reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chyba byłyśmy razem na marcowych mamach? Ehh to takie niesprawiedliwe , ze sporo z nas stracilo ciąże na tak wczesnym etapie . U mnie 8 tc poronienie zatrzymane . Zrobię teraz te badania i za 2 miesiące chcemy się starać , tym razem nikomu nic nie powiem , nawet nie wezmę l4 ( teraz musiałam bo od początku ciąży krwawienia na zmianę z plamieniami ) , a mój lekarz nawet duphastonu mi nie przepisał kompletnie nic , ignorując moje dolegliwości , mam mu za Złe ... dlatego teraz muszę zmienić lekarza
Tak byłyśmy, przykro mi, że Ty też tu jesteś :( bardzo jest to niesprawiedliwe. U mnie w 6 tygodniu poronienie samoistne, zgłosiłam się do szpitala i jak czekałam na wyniki bety hcg na izbie przyjęć to poroniłam, przyjęli mnie na obserwacje oczywiście, ale juz było po wszystkim. Miałam podobnie jak ty z lekarzem, duphaston miałam z poprzedniego razu to łykałam, nawet l4 mi nie dał... A jak poszłam do innej babki to powiedziała plamienia/krwawienia nie wie skąd są, może znikąd. Jest to bardzo przykre, że lekarze tak do tego podchodzą. Ja teraz też robię badania i chcemy spróbować od września.
 
reklama
Tez kompletnie nic nie powiem w pracy .. za 1.5 tyg wracam i będzie bardzo dziwnie bo wszyscy o ciąży wiedzieli ( rozeszło się raz dwa ). Najgorzej , ze w ciąży jest moja szwagierka 12 tc i ciąża bezproblemowa ( dziewczyna młoda lat 22) zaszła sobie w ciąże bo jej się pracować nie chciało bo umowa się kończyła końcem sierpnia i szef jej nie chciał przedłużać . Dlatego wpadła na pomysł aby w ciąże zajść . I od tak sobie w niej jest . ( pałac czasem papierosy ) to bardzo niesprawiedliwe , ze takie osoby jak ona które są skrajnie nieodpowiedzialne mogą donosić ciąże ....
Tak też o tym myślę często, bardzo jest to niesprawiedliwe.
 
Tak byłyśmy, przykro mi, że Ty też tu jesteś :( bardzo jest to niesprawiedliwe. U mnie w 6 tygodniu poronienie samoistne, zgłosiłam się do szpitala i jak czekałam na wyniki bety hcg na izbie przyjęć to poroniłam, przyjęli mnie na obserwacje oczywiście, ale juz było po wszystkim. Miałam podobnie jak ty z lekarzem, duphaston miałam z poprzedniego razu to łykałam, nawet l4 mi nie dał... A jak poszłam do innej babki to powiedziała plamienia/krwawienia nie wie skąd są, może znikąd. Jest to bardzo przykre, że lekarze tak do tego podchodzą. Ja teraz też robię badania i chcemy spróbować od września.
Teraz musi być dobrze .... , jeśli kolejny raz coś nie wyjdzie , będę skłonna namawiać męża do adopcji dziecka .
 
Tez kompletnie nic nie powiem w pracy .. za 1.5 tyg wracam i będzie bardzo dziwnie bo wszyscy o ciąży wiedzieli ( rozeszło się raz dwa ). Najgorzej , ze w ciąży jest moja szwagierka 12 tc i ciąża bezproblemowa ( dziewczyna młoda lat 22) zaszła sobie w ciąże bo jej się pracować nie chciało bo umowa się kończyła końcem sierpnia i szef jej nie chciał przedłużać . Dlatego wpadła na pomysł aby w ciąże zajść . I od tak sobie w niej jest . ( pałac czasem papierosy ) to bardzo niesprawiedliwe , ze takie osoby jak ona które są skrajnie nieodpowiedzialne mogą donosić ciąże ....

Też sie bałam powrotu do pracy. Ogólnie ludzie nie wiedzą jak się zachować. Na mnie pytanie jak się czujesz to działało jak plachta na byka.
Życie jest niesprawiedliwe, nic na to nie poradzimy nawet tu na forum jest pełno wątków o niechcianych ciazach (serio w tych czasach wpadki?). Tak samo mam koleżanki co w ciążę zachodzą kiedy chcą ale staram się o tym nie myśleć. Nastawiam się, że teraz będzie dobrze.
 
Tez kompletnie nic nie powiem w pracy .. za 1.5 tyg wracam i będzie bardzo dziwnie bo wszyscy o ciąży wiedzieli ( rozeszło się raz dwa ). Najgorzej , ze w ciąży jest moja szwagierka 12 tc i ciąża bezproblemowa ( dziewczyna młoda lat 22) zaszła sobie w ciąże bo jej się pracować nie chciało bo umowa się kończyła końcem sierpnia i szef jej nie chciał przedłużać . Dlatego wpadła na pomysł aby w ciąże zajść . I od tak sobie w niej jest . ( pałac czasem papierosy ) to bardzo niesprawiedliwe , ze takie osoby jak ona które są skrajnie nieodpowiedzialne mogą donosić ciąże ....
Spokojnie, będzie dobrze.
Ja wróciłam do pracy po stracie w 19tc... Już dawno byłam na L4, a potem miałam skrócony macierzynski nawet... Wróciłam bo chciałam mieć inne zajęcie, nie myśleć ciągle o tym, nie rozpamiętywać...
W pracy nie było dziwnie... Nikt o nic nie pytał, ja nie mówiłam, żyliśmy jak gdyby nigdy nic... Raz tylko popłakałam sobie na zapleczu z kierowniczką i godzinę potem musiałam tam siedzieć bo nie nadawałam się do obsługi klientów [emoji85]
Po 3 miesiącach byłam znowu w ciąży, chciałam ukrywać, ale to już była 3 ciąża i mój brzuch miał inne plany [emoji23] Wysadziło mi go od razu i i tak wszyscy wiedzieli, ale nikt nic nie zasugerował nawet [emoji4]
 
Tak też o tym myślę często, bardzo jest to niesprawiedliwe.
Zauważyłam taka tendencje , ze im bardziej się starają kobiety o dziecko , dmuchają na zimne stosują się do zaleceń tracą ciąże , takie jak moja szwagierka palące w ciąży papierosy , chodzące po imprezach z chłopakiem bez grosza przy duszy ( nawet ostatnio pożyczała ba witaminy ciążowe bo nie miała 40 zł , wolała przechulac na imprezie ) maja ciąże bezproblemowe 😖😖
 
Zauważyłam taka tendencje , ze im bardziej się starają kobiety o dziecko , dmuchają na zimne stosują się do zaleceń tracą ciąże , takie jak moja szwagierka palące w ciąży papierosy , chodzące po imprezach z chłopakiem bez grosza przy duszy ( nawet ostatnio pożyczała ba witaminy ciążowe bo nie miała 40 zł , wolała przechulac na imprezie ) maja ciąże bezproblemowe 😖😖

Ja myślę, że nie można się napędzać takimi emocjami. W życiu tak już jest i nie ma co za dużo o tym myśleć. Trzeba myślec, że i nam się uda 😉
 
Tez kompletnie nic nie powiem w pracy .. za 1.5 tyg wracam i będzie bardzo dziwnie bo wszyscy o ciąży wiedzieli ( rozeszło się raz dwa ). Najgorzej , ze w ciąży jest moja szwagierka 12 tc i ciąża bezproblemowa ( dziewczyna młoda lat 22) zaszła sobie w ciąże bo jej się pracować nie chciało bo umowa się kończyła końcem sierpnia i szef jej nie chciał przedłużać . Dlatego wpadła na pomysł aby w ciąże zajść . I od tak sobie w niej jest . ( pałac czasem papierosy ) to bardzo niesprawiedliwe , ze takie osoby jak ona które są skrajnie nieodpowiedzialne mogą donosić ciąże ....
nie ma też co oceniać, bo ja w pierwszą ciąże zaszłam również przypadkiem w wieku 22 lat i ją straciłam. Nikt nie bierze mojego bólu na poważnie, bo przecież nieplanowane i nie wyczekane długo. A bolało tak samo jak każdą z nas.
 
reklama
nie ma też co oceniać, bo ja w pierwszą ciąże zaszłam również przypadkiem w wieku 22 lat i ją straciłam. Nikt nie bierze mojego bólu na poważnie, bo przecież nieplanowane i nie wyczekane długo. A bolało tak samo jak każdą z nas.
Ja pierwsza ciąże straciłam w wieku 23 lat , i usłyszałam w szpitalu „ jest pani młoda urodzi pani jeszcze dzieci „ 🤷🏻‍♀️ Fakt rok później urodziłam córkę ... jednak zawsze marzyłam o dwójce trójce dzieci , a tu wieczne kłody pod nogami .
 
Do góry