reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiesz co no ja do Łodzi tez mam daleko,ale jednak jeździłam. Dziewczyny nawet z zagranicy jeździły. Ja wiem,że to kosmos,żeby jeździć po Polsce i szukać lekarzy do "choroby". Ale takie realia niestety. Na śląsku jest sporo lekarzy ogarniających temat. No ale to raczej Cie nie interesuje;) A słuchaj-może jest u Was gdzieś szpital przy którym działa oddział-patologia wczesnej ciąży? Są programy dla par z niepowodzeniami. Może tym tropem idź.
Ooo, a Ty jesteś że Śląska? Mnie jeszcze nie udało się tutaj znaleźć nikogo konkretnego 🤷‍♀️
 
reklama
Muszę to jeszcze przemyśleć a ostatni trop sprawdzę. Ja jestem po jednym poronieniu i chce z metylami i acardem i heparyna spróbować znowu i dlatego pytam czy mając już to lekarz musi coś jeszcze wiedzieć. Dziękuję za popowiedzi 🤗😉
Wiesz co, mnie się wydaje że z takim zestawem powinno już być ok 🤷‍♀️ tylko fajnie gdyby udało Ci się znaleźć kogoś kto przepisze Ci heparyne z refundacja
 
Wiesz co, mnie się wydaje że z takim zestawem powinno już być ok 🤷‍♀️ tylko fajnie gdyby udało Ci się znaleźć kogoś kto przepisze Ci heparyne z refundacja

To akueat nie jest mój priorytet bo pai i poronienie nie daje do tego uprawnień liczę się z kosztami więc tym się nie będę kierować.
 
Jestem ze śląska...ale opolskiego;)
A na Śląsku polecam z całego serca dr Iwonę Janosz. A nie polecam dr Kluszczyka.
Kurcze, ktoś kiedyś polecał na grupie na fejsie chyba tą Janosz. Faktycznie miała fajne opinie 🙂 eh, ja chyba za chwilę się przerzucę i będę musiała szukać specjalisty od endometriozy. Oby nie 😟
 
Ja biorę aromka na stymulacje. Niepokalanek to chyba suplement w stylu ovarinu z inozytolem? Też biorę ovarin ale to bez recepty jest.
@aga.i.nieszka Ty stosujesz niepokalanka czy aromka? Ja dzisiaj zaczęłam niepokalanka castangus brać, lekarz zalecił mi 2 tabletki raz dziennie. Ale czytałam coś że niepokalanek pomaga przy pekaniu pecherzykow? Czy coś mnie straszy? To lek z receptą czy bez? Ktoś się orientuje?
 
Ooo, a Ty jesteś że Śląska? Mnie jeszcze nie udało się tutaj znaleźć nikogo konkretnego 🤷‍♀️
Mój lekarz jest dosyć konkretny w tej kwestii. Zaplusował u mnie tym, że zwrócił uwagę na badania po pierwszym poronieniu. Niestety ja już do niego przyszłam w ciąży, więc po ptokach. Jest z Rybnika.
 
Tak ja już od 1.5 msca jestem na metylach odkąd cokolwiek na ten temat ogarnęłam.
Ja jestem że Szczecina, z grupy mthfr pisałam z kilkoma dziewczynami i nawet jedna lekarka wprost powiedziala, że u nas nikt tego nie ogarnie i oni mają za zadanie mowic o zwiększonej dawce kwasu zwykłego takie zalecenia i większość dziewczyn się suplementuje sama.
Jedna lekarka niby ogarnia, ale nie pracuje w szpitalu co dla mnie duży minus i średnia w obyciu.
Mam namiar od jednej koleżanki z forum może spróbuje.
Co ma do tego szpital? Nigdy nie chodziłam do gina, który pracuje w szpitalu i zawsze miałam skierowania bez problemu do szpitala.
 
Ja biorę aromka na stymulacje. Niepokalanek to chyba suplement w stylu ovarinu z inozytolem? Też biorę ovarin ale to bez recepty jest.
Eh, nie ma w tym moim inozytolu. To jest wgl wit b8, tak? Teraz czytam że jest super w staraniach o ciążę. A w moim b complex jej nie ma 😩😫 ten mój niepokalanek to tak stricte żeby wyciszyć PMS, chociaż nie mam jakiegos super dużego napięcia. 🤦‍♀️ nie wiem po co kazał mi to brać 🤨
Mój lekarz jest dosyć konkretny w tej kwestii. Zaplusował u mnie tym, że zwrócił uwagę na badania po pierwszym poronieniu. Niestety ja już do niego przyszłam w ciąży, więc po ptokach. Jest z Rybnika.
Jak się nazywa? Ja pochodzę z Rybnika ☺
 
reklama
Co ma do tego szpital? Nigdy nie chodziłam do gina, który pracuje w szpitalu i zawsze miałam skierowania bez problemu do szpitala.

No ma to, że jak chodziłam do gina, który nie pracował w szpitalu to zabiegu np. histeroskopii nie mogłabym zrobić w szpitalu bo on takiego skierowania mi nie dał. Nie wiem może to przypadek, ale chcę by mój lekarz pracował w szpitalu.
 
Do góry