reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Humhum Mówią, że jak się ukrywa to dziewczynka ;-) U mnie się sprawdziło. Syn za to wciąż się chwalił klejnotami ;P
A co do ćwiczeń - gdybym tylko mogła, to na pewno bym się zdecydowała. Niestety natura zdecydowała za mnie i niestety nie mogłam. Spokojne ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą, a na pewno poprawią nastrój.

Mąż by się ucieszył na dziewczynkę tak samo teściowa 😁 a ja mam przeczucie, że chłopak. Zobaczymy.
Poszukam może cos na internecie dla kobiet w ciąży. Normalnie to wybrałabym basem ale ze względu na wirusa i większość pozamykanych placówek to muszę odpuścić.
 
reklama
@Humhum Mówią, że jak się ukrywa to dziewczynka ;-) U mnie się sprawdziło. Syn za to wciąż się chwalił klejnotami ;P
A co do ćwiczeń - gdybym tylko mogła, to na pewno bym się zdecydowała. Niestety natura zdecydowała za mnie i niestety nie mogłam. Spokojne ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą, a na pewno poprawią nastrój.
Mąż by się ucieszył na dziewczynkę tak samo teściowa 😁 a ja mam przeczucie, że chłopak. Zobaczymy.
Poszukam może cos na internecie dla kobiet w ciąży. Normalnie to wybrałabym basem ale ze względu na wirusa i większość pozamykanych placówek to muszę odpuścić.

U mnie się ta teoria nie sprawdziła. Z każdego usg mam zdjęcia hamburgerka :D i już w 12 tc mówili że dziewczynka ;)
 
U mnie się ta teoria nie sprawdziła. Z każdego usg mam zdjęcia hamburgerka :D i już w 12 tc mówili że dziewczynka ;)
Moje też zawsze się rozkraczały na usg [emoji23]

A co do przeczuć. W 1 ciąży myślałam, że chłopak, a była dziewczynka. W 2 myślałam że dziewczynka, a był chłopak [emoji23] W 3 już miał ogarnięte i mimo że miałam nadzieję na chłopaka, to czułam że będzie dziewczyna bo ciąża przebiegała identycznie.
 
Hej dziewczyny. Jak dlugo otrzymywal wam sie hormon ciazowy? Ja jestem ponad 2 tygodnie od poronienia... i dzisiaj zrobila test ciazowy.. wciaz jest pozytywny.
Ja jestem 3tyg po poronieniu i tydzień temu bete mialam jeszcze 44(a tydzień wczensiej 400)Pare dni później bylam na usg kontrolnym czy wszystko sie oczyściło i sie okazalo ze juz mam pęknięty pęcherzyk więc była owulacja takze czekam na okres 😊
 
Ja jestem 3tyg po poronieniu i tydzień temu bete mialam jeszcze 44(a tydzień wczensiej 400)Pare dni później bylam na usg kontrolnym czy wszystko sie oczyściło i sie okazalo ze juz mam pęknięty pęcherzyk więc była owulacja takze czekam na okres 😊
A mialas zmlyzeczkowanie czy samoistnie....? I w ktorym tygodniu zatrzymala sie ciaza?
 
Hej. Wy się bardziej znacie na badaniach. Póki co mam wyniki kilku, d3 za niska, 27.3 a norma od 30, b12 w normie, homocysteina 5.86 norma o 4.44 do 13.86 więc w dolnych granicach. Chyba nic z tych badań nie wynika?
Beta 4 tyg po zabiegu 6.69 :)
 
Hej. Wy się bardziej znacie na badaniach. Póki co mam wyniki kilku, d3 za niska, 27.3 a norma od 30, b12 w normie, homocysteina 5.86 norma o 4.44 do 13.86 więc w dolnych granicach. Chyba nic z tych badań nie wynika?
Beta 4 tyg po zabiegu 6.69 :)
Witamine D tez masz całkiem niezła (no chyba ze bierzesz ja w suplementach a masz poniżej normy to wtedy gorzej)
Większość Polaków ma jej niedobory taki nasz urok, wiem co mówię bo pracuje w laboratorium 😊
 
reklama
Do góry