reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No to faktycznie myślę że te wyniki już są miarodajne.

Ja akurat pcos nie mam ale dużo czytałam i dużo dziewczyn z forum ma więc się nie przejmuj pcos to nie wyrok. Odpowiednie leczenie i ciąża jest możliwa. Trzymam [emoji110] za ciebie [emoji6]
Mam nadzieję, że na wizycie w przyszłym tygodniu lekarz wymyśli plan działania. Bo dwóch poprzednich się poddało i twierdziło że organizm sam się unormuje.
 
reklama
Ja mam prawie taki sam stosunek lh do fsh i zaszłam w ciążę na lekach stymulujących, mam pcos. Co prawda poroniłam ale w ciążę szybko można zajść nawet z pcos.
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj komplet badań w 3 dc,więc tak:
Estradiol 31.3(wczesna faza pecherzykowa 22.4-115, faza środkowa pęcherzykowa 25-115).
Androstedion 3.07(0.3-3.3)
TSH 1.96 (dwa tygodnie temu było 1.49, a cały czas biorę Euthyrox 25, więc nie wiem skąd ten skok [emoji17])
FSH 6.3(3.85-8.78)
LH 11.5(2.12-10.89)
Prolaktyna 14,22(norma do 26)
testosteron 0.16(0.1-0.75)
Martwi mnie takie wysokie LH i niestety duży stosunek LH/FSH więc chyba PCOS? [emoji17][emoji17][emoji17] Androstedion też taki na granicy normy, no i to skaczące TSH. Czy któraś z Was miała też taki wysoki stosunek LH/FSH i udało się jej jakoś zajść w ciążę? [emoji17]
 
Czesc dziewczyny.. pisalam tu juz kilka dni temu... ale sie powtorze... 28 maja powiedzialam sie ze serduszko mojej fasolke juz nie bije.. ;(
Lekaz stwiedzil ze ciaza zatrzymala sie na 8+1 tygodniu.... czyli 24 maja.
1 czerwca zaczelam krwawic... i 3 czerwca wczesnie rano doszlo do poronienia calkowitego samoistnie. Przestalam krwawic juz tydzien temu... zauwazylam ze od kiedy przestalam krwawic ciagle bola mnie jajniki. Do dzis to trwa... nie jest to sily bol... ale co jakis czas poprostu czuje taka nieprzyjemnosc w jajnikach. Raz z lewej... raz z prawej... albo oba razem. Czy ktoras z was tak ma... miala..?
Na poczatku myslalam ze to owulacja. Czuje mokrosc w pochwie ale nie wychodzi mi sluz jak zawsze przy owulacji. Od kilku dni zauwazylam ze mam bardzo niska temperature. 36... 36, 3 licenza zawsze rano zanim wstane z lozka.
Do ginekologa mam sie zglosic po pierwsze miesiaczce.
Też miałam takie bóle ale w tym samym czasie miałam wizytę kontrolną i wszystko było ok. Organizm musi wrócić do normy.
 
@młoda1994 @aga.i.nieszka Dziękuję za podniesienie na duchu, bo już czuję się sflustrowana po tych poprzednich wizytach jak tylko słyszałam, że mam czekać. To będzie 3 lekarz, którego odwiedzę w tym roku. Ten pracuje w klinice leczenia niepłodności, więc mam nadzieję że potraktuje mnie poważnie.
 
@młoda1994 @aga.i.nieszka Dziękuję za podniesienie na duchu, bo już czuję się sflustrowana po tych poprzednich wizytach jak tylko słyszałam, że mam czekać. To będzie 3 lekarz, którego odwiedzę w tym roku. Ten pracuje w klinice leczenia niepłodności, więc mam nadzieję że potraktuje mnie poważnie.
Kochana 3 lekarz to pikuś ja byłam może u 15 i dopiero teraz trafiłam na fajna babkę w klinice leczenia niepłodności która się zdecydowała nami zająć.

Nie chce cie martwić ale może potrwać za nim znajdziesz lekarza odpowiedniego choć mam nadzieję że do tego co idziesz to będzie już ten lekarz z powołania a nie żeby tylko odchaczyc pacjentkę lub nabić kabze
 
Hej dziewczyny. Jak dlugo otrzymywal wam sie hormon ciazowy? Ja jestem ponad 2 tygodnie od poronienia... i dzisiaj zrobila test ciazowy.. wciaz jest pozytywny.
 

Załączniki

  • 20200618_140414.jpg
    20200618_140414.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 55
reklama
Hej dziewczyny. Jak dlugo otrzymywal wam sie hormon ciazowy? Ja jestem ponad 2 tygodnie od poronienia... i dzisiaj zrobila test ciazowy.. wciaz jest pozytywny.

Ja 2 tygodnie po zabiegu miałam 500 po kolejnych 2 dniach spadł do chyba 330 a dalej już jak spadał to nie sprawdzałam wuec chwilę czasu na to potrzeba
 
Do góry