reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny. Jak dlugo otrzymywal wam sie hormon ciazowy? Ja jestem ponad 2 tygodnie od poronienia... i dzisiaj zrobila test ciazowy.. wciaz jest pozytywny.
Moja ciąża przestała się rozwijać 7/8tc, zabieg miałam po jakimś tygodniu powiedzmy. Jak zrobiłam betę po 6tyg, miałam 5,coś czyli hormon ciągle byl
 
reklama
Czy któraś z Was ćwiczyła w ciąży?
Ja wkoncu dostałam zielone światło od lekarza i się zastanawiam jaki sport i ćwiczenia wprowadzić. Oczywiście mam zacząć mało intensywnie i obserwować.

Ogólnie wszystko na razie ok, seruszko bije dobrze, pomiary główki, brzuszka itp.też ok. Różnice kilku dni. Dalej nie dowiedziałam się jaka płeć. Mały coś bardzo skryty 😁 a lekarz długo walczył żeby coś zobaczyć, ale cały czas się zasłaniał. Może na połówkowych coś się dowiem.
Szyjka długa i mam odstawiać luteinę.
 
reklama
@Humhum Mówią, że jak się ukrywa to dziewczynka ;-) U mnie się sprawdziło. Syn za to wciąż się chwalił klejnotami ;P
A co do ćwiczeń - gdybym tylko mogła, to na pewno bym się zdecydowała. Niestety natura zdecydowała za mnie i niestety nie mogłam. Spokojne ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą, a na pewno poprawią nastrój.
 
Do góry