić na początek? Jaki polecacie?
Ja na 3 dzieci kupiłam raz - dla najmłodszego - bo poród był w 34 tc i podczas tygodnia na intensywnej opiece były bezdechy. Ja kupiłam snuze przypinana do pieluchy, bo wiedziałam juz, jaki mamy styl życia i że noworodek nie będzie przebywał w łóżeczku. Alarmy kilka razy się włączały w pierwszym półroczu życia i nie wydaje mi się, aby były fałszywe (aczkolwiek nie mam poczucia, że dziecko by umarło bez monitora).
 
reklama
Do góry