reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Trzeba będzie tak celować [emoji1787]Też miałam siniaki, ale poza tym nic innego się nie działo a czułam się przy acardzie jak młody Bóg [emoji3526]
Właśnie ja też bardzo dobrze się czuje i nie chciałabym tego odstawiać choć możliwe że u mnie się wyniki poprawiły bo biorę 10000j.m wit d3 metylowany kwas foliowy wit b12 metylokobalamina olej z wiesiołka właśnie acard. Nie wiem czy tego zasługa ale za nim brałam te wszystkie witaminy to dobrze się dzień nie zaczął a już byłam zmęczona a teraz tak nie mam.
 
Właśnie ja też bardzo dobrze się czuje i nie chciałabym tego odstawiać choć możliwe że u mnie się wyniki poprawiły bo biorę 10000j.m wit d3 metylowany kwas foliowy wit b12 metylokobalamina olej z wiesiołka właśnie acard. Nie wiem czy tego zasługa ale za nim brałam te wszystkie witaminy to dobrze się dzień nie zaczął a już byłam zmęczona a teraz tak nie mam.

Olej wiesiołka w tabletkach? A jak się czułaś przed Acardem? Ja dopiero zaczęłam brać,ale w sumie różnicy nie czuję.
 
Olej wiesiołka w tabletkach? A jak się czułaś przed Acardem? Ja dopiero zaczęłam brać,ale w sumie różnicy nie czuję.
Tak w kapsułkach go biorę 2x1 rano.

Czuję się super ale tak jak wspomniałam wyżej że może to też byś zasługa że zmieniłam wit na lepsze i biorę duża dawkę wit d3 bo 10000j.m dziennie biorę. Ciekawi mnie jaka będzie miesiączka przy acardzie ale nawet nie wiem kiedy mam ją mieć bo dzisiaj mam 24dc a testy owu nadal negatywne
 
Właśnie ja też bardzo dobrze się czuje i nie chciałabym tego odstawiać choć możliwe że u mnie się wyniki poprawiły bo biorę 10000j.m wit d3 metylowany kwas foliowy wit b12 metylokobalamina olej z wiesiołka właśnie acard. Nie wiem czy tego zasługa ale za nim brałam te wszystkie witaminy to dobrze się dzień nie zaczął a już byłam zmęczona a teraz tak nie mam.
Nie wiem czy badalas homocysteine, ale jak miałaś wysoko a potem spadła to też się lepiej czułam. Mnie acard pomógł bardzo na bóle nóg, nie miałam już takiego uczucia ciężkości
 
Nie wiem czy badalas homocysteine, ale jak miałaś wysoko a potem spadła to też się lepiej czułam. Mnie acard pomógł bardzo na bóle nóg, nie miałam już takiego uczucia ciężkości
Nie badałam tego ale nigdy się tak dobrze nie czułam naprawdę. Mnie zawsze też łydki bolały a teraz jak ręka odjął.
 
Homocysteine wyszła mi ponad normę co polecacie suplementowac? Przy mthfr bo kwas foliowy i b12 również w normie do tej pory brałam prenatal uno
Wiem, że zapewme już było pisane ale proszę podajcie konkretne nazwy bo ja już jestem załamana tym wszystkim :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Homocysteine wyszła mi ponad normę co polecacie suplementowac? Przy mthfr bo kwas foliowy i b12 również w normie do tej pory brałam prenatal uno
Wiem, że zapewme już było pisane ale proszę podajcie konkretne nazwy bo ja już jestem załamana tym wszystkim :(
Ale kwas foliowy bierzesz w formie metylowanej a b12 metylokobalamina?
 
Do góry