reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gratulacje !!!! Cieszę się że mała nie dokazuje :) dużo zdrówka dla was :*
Miło mi [emoji16] myślałam że tylko ja taka pamiętliwa jestem [emoji16]
Dziękuję że pytasz [emoji9] U mnie wszystko dobrze się ułożyło, 20 kwietnia urodziłam zdrową córeczkę, rośnie jak na drożdżach, nie dokucza, śpi ładnie w nocy... Naprawdę nie mam na co narzekać. Może tylko na to, że zgłupiałam i często zamiast coś zrobić sensownego, to siedzę i gapie się na dziecko [emoji16]

Okej.... To i ja czasami mała sprawdzam, ale to jak wybitnie spokojnie śpi, a zdarza się to dość rzadko, bo w dzień już mało śpi, a w nocy macha łapkami jak dyrygent [emoji23]



@Oczekujaca123 a co u Was? To już roczek na dniach, dobrze pamiętam? [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj komplet badań w 3 dc,więc tak:
Estradiol 31.3(wczesna faza pecherzykowa 22.4-115, faza środkowa pęcherzykowa 25-115).
Androstedion 3.07(0.3-3.3)
TSH 1.96 (dwa tygodnie temu było 1.49, a cały czas biorę Euthyrox 25, więc nie wiem skąd ten skok 😔)
FSH 6.3(3.85-8.78)
LH 11.5(2.12-10.89)
Prolaktyna 14,22(norma do 26)
testosteron 0.16(0.1-0.75)
Martwi mnie takie wysokie LH i niestety duży stosunek LH/FSH więc chyba PCOS? 😔😔😔 Androstedion też taki na granicy normy, no i to skaczące TSH. Czy któraś z Was miała też taki wysoki stosunek LH/FSH i udało się jej jakoś zajść w ciążę? 😔
 
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj komplet badań w 3 dc,więc tak:
Estradiol 31.3(wczesna faza pecherzykowa 22.4-115, faza środkowa pęcherzykowa 25-115).
Androstedion 3.07(0.3-3.3)
TSH 1.96 (dwa tygodnie temu było 1.49, a cały czas biorę Euthyrox 25, więc nie wiem skąd ten skok [emoji17])
FSH 6.3(3.85-8.78)
LH 11.5(2.12-10.89)
Prolaktyna 14,22(norma do 26)
testosteron 0.16(0.1-0.75)
Martwi mnie takie wysokie LH i niestety duży stosunek LH/FSH więc chyba PCOS? [emoji17][emoji17][emoji17] Androstedion też taki na granicy normy, no i to skaczące TSH. Czy któraś z Was miała też taki wysoki stosunek LH/FSH i udało się jej jakoś zajść w ciążę? [emoji17]
A jak wyglądają twoje jajniki na usg? Mają pęcherzyki w okół jajnika lub oby dwuch jajników?
 
@młoda1994 Teraz po poronieniu pełno pęcherzyków w obydwu jajnikach. Przez było wszystko pięknie, potwierdzone owulację, regularne cykle.
Za tydzień czeka mnie wizyta u nowego lekarza, także zobaczymy co powie. Liczę, że może przy pomocy stymulacji się uda 😔
 
@młoda1994 Teraz po poronieniu pełno pęcherzyków w obydwu jajnikach. Przez było wszystko pięknie, potwierdzone owulację, regularne cykle.
Za tydzień czeka mnie wizyta u nowego lekarza, także zobaczymy co powie. Liczę, że może przy pomocy stymulacji się uda [emoji17]
A ile jesteś po poronieniu? Może to za wcześnie na takie badania bo może się jeszcze organizm nie zregenerował? Tak głośno mysle
 
reklama
5 miesiący, więc myślę że już chyba najwyższa pora wracać do normalności, a tu takie przeciwności [emoji2358]
No to faktycznie myślę że te wyniki już są miarodajne.

Ja akurat pcos nie mam ale dużo czytałam i dużo dziewczyn z forum ma więc się nie przejmuj pcos to nie wyrok. Odpowiednie leczenie i ciąża jest możliwa. Trzymam [emoji110] za ciebie [emoji6]
 
Do góry