reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Eh, nie ma w tym moim inozytolu. To jest wgl wit b8, tak? Teraz czytam że jest super w staraniach o ciążę. A w moim b complex jej nie ma 😩😫 ten mój niepokalanek to tak stricte żeby wyciszyć PMS, chociaż nie mam jakiegos super dużego napięcia. 🤦‍♀️ nie wiem po co kazał mi to brać 🤨

Jak się nazywa? Ja pochodzę z Rybnika ☺
Grochowicz. Ja jestem z niego zadowolona, jest w dodatku urologiem, więc mężczyzna może być również pod jego kontrolą systemu
 
reklama
Ja Castagnusa brałam na plamienia przed @. Jeszcze jest cyclodynon (ta sama substancja). On powoduje obniżenie prolaktyny.

@Carry88 Ja też jestem dość sceptyczna co do tego, że te mutacje są aż tak odpowiedzialne za poronienia. Ja chyba kojarzę na forum ze dwie dziewczyny, którym wyszły prawidłowo. A ile jest osób co się nie badało, a ma dzieci? Ja bym się trzymała tego pierwszego gina. A 1 poronienie, to mógł być przypadek.
 
Ja zmieniłam ginekologa , mój ginekolog po ostatniej stracie niesamowicie mnie zawiódł . Teraz chodzę do ordynatora szpitala prywatnie , niesamowity facet .. wczoraj byłam u niego skontrolować te krwawienia po zabiegu . Powiedział jakie badania powinnam wykonać , i jeśli chce się starać już za 2 mc nie widzi przeciwwskazań , obstawi mnie lekami od początku ciąży to mnie uspokoiło . Poprzedni gin nawet duphastonu mi nie dał pomimo krwawień i plamien
 
No tak, ale chodzić do dwóch prywatnie przy tych wydatkach to masakra. Bo ja do swojego chodziłam prywatnie a na zabiegu mnie kierował do szpitala. A jak chodziłam kiedyś do gina, który nie pracował w szpitalu to za zabieg musiałabym w klinice zapłacić 1000zl. Dlatego zależy mi na kimś kto pracuje w szpitalu.
Doczytałam już że mówisz o zabiegu histeroskopii, no już myślałam że za lyzeczkowanie miałabyś płacić 1000zl i miałam się oburzyc. No niestety sama musisz podjąć decyzję. Jak widać nie można mieć wszystkiego, bo mówisz że jak lekarz pracuje w szpitalu to nie przepisz heparyny, jak da heparyne to nie robi w szpitalu, albo z jakimś jeszcze.nie ma kontaktu. Dla mnie osobiście też samo pai1 i mthfr nie klasyfikuja od razu do heparyny, może wystarczy np sam acard, A on jest bez recepty. Ja dostałam heparyne w drugiej ciąży ze względu na ból nóg, ale i tak nie pomogło się ciąży utrzymać. Możesz jeszcze spróbować jechać do jakiegoś genetyka który da zaświadczenie że potrzebna jest heparyna w ciąży i wtedy gin powinien wypisac
 
Dziewczyny byłam wczoraj u gina i powiedział , ze na prawym jajniku widzi pęcherzyk 🤭 jest już możliwe aby 7 dni po zabiegu chciała wrócić mi owulacja ? Po poprzednim lyzeczkowaniu okres dostałam od daty łyżeczkowania po 26 dniach ( czyli jak zawsze )
 
Ja Castagnusa brałam na plamienia przed @. Jeszcze jest cyclodynon (ta sama substancja). On powoduje obniżenie prolaktyny.
O, no właśnie bo ja mówiłam że u mnie przed krwawieniem pojawiają się przed 3-4 dni takie plemienia. I może z tego względu mi przepisał. No nic, jak już kupiłam to będę brać. Ja mam jutro dostać miesiączkę a od wczoraj mam już taki podbarwiony sluz. Tylko strasznie gesty... Taki grudkowaty 🤦‍♀️ niech ta @ przyjdzie i oby w kolejnym cyklu nastąpiła owulacja🙏🙏🙏
Dziewczyny byłam wczoraj u gina i powiedział , ze na prawym jajniku widzi pęcherzyk 🤭 jest już możliwe aby 7 dni po zabiegu chciała wrócić mi owulacja ? Po poprzednim lyzeczkowaniu okres dostałam od daty łyżeczkowania po 26 dniach ( czyli jak zawsze )
Bardzo możliwe. Mi podczas wypisu w szpitalu lekarz powiedział żeby uważać bo za dwa tyg może być owu i żeby nie strzelić wtedy gola 🤷‍♀️
 
O, no właśnie bo ja mówiłam że u mnie przed krwawieniem pojawiają się przed 3-4 dni takie plemienia. I może z tego względu mi przepisał. No nic, jak już kupiłam to będę brać. Ja mam jutro dostać miesiączkę a od wczoraj mam już taki podbarwiony sluz. Tylko strasznie gesty... Taki grudkowaty 🤦‍♀️ niech ta @ przyjdzie i oby w kolejnym cyklu nastąpiła owulacja🙏🙏🙏

Bardzo możliwe. Mi podczas wypisu w szpitalu lekarz powiedział żeby uważać bo za dwa tyg może być owu i żeby nie strzelić wtedy gola 🤷‍♀️
Kurczę koleżanka właśnie tak zaszła w ciąże w pierwszy miesiąc po lyzeczkowaniu ... aktualnie jest w 30 tc i wszystko ok .. 🤷🏻‍♀️ , ale jeden cykl wole odczekać 🤪
 
Nie. Pełnopłatna, ale takiego co wypisze że znikzka na podstawie tylko pai i poronienia to w życiu nie znajdę u siebie.
Możesz spróbować poprosić lekarza o zaświadczenie do lekarza rodzinnego, że masz trombofilie wrodzona i w ciąży musisz brać heparyne. Dostajesz na receptę z refundacja 😉 mój mi tak ogarną to
 
reklama
Dziewczyny byłam wczoraj u gina i powiedział , ze na prawym jajniku widzi pęcherzyk 🤭 jest już możliwe aby 7 dni po zabiegu chciała wrócić mi owulacja ? Po poprzednim lyzeczkowaniu okres dostałam od daty łyżeczkowania po 26 dniach ( czyli jak zawsze )
Moja koleżanka zaszła w ciążę od razu po zabiegu. Nie miała nawet jednego okresu, więc to jak najbardziej możliwe.
 
Do góry