reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Charlotte21 super, że już kp idzie lepiej i mała przybiera. Cieszę się 🥰 może przejmę kto wie no ale na nic się nie nastawiam. Powoli małymi kroczkami bo nakręcanie się też w niczym nie pomaga.
Zdecydowanie Potwierdzam. Głowa to nawet 3/4 sukcesu. Nie wierzyłam jak mi mówili. 😁 ale na pewno będę trzymać kciuki. Może coś pomoże. 🤗
 
reklama
Ale ten czas szybko leci! 😁 ciąża innych kobiet uciekać zdecydowanie szybciej 🤗 super że dobrze się czujesz w tej ciąży. To jak u ciebie z kilogramami? Ja pomimo tego że byłam przed ciążą naprawdę szczupła to 20 kg przytyłam. I głupia uwierzyłam że po porodzie wszystko zejdzie tak mówili mi. 😂 u mnie to się nie sprawdziło Zeszło tylko książkowe 10 kg a 10 zostało tak na pamiątkę. Mówi że jak będę karmić piersią to też będę chudła. karmy już dwa i pół tygodnia a waga stoi w miejscu🙈🍼 dziwny ze mnie przypadek. A co do zastrzyków to ja miałam na odwrót im bardziej miałam na piękną skórę tym zastrzyki szumi znacznie lepiej zbierałam już mocno po boku pod koniec ciąży. W ogóle nie wbiłam niedaleko od brzucha tylko cały czas w bok. 🙂 teraz po ciąży mam jeszcze brać sześć tygodni w połogu i muszę powiedzieć że Teraz dopiero bolą. Skóra jest wiotka już po zastrzykach i strasznie boli wbijanie. Gdzie ja w ciąży lubiłam wbijanie zastrzyków dawało mi to poczucie bezpieczeństwa. 😂
Przepraszam że nie pamiętam ale teraz żyję trochę w innym świecie u ciebie będzie dziewczynka czy chłopczyk? 🤗
Jak już weszłam na forum to Pochwalę się moją dziewczynką ❤
Jejkuuu jakie włoski piękne, pierwsze mi się w oczy rzuciła czupryna 😁
Mam już 12kg na plusie ale sądzę że jeszcze z 10jak nie lepiej przybędzie :p tylko mi te kg się po całym ciele rozchodzą więc długo nje miałam brzucha za to poszło w uda, pupę, cycki a wolałabym jedna w brzuch :/ no ale nie martwię się tym, późnej będę pracować nad formą, teraz się sama rozpieszczam i nie żałuję sobie jedzenia 😅 no i u nas też dziewczyna 😍
 
Ale ten czas szybko leci! 😁 ciąża innych kobiet uciekać zdecydowanie szybciej 🤗 super że dobrze się czujesz w tej ciąży. To jak u ciebie z kilogramami? Ja pomimo tego że byłam przed ciążą naprawdę szczupła to 20 kg przytyłam. I głupia uwierzyłam że po porodzie wszystko zejdzie tak mówili mi. 😂 u mnie to się nie sprawdziło Zeszło tylko książkowe 10 kg a 10 zostało tak na pamiątkę. Mówi że jak będę karmić piersią to też będę chudła. karmy już dwa i pół tygodnia a waga stoi w miejscu🙈🍼 dziwny ze mnie przypadek. A co do zastrzyków to ja miałam na odwrót im bardziej miałam na piękną skórę tym zastrzyki szumi znacznie lepiej zbierałam już mocno po boku pod koniec ciąży. W ogóle nie wbiłam niedaleko od brzucha tylko cały czas w bok. 🙂 teraz po ciąży mam jeszcze brać sześć tygodni w połogu i muszę powiedzieć że Teraz dopiero bolą. Skóra jest wiotka już po zastrzykach i strasznie boli wbijanie. Gdzie ja w ciąży lubiłam wbijanie zastrzyków dawało mi to poczucie bezpieczeństwa. 😂
Przepraszam że nie pamiętam ale teraz żyję trochę w innym świecie u ciebie będzie dziewczynka czy chłopczyk? 🤗
Jak już weszłam na forum to Pochwalę się moją dziewczynką ❤
W ciąży przytylam 35kg. Po porodzie zgubiłam z 10kg, ale reszta to praca własna i zdrowa dieta. A kp naprawdę pomaga chudnac, ale potrzeba paru miesięcy. Także jeszcze jest czas:)

Nie u każdej kp pomaga zrzucić.... my się karmilysmy A ja przytylam, także niestety nikt nie mówi że jak się kp to się ma apetyt....

A córcia kochana :*
 
No pewnie, że się będę dzielić. [emoji16]

Ja to spodziewałam się zupełnie czegos innego po tych klinikach... Myslalam że to wielkie budynki, jak szpitale i mają swoje działy od różnych stron niepłodności. I swoich lekarzy, laboratorium też. W Polsce chyba tak jest...

A w mojej siedzi lekarz, którego nawet w sumie nie widziałam (wygooglowalam i było zdjęcie), przez telefon napisał mi skierowania. I mam je zrobić u całkiem innych lekarzy i z wynikami przyjść do niego. Omówimy i ustalimy taktykę i plan działania... Ten mój lekarz to w sumie tylko taki koordynator. Ale ja się cieszę, bo w sumie nie wiem co o tych klinikach myśleć... Na pewno dzięki nim wiele kobiet nie mogących mieć dzieci, zachodzi w ciążę i to jest świetne, ale sprawa toczy się o wielkie pieniądze, a gdzie są pieniądze, są też nieczyste zagrywki...
I gdybyśmy nie poszli do drugiego lekarza po wynikach badania nasienia w klinice, pewnie już podchodzilibysmy do in vitro...
Mam nadzieję że i mi uda się trafić to "normalnych" lekarzy. Mi gin pow że kliniki mają swoich specjalistów ale może zależy od landow? [emoji848] Przekonam się jak klinika się nami zajmie i z taką myślą pojadę do kliniki w czwartek.

W końcu dla nas zaświeci slonce zobaczysz.
 
@Takaja123 dziękuję ze pytasz, u nas czas leci nieubłaganie i juz w czwartek Marcysia kończy pół roku 😊 A mnie przeraża myśl ze już tak blisko do powrotu do pracy no niestety kredyt nie pozwala mi nie pracować 😩 Mamy już 2 ząbki i pelzamy 😀😀 Także mam nadzieję chwila i zaczniemy raczkowac 😀

@Charlotte21 nie mart się na pewno jeszcze zgubisz kg. U mnie minęło z 3 miesiące zanim wróciłam do swojej wagi 😊

@Paula919191 podobno na dziewczynki nie idzie w brzuszek tylko właśnie robi się oponka - chociaz wiem ze nie zawsze to się sprawdza. U mnie akurat się sprawdziło i po kilku tygodniach ciąży nie mogłam dopiac się w spodnie tak mi poszło w tyłek i uda 😊 A brzuszek pokazał się w 3 trymestrze dopiero 😊
 
Ale ten czas szybko leci! [emoji16] ciąża innych kobiet uciekać zdecydowanie szybciej [emoji847] super że dobrze się czujesz w tej ciąży. To jak u ciebie z kilogramami? Ja pomimo tego że byłam przed ciążą naprawdę szczupła to 20 kg przytyłam. I głupia uwierzyłam że po porodzie wszystko zejdzie tak mówili mi. [emoji23] u mnie to się nie sprawdziło Zeszło tylko książkowe 10 kg a 10 zostało tak na pamiątkę. Mówi że jak będę karmić piersią to też będę chudła. karmy już dwa i pół tygodnia a waga stoi w miejscu[emoji85][emoji480] dziwny ze mnie przypadek. A co do zastrzyków to ja miałam na odwrót im bardziej miałam na piękną skórę tym zastrzyki szumi znacznie lepiej zbierałam już mocno po boku pod koniec ciąży. W ogóle nie wbiłam niedaleko od brzucha tylko cały czas w bok. [emoji846] teraz po ciąży mam jeszcze brać sześć tygodni w połogu i muszę powiedzieć że Teraz dopiero bolą. Skóra jest wiotka już po zastrzykach i strasznie boli wbijanie. Gdzie ja w ciąży lubiłam wbijanie zastrzyków dawało mi to poczucie bezpieczeństwa. [emoji23]
Przepraszam że nie pamiętam ale teraz żyję trochę w innym świecie u ciebie będzie dziewczynka czy chłopczyk? [emoji847]
Jak już weszłam na forum to Pochwalę się moją dziewczynką [emoji173]
Jaka śliczna [emoji7] i ile ma wloskow [emoji3059]
 
Ja też dziś miałam wizytę, Marcelina waży już 1200g więc kawał dziecka 😄 zdjęcia nie dostałam ale ma duże stopy i długie nogi - to na pewno nie po mnie 😅
Oj tam, moja tez miała mieć wieeelkie stopy i dluuuugie nogi, a co? Stopki ma miniaturowe (to znaczy do wielkości swojego ciałka) a wyszła raczej kluska, jak modelka 😅😂 i miała całe 55 cm długości 🤷‍♀️ Także to się okaże dopiero :)
Nie u każdej kp pomaga zrzucić.... my się karmilysmy A ja przytylam, także niestety nikt nie mówi że jak się kp to się ma apetyt....

A córcia kochana :*
Ooo potwierdzam! Ja może nie przytyłam, ale bardzo ciężko jest mi tracić kilogramy nadal, bo mam mega apetyt. A dwa to, jak przed ciąża nie przepadałam za słodkim 😖 dopiero w ciąży się nauczyłam jeść ciasta, ciasteczka 🙈🤭 tak mi do teraz zostało 🙈

@Charlotte21 Aniołek🥰🥰🥰
 
reklama
Do góry